Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Stůl z masivu rozkládací dub, Kolding 140-220 x 90 cm

Kolding 140
Dodaci doba: 4 - 7 týdnu
22 468 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Přečtěte si hodnocení zde 5 reviews
Průměrně hodnocení : 10/10 Počet hodnocení: 5

Na tento produkt garantujeme nejlepší cenu a výhodnou koupi !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Jídelní stůl z masivu rozkládací dub, Kolding 140 x 90 cm ( po rozložení 220 x 90 cm )

Krásný rozkládací dubový jídelní stůl vyrobený z dubového masivu v základní délce 140 x 90 cm, po rozložení až 220 x 90 cm.  Jídelní stůl je vyroben z 100% dubového dřeva včetně vrchní desky, rámu stolu a pevných dubových nohou. Jídelní stůl vám dodáme v demontu tedy zaručeně se dostane do jakéhokoli prostoru. Součástí je i montážní plán. Montáž stolu vám zabere cca 15 minut, tedy montáž je velmi jednoduchá. Velkou výhodou stolu jsou kolečka ze spodní strany nožiček, tedy funkce rozkladu je mimořádně jednoduchá. Celá rozkládací část stolu se skrývá pod desku stolu. Krásný dubový stůl vyrobený z 100% dubového masivu, s nádhernou přírodní kresbou dřeva dub divoký.

Jídelní stůl je vyroben z poctivého dubového dřeva, vrchní deska je ošetřeno přírodním ekologickým olejem. Na běžnou údržbu jsou vhodné přípravky s obsahem vosku určeno na dřevěný nábytek. Po roce užívání můžete na povrch nanést opětovné olejovou vrstvu, čímž získáte opět krásnou povrchovou úpravu, celý proces trvá cca 20 minut. Výška stolu 77 cm. Výška po spodní hranu stolu je 67 cm.


Výběrem přírodního nábytku získáte nábytek, který bude neustále kvést do krasy a bude vám sloužit generace. Jídelní stůl je určen do interiéru až pro 8 osob. Způsob rozkládání je manuální, rozkládací část stolu odkládáte pod stůl, rozložení trvá jen několik sekund, samozřejmostí jsou pojistné úchytky, které zabrání náhodnému rozložení stolu.
Jídelní stůl Kolding je zárukou kvalitního nábytku, kombinovat jej můžete z kteroukoli kolekcí dubového nábytku v barvě přírodního oleje z naší nabídky včetně jídelních židlí.

Jídelní stůl z masivu rozkládací dub, Kolding

Povrchová úprava Olej - Právě na dubové dřevě je nejideálnější volbou olej, nakolik dubové dřeva potebuj dýchat co mu právě olejová povrchová úprava umožňuje. Právě dřevo ošetřené olejem získá nádherný matný efekt, s výrazným naturálním vzhledem. Pod vlhké předměty (sklenice talíře vázy) je třeba dávat podložky. V případě přímého kontaktu vody s dřevem vznikají kolečka na povrchu. To je jednoduché možné odstranit návodem níže. Pokud chcete na povrch docílít vyšší ochranu doporučuje se povrch olejovat několikrát do roka, případně používat přípravky na olejovaný nábytek.

Dubové dřevo je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC

jídlení stul masiv dub

Jídelní stůl z masivu rozkládací dub,

Jídelní stůl z masivu rozkládací dub

Rozkládání stolu
Rozkládací
Typ výrobku
Jídelní stůl
Povrchová úprava
Olej
Tvar
Obdélníkové
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
vrchní deska
Masív
Nábytok je dodávany:
v demonte
Material
Dub divoký
Rozmer desky stola
140 x 90 cm po rozkladu 220 x 90 cm
Barva
dub natural
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží
Stůl z masivu rozkládací dub, Kolding 140-220 x 90
rating 10
Mohu hodnotit pouze první dojem, ještě stůl nepoužíváme. Stůl je pevný, vypadá moc pěkně, provedení precizní, rozkládací mechanismus jednoduchý, pevný. Dodání necelé 4 týdny, jednání super. Jsem velice spokojená.
krásný stůl
rating 10
ze stolu jsem nadšená
hodnocení stolu Kolding
rating 10
masiv, řemeslné zpracování, povrchově upraveno
Bezvadný stůl
rating 10
Moc pěkně provedený stůl s černým detailem na nohách. Opravdu pevný a těžký. Rozkládací mechanismus je skvělý. Po rozložení jsou nohy v rozích stolu, takže nikde nepřekáží. Z poměrně malého stolu se po rozložení stane rodinný stůl pro 8 osob. Deska stolu bez velkých suků.
Doufám, že bude sloužit dlouhé roky.
Hodnocení stolu Kolding
rating 10
Jsme absolutně spokojení. Vše klaplo. Od objednávky uběhlo jen několik dnů a stůl byl doručen perfektně zabalen. Dopravce se ozval z cesty s upřesněním doby doručení. Montáž uváděnou dle návodu pro dva lidi a 20 minut jsem zvládl sám za 15 minut. Do našeho interiéru stůl skvěle zapadl. Mechanika rozkládání rovněž skvělá. Stůl je stabilní a robustní.

Podobné produkty

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.