Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Jídelní stůl masiv Tina + židle dub Virginia

Tina + Virginia
Dodaci doba: 4 - 7 týdnov
25 065 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Přečtěte si hodnocení zde
Průměrně hodnocení : 10/10 Počet hodnocení: 1

Tento balíček obsahuje

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Jídelní stůl masiv Tina + židle dub Virginia

Dřevěná dubová židle Virginia do kuchyně - AKCE

Dřevěnou dubovou židli Virginia nabízíme za akční cenu. Díky tomu můžete velmi podstatně ušetřit za kvalitní masivní nábytek. Volba je pro vás jasná, pokud jste zastánci masivního dřeva, ale také dalších stylových a odolných materiálů.

Moderní designová jídelní židle vyrobená v dubového dřeva model Virginie. Jde o model který je léty ověřený a už na začátku získal ocenění za design což je však nejdůležitější právě naši zákazníci hodnotí tento model jako mimořádně pevný a stabilní. Zárukou spokojenost říká vyroben více než 5000 ks z tohoto modelu. Jídelní židle model Virginie je vyrobena z poctivého dubového dřeva s váhou cca 9 kg je jasnou volbou do vaší jídelny či penzionu. Doporučená nosnost je do 120 kg. O vysoký komfort sezení se stará kvalitní PU pěna s tvrdostí T3. Samozřejmostí jsou výhradě přírodní oleje a materiál bez obsahu formaldehydů. Dřevěné nohy vyrobené z dubového dřeva v přírodní barvě jsou pouze olejovaný transparentním olejem.

Zaoblená opěrka vytváří ze židli místo pro váš odpočinek i po hodinách používání.  Mimořádně pohodlná jídelní židle s kvalitní látkou, která ma vysoký oděru vzdornost až 50 000 cyklů. Židli, kterou najdete také v německých obchodech s cenovkou 180 eur a více. Nádherný design a kvalitní látka to je záruka kvalitního výrobku. Výhodou židle su její subtilní rozměry, vhodné i do menší kuchyně. Látka je velmi příjemná na dotek v krásné  šedé barvě.  

Dřevěná dubová židle do kuchyně - AKCE

Dubová židle Virginie je určena především pro západní trh, na Slovensku a Česku je v mimořádné cenové akcí, které je časově limitovaná. Zaobelný tvar židle je tak pohodlný i při celovečerním sezení. Jídelní židle se dodává již smontovaná. Dopřejte si i vy luxusní dubová židli, která je vhodná pro denní používání s dlouhou životností, co si ověřilo již řadu spokojených zázaknikov.

židle dub virginia a stul masiv dub košice

Jídelní stůl z masivu Dub - zaoblené hrany, Martina 160 x 90 nebo 200 x 100 cm

Jídelní stůl zaoblený vyrobený z dubového masivu dostupný v rozměrech 160 x 90 cm a 200 x 100 cm. Jídelní Stůl Martina je tedy vhodný pro 4 - 8 osob. Velkou výhodou stolu do jídelny nebo kuchyně jsou zaoblené všechny rohy vratné zaoblených hran stolu. Jídelní stůl se dodává v demontu s velmi jednoduchou montáží.

Nádherný tvar dřevěného jídelního stolu a hlavně jeho účelnost je to co vás přesvědčí o jeho kvalitách. Vysoká pevnost a stabilita stolu je zárukou poctivého dubového masivu, tloušťka stolu je 2 + 2 cm. Nohy jsou téměř na konci stolu takže získáváte celou šířku na jídelní židle, rovněž šikmý směr nohou vám přinese dostatek prostoru i za čelem stolu. Povrchová úprava stolu je přírodní olej, který nádherně zvýrazňuje přírodní strukturu dřeva a zároveň dovoluje dřevo dýchat.

Pod horké předměty a šálky doporučujeme dávat podložky. Výhodou povrchové úpravy olej je její nenáročná údržba a velmi jednoduchá případná oprava. Na běžnou ochranu vrchní desky používejte přípravky s voskem, které vytvářejí neviditelnou vodě odolnou vrstvu. V případě poškození vrchní desky stolu stači jemným brusným papírem povrch stolu jemně zbrousit a nanést olej téměř jakékoliv značky (adler, vost, Osmoolej)

Jídelní stůl z masivu Dub - zaoblené hrany, Tina 160 x 90 nebo 200 x 100 cm

Jídelní stůl Martina je vyroben z dubového dřeva. Dubové dřeva je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSCStůl Martina je také dostupný v rozmeru 160 x 90 cm, a 200 x 90 cm, výška stolu 75 cm. 

jidelný stul tun mirek dub

stul z masivu dub, tina

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Typ výrobku
Set stolu a židlí
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
tloušťka stolu
4 cm
Material
Dub divoký
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží
Super
rating 10
Není co vytknout, stůl je krásný, bytelný a stabilní. Oceňuji i dobré zabalení

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.