Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Rozkládací stůl dubový - kovové nohy, Rennes 180-280 x 90 cm

Rennes
Dodaci doba: 6 - 9 týdnu
35 464 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Přečtěte si hodnocení zde
Průměrně hodnocení : 10/10 Počet hodnocení: 1

Na tento produkt garantujeme nejlepší cenu a výhodnou koupi !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Rozkládací stůl dubový 180 x 90 cm ( 280 x 90 ) - černé nohy, Rennes

Moderní dubový stůl Rennes s rozkládací funkcí. Jídelní stůl ma desku stolu vyrobené z dubového dřeva o tloušťce 2.5 cm. Celý rám stolu je kovový.  Nohy jsou dřevěné v černé matné barvě což zabezpečuje vysokou stabilitu stolu i při rozložení.Základní rozměr stůl je 180 x 90 cm po rozložení až 280 x 90 cm.
Rozkládací mechanismus je precizně německé kování Pöttker. Jde o velmi jednoduchý systém rozkládání kde celá rozkládací čast stolu skrývá pod stůl. Nohy stolu mají ze spodní strany kolečka pro jednoduchý systém rozkladu. Samozřejmostí je pojistný mechanismus proti nechtěnému roztažení. Celé rozložení stolu zvládne i malé dítě a trvá pouze několik sekund. 

Jídelní stůl vám dodáme v demontu tedy zaručeně se dostane do jakéhokoli prostoru. Součástí je i montážní plán. Montáž stolu vám zabere cca 15 minut, tedy montáž je velmi jednoduchá. 

Jídelní stůl je vyroben z poctivého dubového dřeva, vrchní deska je ošetřeno přírodním ekologickým olejem. Na běžnou údržbu jsou vhodné přípravky s obsahem vosku určeno na dřevěný nábytek. Po roce užívání můžete na povrch nanést opětovné olejovou vrstvu, čímž získáte opět krásnou povrchovou úpravu, celý proces trvá cca 20 minut. Výška stolu 76 cm. Krásný dubový stůl vyrobený z 100% dubového masivu, s nádhernou přírodní kresbou dřeva dub divoký.

Rozkládací stůl dubový 180 x 90 cm ( 280 x 90 ) - kovové nohy, Rennes

Dubové dřeva je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC

Rozkládací stůl dubový 180 x 90 cm ( 280 x 90 ) - kovové nohy, Rennes

Povrchová úprava Olej - Právě na dubové dřevě je nejideálnější volbou olej, nakolik dubové dřeva potebuj dýchat co mu právě olejová povrchová úprava umožňuje. Právě dřevo ošetřené olejem získá nádherný matný efekt, s výrazným naturálním vzhledem. Pod vlhké předměty (sklenice talíře vázy) je třeba dávat podložky. V případě přímého kontaktu vody s dřevem vznikají kolečka na povrchu. To je jednoduché možné odstranit návodem níže. Pokud chcete na povrch docílít vyšší ochranu doporučuje se povrch olejovat několikrát do roka, případně používat přípravky na olejovaný nábytek.

Dubové dřevo je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC

rozkladaci mechanizmu pottker

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Tvar
Obdélníkové
Rozkládání stolu
Rozkládací
Typ výrobku
Jídelní stůl
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
váha
97 kg
Nábytok je dodávany:
v demonte
Material
Dub divoký
Rozmer desky stola
180 x 90 cm po rozkladu 280 x 90 cm
Barva
dub natural
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží
10
rating 10
Vse OK

Podobné produkty

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.