Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Designový masivní dubový stůl rozkládací, Anor 180-220 x 90 cm

Anor XL
Skladem poslední kusy
22 378 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Přečtěte si hodnocení zde
Průměrně hodnocení : 10/10 Počet hodnocení: 1

Na tento produkt garantujeme nejlepší cenu a výhodnou koupi !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Designový masivní dubový stůl rozkládací, Anor

Designový luxusní stůl vyrobený z 100% masivního dubového dřeva se zaujimvaým rozložením nohou do kříže se zaobelným tvarem. Stůl je rozkládací se základním rozměru 180 x 90 cm. Rozkládací systém funguje nasleodovne. Přídavná deska se vkládá do středu stolu, nohy tedy nemění svůj rozměr. Pod stolem je možné tuto desku v případně nepoužívání mít uloženou. Rozkládací díl má šířku 40 cm, tedy stůl má rozkladu rozměr 220 x 90 cm.

Stůl je srdcem každé jídelny. Věnujte jeho výběru patřičnou pozornost a vsaďte na to nejkvalitnější, co vám současný trh s nábytkem nabízí! Čelo stolu je oválné, včetně zaoblených hran stolu.

Dubový stůl vám bude sloužit dlouhá léta bez ztráty na kráse či kvalitě. Je vyrobený z čistého dubového dřeva, které prošlo pečlivou kontrolou a špičkovým zpracováním. Povrchová úprava je provedena olejem a voskem renomovaného výrobce. Tato povrchová úprava je pro dubový nábytek ideální. Jednak dřevo chrání před případným drobným mechanickým poškozením, a jednak zachovává krásu jeho původní textury jak na pohled, tak při doteku. 

Designový masivní dubový stůl rozkládací, Anor

Model  Anor dostatek místa ke stolování až 8 - 10 lidí. Jídelní stůl má bytelnou konstrukci s robustními nožkami a deskou o tloušťce až 2,5 cm.

Jídelní stůl vám dodáme pečlivě zabalený, v demontovaném stavu. Nožičky se montují přímo na místě.

Výška: 75 cm

Designový masivní dubový stůl rozkládací, Anor

Povrchová úprava Olej - Právě na dubové dřevě je nejideálnější volbou olej, nakolik dubové dřeva potebuj dýchat co mu právě olejová povrchová úprava umožňuje. Právě dřevo ošetřené olejem získá nádherný matný efekt, s výrazným naturálním vzhledem. Pod vlhké předměty (sklenice talíře vázy) je třeba dávat podložky. V případě přímého kontaktu vody s dřevem vznikají kolečka na povrchu. To je jednoduché možné odstranit návodem níže. Pokud chcete na povrch docílít vyšší ochranu doporučuje se povrch olejovat několikrát do roka, případně používat přípravky na olejovaný nábytek.

Dubové dřevo je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC

Designový masivní dubový stůl rozkládací, Anor

Povrchová úprava
Olej
Tvar
Oválné
Rozkládání stolu
Rozkládací
Typ výrobku
Jídelní stůl
váha
70 kg
Nábytok je dodávany:
v demonte
Material
Dub divoký
Rozmer desky stola
180 x 90 cm po rozkladu 220 x 90 cm
Barva
dub natural
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží
Super
rating 10
Super komunikace, stůl a židle kvalitně vyrobené

Podobné produkty

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání