Dřevěna provence dvoudveřová vitrina, Lille

Lille 307
Dodame za 4 - 8 týdnu
13 390 Kč 16 380 Kč -3 000 Kč
S DPH
rating
10/10 z 1 hodnocení
Dostupné na objednávku

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Dřevěna provence dvoudveřová vitrina bílo hnědá, Lille

Atraktivní vzhled, přírodní produkt a francouzský stylu bydlení. To jsou vlastnosti, které vystihují bílou vitrínu z kolekce Lille. Vitrina určená do jídelny nebo i pracovny má ve vnitřní části je až 5 dřevěných polic. Představte si vůni čerstvého pečiva jak provoní ve vaší jídelně zařízenou nábytkem z kolekce Lille a nasávejte energii venkovské atmosféry každý den. Rozšiřte svůj interiér o tento atraktivní kousek a prožívejte denně sílu přírodního nábytku. Ekologie přírodního produktu a harmonie nádherného designu jsou vlastnosti, které jsme spojili při výrobě vitriny LILLE.

Celková šířka: 107 cm
Celková hloubka: 43 cm
Celková výška: 195 cm

Dřevěna provence vitrina

nabytek do obývaku provence

Popis kolekce LILLE 

PRESTIGE BELLISSIMI MOBILE - LILLE nábytek ze dřeva, pro náročné inspirovaný a vyvíjený v milanu. Naše dlouholeté zkušenosti s výrobou, prodejem a designem v nábytkářství jsme zúročili při vývoji a výrobě kolekce prestige bellissimi. Nábytek je vyráběn truhláři, kteří mají dlouholeté zkušenosti a praxi. Zároveň nábytek je dělaný ručně ve stylu venkovského nábytku, kde každý kus je jedinečný. Na přední části jsou charakteristické frézy a dekorativní vzory, masivní dřevo jako garant spolehlivosti – můžete se spolehnout na kvalitu i po letech užívání. Rukojeti byly vybrány od italské společnosti Bosetti Marella. Panty jsou v barvě staré mosazi. Nábytek je bez dojezdů na šuplících a mě imitovat starožitný nábytek. Provensálský nábytek je velmi populární jeho základem je masivní dřevo se zachovanou strukturou – vrchní desky jsou hladké a cítíte při doteku příjemnou krasu a dotek přírody. 

Hnědé části na nábytku jsou ošetřeny přírodním včelím voskem výborným pro údržbu. Bílé části nábytku jsou ošetřeny barvou na vodní bázi, kde je jemně vidět struktura dřeva.

Nábytek LILLE

Povrch nábytku
hladký povrch
zásuvky
Bez samo dosuvu
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Borovice
Barva
bílá
Vitrína Lilla
rating 10
Velká spokojenost

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.