Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Luxusní stůl z masivu - černé ocelové nohy, Torino 180 x 90 cm

Torino
Skladem poslední kusy
17 173 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Přečtěte si hodnocení zde 3 reviews
Průměrně hodnocení : 10/10 Počet hodnocení: 3

Na tento produkt garantujeme nejlepší cenu a výhodnou koupi !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Luxusní stůl z masivu - černé ocelové nohy, Torino 180 x 90 cm

Dubový stůl Torino je novinka roku 2020, design jsme směřovaly k moderní trendům, černé kovové nohy, hrubá dubová platná 4 cm, a přírodní naturální design vrchní desky, tak jak ho příroda stvořila. Každý jeden kus je unikátní - zakupte si i vy umělecké dílo z tvorby Mirek Design a staňte se i vy majitelem nadčasového nábytku pro náročné.

Jídelní stůl vyrobený z poctivého masivního dřeva z krásnou přírodní strukturou. Vrchní deska je vyrobena z 100% dubového dřeva s plnou tloušťkou až 4 cm, tedy vrchní deska je skutečně masivní a zaručeně vydrží každý nápor. Hrany stola mají přírodní charakter stromu tedy jsou nepravidelné hrany. Spojením s ocelovými nohami v černé barvě vznikl moderní jídelní stůl do bytů do rodinných domů. Jídelní stůl je mimořádně pevný, dodává se v demontu s velmi jednoduchou montáží. Vrchní deska stolu je ošetřena přírodním olejem, který dokonalé chrání nábytek je zároveň ekologicky a zdravotně nezávadný. Právě olejová povrchová úprava dokonale vynikne krásnou kresbu dubového dřeva a stůl získá matnou povrchovou úpravu. Při běžném používání doporučujeme pod vlhké předměty používat podložky, rovněž existuje množství přípravků, které vytvářejí tenký film na stůl, povrch je tak voděodolný (příklad Opti Mléko). Dubové dřevo je zárukou zdravého přírodního nábytku, samozřejmostí je certifikát FSC.

Luxusní stůl z masivu - černé ocelové nohy, Torino

Kombinací s jídelními židlemi z naší nabídky se vám z jídelny podaří vykouzlit skutečně luxusní prostor! Výhodou stolu je že nohy se ze spodu přichycují pomocí samořezných šroubů takže v úrípade potřeby si umíte upravit rozteč nohou tak jak to vyhovuje vám.

Výška: 76 cm , Rozměry: 180 x 90 , 200 x 100 cm 

Dubové stromy jsou jako lidé, každý má jiný charakter, jiné vnitřek a odlišný zevnějšek. I strom během svého života prochází vývojem během kterého se střídají lepší dny s horšími, tma se světlem a zima s teplem čeho přirozenou zákonitostí jsou drobné boule a nedokonalosti které nám příroda přináší. V naší nabídce naleznete dubový nábytek který je charismatický, okouzlující a 100% přírodní. 

Luxusní stůl z masivu - černé ocelové nohy, Torino

Povrchová úprava Olej - Právě na dubové dřevě je nejideálnější volbou olej, nakolik dubové dřeva potebuj dýchat co mu právě olejová povrchová úprava umožňuje. Právě dřevo ošetřené olejem získá nádherný matný efekt, s výrazným naturálním vzhledem. Pod vlhké předměty (sklenice talíře vázy) je třeba dávat podložky. V případě přímého kontaktu vody s dřevem vznikají kolečka na povrchu. To je jednoduché možné odstranit návodem níže. Pokud chcete na povrch docílít vyšší ochranu doporučuje se povrch olejovat několikrát do roka, případně používat přípravky na olejovaný nábytek.

Dubové dřevo je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC

jidleni stul z masivu dub - ocelové nohy

Tvar
Obdélníkové
Rozkládání stolu
Rozkládací
Typ výrobku
Jídelní stůl
Povrchová úprava
Olej + Vosk
tloušťka stolu
4 cm
Povrch nábytku
hladký povrch
vrchní deska
Masív
Nábytok je dodávany:
v demonte
Material
Dub divoký
Rozmer desky stola
180 x 90 cm
Barva
dub natural
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží
Výrobek doporucuji
rating 10
Krasny kvalitní stul z masivu
Dubový stůl z masivu
rating 10
Stůl je krásný. Dubový masiv, tloušťka 4 cm, perfektně zpracován, kresba dřeva..., no máme z něj velikou radost, je to takový solitér, který upoutá pozornost.
Stůl z masivu
rating 10
Pevný a krásný stůl z masivu nás velmi potěšil. Tloušťka pracovní desky odpovídá po celé ploše, jak je uváděno v popisu nabízeného produktu.

Podobné produkty

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.