Dřevěna provence jednodveřová vitrina, Lille

Lille 315
Dodame za 4 - 8 týdnu
10 307 Kč 12 884 Kč -20%
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
Dostupné na objednávku

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Dřevěna provence jednodveřová vitrina bíla, Lille typ 315

Atraktivní vzhled, přírodní produkt a francouzský stylu bydlení. To jsou vlastnosti, které vystihují bílou vitrínu z kolekce Lille. Vitrina určená do jídelny nebo i pracovny má prosklenou a pevnou část dvířek. V každé vnitřní části je navíc police pro další úložný prostor. Ve střední části je šuplík. Představte si vůni čerstvého pečiva jak provoní ve vaší jídelně zařízenou nábytkem z kolekce Lille a nasávejte energii venkovské atmosféry každý den. Rozšiřte svůj interiér o tento atraktivní kousek a prožívejte denně sílu přírodního nábytku. Ekologie přírodního produktu a harmonie nádherného designu jsou vlastnosti, které jsme spojili při výrobě příborníku LILLE.

Celková šířka: 60 cm
Celková hloubka: 43 cm
Celková výška: 195 cm

Dřevěna provence jednodveřová vitrina bíla, Lille typ 315

nabytek do obývaku provence

Popis kolekce LILLE 

PRESTIGE BELLISSIMI MOBILE - LILLE nábytek ze dřeva, pro náročné inspirovaný a vyvíjený v milanu. Naše dlouholeté zkušenosti s výrobou, prodejem a designem v nábytkářství jsme zúročili při vývoji a výrobě kolekce prestige bellissimi. Nábytek je vyráběn truhláři, kteří mají dlouholeté zkušenosti a praxi. Zároveň nábytek je dělaný ručně ve stylu venkovského nábytku, kde každý kus je jedinečný. Na přední části jsou charakteristické frézy a dekorativní vzory, masivní dřevo jako garant spolehlivosti – můžete se spolehnout na kvalitu i po letech užívání. Rukojeti byly vybrány od italské společnosti Bosetti Marella. Panty jsou v barvě staré mosazi. Nábytek je bez dojezdů na šuplících a mě imitovat starožitný nábytek. Provensálský nábytek je velmi populární jeho základem je masivní dřevo se zachovanou strukturou – vrchní desky jsou hladké a cítíte při doteku příjemnou krasu a dotek přírody. 

Hnědé části na nábytku jsou ošetřeny přírodním včelím voskem výborným pro údržbu. Bílé části nábytku jsou ošetřeny barvou na vodní bázi, kde je jemně vidět struktura dřeva.

Nábytek LILLE

Typ výrobku
Vitřina
Kolekce
Lille
Povrch nábytku
hladký povrch
zásuvky
Bez samo dosuvu
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Borovice
Barva
bílá

Produkty ze stejné série

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání