Dvoudveřová vitrina se sklem z masivu dub , Vitríny- 1
Dvoudveřová vitrina se sklem z masivu dub , Vitríny- 2
Dvoudveřová vitrina se sklem z masivu dub , Vitríny- 3
Dvoudveřová vitrina se sklem z masivu dub , Vitríny- 4
Dvoudveřová vitrina se sklem z masivu dub , Vitríny- 5
Dvoudveřová vitrina se sklem z masivu dub , Vitríny- 6
Dvoudveřová vitrina se sklem z masivu dub , Vitríny- 7

Dvoudveřová vitrina se sklem z masivu dub

Lovell Komoda 4D2S
Dodame za 10 - 12 týdnu
35 891 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
Dostupné na objednávku

 

Dvoudveřová vitrina se sklem z masivu dub na nožičkách

Výška: 165 cm , šířka: 128 cm , hloubka: 44 cm
výška nožiček: 16 cm

Moderní dvoudveřová vitrína ve skandinávského designu, vyrobená z prvotřídního dubového dřeva, je ideální volbou pro ty, kteří mají rádi jednoduchost, funkčnost a jedinečnost v jednom. Na první pohled zaujme vitrína svými prosklenými policemi, které jsou dokonalým místem pro vystavení vašich nejcennějších sbírek. Ať už jde o rodinné fotky, umělecké předměty nebo předměty, které mají pro vás osobní význam, budou ve vitríně vypadat atraktivně a elegantně.

V dolní části najdete dva praktické šuplíky a dvě dvířka pro skryté uskladnění. Je to ideální místo pro uložení knih, CD, DVD nebo jiného příslušenství, které chcete mít po ruce, ale zároveň skryté před zraky návštěv. Ačkoliv je vitrína dodávána sestavená, její montáž je snadná a rychlá. Pouze nožičky je třeba přidělat, což je otázkou několika málo minut. Opce osvětlení je k dispozici za příplatek, takže si můžete vytvořit dokonalé prostředí pro své sbírky.

Dvoudveřová vitrina se sklem z masivu dub na nožičkách

Zobrazit všechny produkty z kolekce LOVE zde

Vyroben ve skandinávském designu, který se vyznačuje jednoduchými a čistými liniemi, Kolekce Love přinese do Vašeho interiéru klid a pohodu. Kvalitní matný lak, kterým je tento dubový nábytek ošetřen, ho dokonale chrání, vynikajíc tak jeho trvanlivost a odolnost proti opotřebení. Matné provedení zároveň zvýrazňuje přirozenou strukturu dubového dřeva, dodávajíc tak nábytku jedinečný a luxusní vzhled. Kolekce Love je vyrobena z prvotřídních materiálů, čímž Vám garantujeme nábytek nejvyšší kvality. Všechny viditelné části ( předek, boky, vrch, spodek ) nábytku jsou vyrobeny z dubového dřeva, zatímco vnitřní korpus je vyroben z přírodní dubové dýhy. Výroba probíhá na nejmodernějších centrech, kde je kladen důraz na detail a preciznost. Všechny kusy z kolekce Love obdržíte již složené, což Vám ušetří čas a úsilí s montáží. Vsaďte na kvalitu, kterou oceníte i po letech užívání. Kolekce Love - nábytek, který z Vaší domácnosti vytvoří domov.

dubový nábytek love

Povrchová úprava
Lak
váha
70 kg
zásuvky
Soft Close
Front (přední část)
Masív dub
Korpus
Přírodní dubová dýha
vrchní deska
Masív
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Dub
Barva
dub natural

20 dalších produktů ve stejné kategorii:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.