Dřevěná provence komoda, Lille typ 202

Lille 202
Dodame za 4 - 8 týdnu
10 307 Kč 12 884 Kč -20%
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Počet hodnocení: 2
Přečtěte si hodnocení zde
Průměrně hodnocení : 9.5/10
Dostupné na objednávku

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Dřevěná provence komoda bílo hnědá, Lille typ 219

Přírodní komoda vyrobená v provensálském stylu v bílo hnědé barevné kombinaci vyrobená z čistého borovicového dřeva. Atraktivní vzhled komody, který imituje francouzský venkov. Komoda je vhodná do ložnice, pracovny i jídelny. Komoda má v horní části 1 šuplík ve spodní části jsou otevírací dvířka, kde ve vnitřní části se nachází dřevěná police.. Komoda se dodává již smontovaná. Rozšiřte svůj interiér o tento atraktivní kousek a prožívejte denně sílu přírodního nábytku. Ekologie přírodního produktu a harmonie nádherného designu jsou vlastnosti, které jsme spojili při výrobě komody LILLE.

Celková šířka: 112 cm
Celková hloubka: 43 cm
Celková výška: 85 cm

Dřevěná provence komoda bílo hnědá

Popis kolekce LILLE 

PRESTIGE BELLISSIMI MOBILE - LILLE nábytek ze dřeva, pro náročné inspirovaný a vyvíjený v milanu. Naše dlouholeté zkušenosti s výrobou, prodejem a designem v nábytkářství jsme zúročili při vývoji a výrobě kolekce prestige bellissimi. Nábytek je vyráběn truhláři, kteří mají dlouholeté zkušenosti a praxi. Zároveň nábytek je dělaný ručně ve stylu venkovského nábytku, kde každý kus je jedinečný. Na přední části jsou charakteristické frézy a dekorativní vzory, masivní dřevo jako garant spolehlivosti – můžete se spolehnout na kvalitu i po letech užívání. Rukojeti byly vybrány od italské společnosti Bosetti Marella. Panty jsou v barvě staré mosazi. Nábytek je bez dojezdů na šuplících a mě imitovat starožitný nábytek. Provensálský nábytek je velmi populární jeho základem je masivní dřevo se zachovanou strukturou – vrchní desky jsou hladké a cítíte při doteku příjemnou krasu a dotek přírody. 

Hnědé části na nábytku jsou ošetřeny přírodním včelím voskem výborným pro údržbu. Bílé části nábytku jsou ošetřeny barvou na vodní bázi, kde je jemně vidět struktura dřeva.

Nábytek LILLE

Typ výrobku
Komoda s dvířky
Kolekce
Lille
Povrch nábytku
hladký povrch
zásuvky
Bez samo dosuvu
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Borovice
Barva
bílá
Lada
rating 9
moc Krassa
Komoda
rating 10
velmi pěkné

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání