Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Jídelní stůl z dubového dřeva 160 x 90 cm, přírodní vzhled

Country 160
Skladem poslední kusy
11 280 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)

Na tento produkt garantujeme nejlepší cenu a výhodnou koupi !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Jídelní stůl z dubového dřeva, přírodní vzhled, 160 x 90 cm

Poctivý jídelní stůl vyrobený z přírodního dubového dřeva dub divoký. Nádherná přírodní struktura dřeva a teplý tón barvy dřeva jistě rozzáří váš interiér. Jídelní stůl Country je vyroben ze 100% dubového dřeva ošetřený kvalitním voskem a olejem. Vrchní deska působí mimořádně masivní dojmem, stůl je samozřejmě stabilní a pevný.

Na výběr máte ze dvou rozměrů stolu 200 x 100 nebo 160 x 90 cm. Jednoduchá a rychlá montáž, kterou hravě zvládne běžný uživatel domácnosti. Ověřený výrobek určený pro Německý trh, nyní ve výjimečné ceně. Výrazným prvkem stolu jsou přírodní hrany stolu, které imitují naturální vzhled dřeva. Vsaďte i vy na přírodní produkt, který Vám bude sloužit dlouhá léta bez ztráty na kráse a kvalitě.

Dostupné rozměry: (výška 76 cm) 160 x 90 cm 

Jídelní stůl z dubového dřeva, přírodní vzhled, 200 x 100 cm

Povrchová úprava Olej - Právě na dubové dřevě je nejideálnější volbou olej, nakolik dubové dřeva potebuj dýchat co mu právě olejová povrchová úprava umožňuje. Právě dřevo ošetřené olejem získá nádherný matný efekt, s výrazným naturálním vzhledem. Pod vlhké předměty (sklenice talíře vázy) je třeba dávat podložky. V případě přímého kontaktu vody s dřevem vznikají kolečka na povrchu. To je jednoduché možné odstranit návodem níže. Pokud chcete na povrch docílít vyšší ochranu doporučuje se povrch olejovat několikrát do roka, případně používat přípravky na olejovaný nábytek.

detail stolu country

Dubové dřevo je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC.

stul oscar

Tvar
Obdélníkové
Rozkládání stolu
bez rozkládání
Typ výrobku
Jídelní stůl
Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
tloušťka stolu
2+4 cm
váha
70 kg
vrchní deska
Masív
Nábytok je dodávany:
v demonte
Material
Dub divoký
Rozmer desky stola
160 x 90 cm
Barva
dub natural
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží

Podobné produkty

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.