Dubový oválný stůl, černé nohy mak 180 x 90 cm , Jídelní stoly- 1
Dubový oválný stůl, černé nohy mak 180 x 90 cm , Jídelní stoly- 2
Dubový oválný stůl, černé nohy mak 180 x 90 cm , Jídelní stoly- 3
Dubový oválný stůl, černé nohy mak 180 x 90 cm , Jídelní stoly- 4
Dubový oválný stůl, černé nohy mak 180 x 90 cm , Jídelní stoly- 5
Dubový oválný stůl, černé nohy mak 180 x 90 cm , Jídelní stoly- 6
Dubový oválný stůl, černé nohy mak 180 x 90 cm , Jídelní stoly- 7
Dubový oválný stůl, černé nohy mak 180 x 90 cm , Jídelní stoly- 8
Dubový oválný stůl, černé nohy mak 180 x 90 cm , Jídelní stoly- 9

Dubový oválný stůl, černé nohy mak 180 x 90 cm

Mak 180
Dodame za 1 - 2 týdnu
11 390 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
Dostupné vice jak 10 ks

 

Dubový oválný stůl, černé nohy mak 180 x 90 cm

Nádherný dubový stůl v oválném tvaru. Moderním designem je spojení dubové desky stolu s černýma nohama. Výsledkem je tak opravdu unikátní jídelní stůl do moderního interiéru. Použité dřevo je dub divoký, jehož znakem je nádherná přírodní struktura včetně suků ve dřevě.

Jídelní stůl je vyroben z poctivého dubového dřeva, vrchní deska je ošetřeno přírodním ekologickým olejem. Na běžnou údržbu jsou vhodné přípravky s obsahem vosku určeno na dřevěný nábytek. Po roce užívání můžete na povrch nanést opětovné olejovou vrstvu, čímž získáte opět krásnou povrchovou úpravu, celý proces trvá cca 20 minut. Výška stolu 75 cm. Výška po spodní hranu stolu je 73 cm. Výběrem přírodního nábytku získáte nábytek, který bude neustále kvést do krasy a bude vám sloužit generace. Jídelní stůl je určen do interiéru až pro 6 osoby. 
Jídelní stůl mak je zárukou kvalitního nábytku, kombinovat jej můžete z kteroukoli kolekcí dubového nábytku v barvě přírodního oleje z naší nabídky včetně jídelních židlí.

Dubový oválný stůl, černé nohy mak

židle asella a stol mak

*na fotce stůl o rozměru 180 x 90 cm

Povrchová úprava Olej - Právě na dubové dřevě je nejideálnější volbou olej, nakolik dubové dřeva potebuj dýchat co mu právě olejová povrchová úprava umožňuje. Právě dřevo ošetřené olejem získá nádherný matný efekt, s výrazným naturálním vzhledem. Pod vlhké předměty (sklenice talíře vázy) je třeba dávat podložky. V případě přímého kontaktu vody s dřevem vznikají kolečka na povrchu. To je jednoduché možné odstranit návodem níže. Pokud chcete na povrch docílít vyšší ochranu doporučuje se povrch olejovat několikrát do roka, případně používat přípravky na olejovaný nábytek.

Dubové dřevo je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC

židle noci a stol mak

jídlení stul masiv dub

Povrchová úprava
Olej
vrchní deska
Masív
Nábytok je dodávany:
v demonte
Material
Dub
Rozmer desky stola
180 x 90 cm
Barva
dub natural

20 dalších produktů ve stejné kategorii:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.