Tv komoda masiv dub, Love

Lovell Tv komoda 2K
Dodame za 10 - 15 týdnu
23 501 Kč 29 377 Kč -20%
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
Dostupné na objednávku

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Moderná televízna komoda vyrobená z dubového dreva

Výška: 50 cm , šířka: 191 cm , hloubka: 44 cm
výška nožiček: 16 cm

Tv komoda je ze série nábytku Love. Tento skvostný kus nábytku, který v sobě spojuje prvky moderního a minimalistického skandinávského designu, bude dokonalým doplňkem do vašeho obývacího pokoje.  Úchvatná komoda je vyrobena z kvalitního dubového dřeva, které je známé svou trvanlivostí a pevností. Matný lak v barvě dub natural, kterým je nábytek ošetřen, zaručuje mimořádnou odolnost a umožňuje krásně vidět přirozenou strukturu dřeva. 

Tato TV komoda má 2 dvířka po stranách, kde můžete skladovat své věci, a otevřený prostor s policí uprostřed, kde můžete umístit svoji televizi. Všechna kování jsou s funkcí soft-close, což znamená, že se dvířka a šuplíky zavírají pomalu a tiše, aby nedošlo k poškrábání či poškození. Komoda stojí na elegantních nožičkách, které dodávají nábytku minimalistický skandinávský vzhled. Tento nábytek se dodává již smontovaný, takže na místě si zákazník montuje už jen nožičky. 

Tv komoda masiv dub, Love

Zobrazit všechny produkty z kolekce LOVE zde

Vyroben ve skandinávském designu, který se vyznačuje jednoduchými a čistými liniemi, Kolekce Love přinese do Vašeho interiéru klid a pohodu. Kvalitní matný lak, kterým je tento dubový nábytek ošetřen, ho dokonale chrání, vynikajíc tak jeho trvanlivost a odolnost proti opotřebení. Matné provedení zároveň zvýrazňuje přirozenou strukturu dubového dřeva, dodávajíc tak nábytku jedinečný a luxusní vzhled. Kolekce Love je vyrobena z prvotřídních materiálů, čímž Vám garantujeme nábytek nejvyšší kvality. Všechny viditelné části ( předek, boky, vrch, spodek ) nábytku jsou vyrobeny z dubového dřeva, zatímco vnitřní korpus je vyroben z přírodní dubové dýhy. Výroba probíhá na nejmodernějších centrech, kde je kladen důraz na detail a preciznost. Všechny kusy z kolekce Love obdržíte již složené, což Vám ušetří čas a úsilí s montáží. Vsaďte na kvalitu, kterou oceníte i po letech užívání. Kolekce Love - nábytek, který z Vaší domácnosti vytvoří domov.

dubový nábytek love

Povrchová úprava
Lak
Typ výrobku
Tv stolek
Kolekce
Love
váha
70 kg
zásuvky
Soft Close
Front (přední část)
Masív dub
Korpus
Přírodní dubová dýha
vrchní deska
Masív
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Dub divoký
Barva
dub natural

Produkty ze stejné série

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání