Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Rozkládací kulatý stůl z masivu dub, Holger 120 cm

Holger 120
Skladem poslední kusy
19 171 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)

Na tento produkt garantujeme nejlepší cenu a výhodnou koupi !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Rozkládací kulatý stůl z masivu dub, Holger 120 cm

Poctivý jídelní stůl vyrobený z pravého dubového dřeva. Dopřejte si svém domově pořádný kus přírodního nábytku. Jídelní stůl je kulatý s rozkládací funkcí, což oceníte při návštěvách nebo nečekaných návštěvách. Průměr stolu je +- 120 cm, rozkládací část má šířku 60 cm, po rozložená tak získáte plochu stolu až 180 cm. Jídelní stůl je stabilní a pevný. Dominantou jsou nohy stolu v jedinečném překříženém tvaru.

Rozkládací část se manuálně přidává a odkládá se do vnitřní části stolu. Kde je k tomu vyhrazeno místo. Pozor při rozkladu a při skládání stolu držte i rozkládací část. Vzhledem k tomu že jsou volně položeny pokud je nebude držet může dojít k jejich pádu. Po rozložení stolu zajistěte a užívejte si tak velkorysý prostor.

Dostupné rozměry: (výška +- 76 cm), průměr 120 cm

Rozkládací okruhlý stůl z masivu dub, Holger 120 cm

Jídelní stůl Holger je kulatý, vyroben z dubového dřeva. Dubové dřeva je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC

Kulatý jídelní stůl masiv dub,


Povrchová úprava přírodní olej značky Borma wachs hardwax parquet oil 1030 je zárukou dokonalého značkového itálskeho oleje. Tento výrobce se specializuje právě na dubový masivní nábytek. Olej umožňuje dubovému dřevo dýchat, rovněž vytváří na nábytku jedinečný matný efekt, kde při dotyku doslova nasáváte sílu přírody. Olejová povrchová úprava vyžaduje pozornost, tedy je nutné používat přípravky na olejovaný nábytek, které vytvářejí ochranné filmy na povrchu. Použijte a aplikace trvá 1-2 minuty no zaručí vám to zrající krásu dlouhá léta. Výhodou povrchové úpravy olej je také jeho snadná reparace kde na obnovu stačí použít olej na nábytek, a po letech používání deska stolu může vypadat jako nová. Celý proces obnovy trvá jen cca 15 min.

Povrchová úprava Olej - Právě na dubové dřevě je nejideálnější volbou olej, nakolik dubové dřeva potebuj dýchat co mu právě olejová povrchová úprava umožňuje. Právě dřevo ošetřené olejem získá nádherný matný efekt, s výrazným naturálním vzhledem. Pod vlhké předměty (sklenice talíře vázy) je třeba dávat podložky. V případě přímého kontaktu vody s dřevem vznikají kolečka na povrchu. To je jednoduché možné odstranit návodem níže. Pokud chcete na povrch docílít vyšší ochranu doporučuje se povrch olejovat několikrát do roka, případně používat přípravky na olejovaný nábytek.

stul drevo dub

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Tvar
Kulaté
Rozkládání stolu
Rozkládací
Typ výrobku
Jídelní stůl
Nábytok je dodávany:
v demonte
Material
Dub divoký
Rozmer desky stola
Ø 120 cm
Barva
dub natural
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží

Podobné produkty

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.