Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Dřevěná provence šatní skříň, Lille typ 101

Lille 101
Dodaci doba: 4 - 8 týdnu
15 884 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Přečtěte si hodnocení zde 2 reviews
Průměrně hodnocení : 9.5/10 Počet hodnocení: 2

Na tento produkt garantujeme nejlepší cenu a výhodnou koupi !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Dřevěná provence šatní skříň bíla, Lille typ 101

Přírodní skříň vyrobená v provensálském stylu v bílé barvě vyrobená z čistého borovicového dřeva. Atraktivní vzhled skříně, který imituje francouzský venkov. Skříň je ideální do ložnice. Doporučujeme doplnit také další kousky nábytek z kolekce LILLE. Zažijte tak jedinečný pocit probouzení se na Francouzském venkově a čerpejte tak tuto klidnou atmosféru. Ve vrchní části se nachází tyč na věšení, ve spodní části skříně najdeme doplňkovou polici. Skříň se dodává již smontovaná. Rozšiřte svůj interiér o tento atraktivní kousek a prožívejte denně sílu přírodního nábytku. Ekologie přírodního produktu a harmonie nádherného designu jsou vlastnosti, které jsme spojili při výrobě skrine LILLE.

Celková šířka: 107 cm
Celková hloubka: 61 cm
Celková výška: 195 cm

Dřevěná provence šatní skříň bíla, Lille typ 101

Popis kolekce LILLE 

PRESTIGE BELLISSIMI MOBILE - LILLE nábytek ze dřeva, pro náročné inspirovaný a vyvíjený v milanu. Naše dlouholeté zkušenosti s výrobou, prodejem a designem v nábytkářství jsme zúročili při vývoji a výrobě kolekce prestige bellissimi. Nábytek je vyráběn truhláři, kteří mají dlouholeté zkušenosti a praxi. Zároveň nábytek je dělaný ručně ve stylu venkovského nábytku, kde každý kus je jedinečný. Na přední části jsou charakteristické frézy a dekorativní vzory, masivní dřevo jako garant spolehlivosti – můžete se spolehnout na kvalitu i po letech užívání. Rukojeti byly vybrány od italské společnosti Bosetti Marella. Panty jsou v barvě staré mosazi. Nábytek je bez dojezdů na šuplících a mě imitovat starožitný nábytek. Provensálský nábytek je velmi populární jeho základem je masivní dřevo se zachovanou strukturou – vrchní desky jsou hladké a cítíte při doteku příjemnou krasu a dotek přírody. 

Hnědé části na nábytku jsou ošetřeny přírodním včelím voskem výborným pro údržbu. Bílé části nábytku jsou ošetřeny barvou na vodní bázi, kde je jemně vidět struktura dřeva.

Nábytek LILLE

Typ výrobku
Šatní skříň
Kolekce
Lille
Povrch nábytku
hladký povrch
zásuvky
Bez samo dosuvu
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Borovice
Barva
bílá
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží
Pozitiv
rating 10
Škoda, že nejde změnit typ kliky a dát na dveře zámek
Lada
rating 9
moc Krassa

Produkty ze stejné série

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.