Dřevěný provence příruční stolek, Lille

Lille 609
Dodame za 4 - 8 týdnu
9 910 Kč 12 388 Kč -20%
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
Dostupné na objednávku

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Dřevěný provence příruční stolek,bílo hnědý, Lille

Příruční stolek do jídelny z nejnovější kolekce nábytku LILLE, vyrobený ve Francouzském venkovském stylu. Přírodní dřevěný stolek vyrobený z borovicového dřeva v bílohnědé barevné kombinaci. Příruční stolek má 4 šuplíky, které jsou volně položeny. Vrchní deska stolku je v hnědé barvě ošetřené přírodním voskem. Doplňte do své jídelny i další kousky z této kolekce a nasávejte každý den atmosféru francouzského venkovského stylu.. Rozšiřte svůj interiér o tento atraktivní kousek a prožívejte denně sílu přírodního nábytku. Ekologie přírodního produktu a harmonie nádherného designu jsou vlastnosti, které jsme spojili při výrobě stolku LILLE.

Celková šířka: 120 cm
Celková hloubka: 40 cm
Celková výška: 75 cm

Dřevěný provence příruční stolek,bílo hnědý, Lille

Popis kolekce LILLE 

PRESTIGE BELLISSIMI MOBILE - LILLE nábytek ze dřeva, pro náročné inspirovaný a vyvíjený v milanu. Naše dlouholeté zkušenosti s výrobou, prodejem a designem v nábytkářství jsme zúročili při vývoji a výrobě kolekce prestige bellissimi. Nábytek je vyráběn truhláři, kteří mají dlouholeté zkušenosti a praxi. Zároveň nábytek je dělaný ručně ve stylu venkovského nábytku, kde každý kus je jedinečný. Na přední části jsou charakteristické frézy a dekorativní vzory, masivní dřevo jako garant spolehlivosti – můžete se spolehnout na kvalitu i po letech užívání. Rukojeti byly vybrány od italské společnosti Bosetti Marella. Panty jsou v barvě staré mosazi. Nábytek je bez dojezdů na šuplících a mě imitovat starožitný nábytek. Provensálský nábytek je velmi populární jeho základem je masivní dřevo se zachovanou strukturou – vrchní desky jsou hladké a cítíte při doteku příjemnou krasu a dotek přírody. 

Hnědé části na nábytku jsou ošetřeny přírodním včelím voskem výborným pro údržbu. Bílé části nábytku jsou ošetřeny barvou na vodní bázi, kde je jemně vidět struktura dřeva.

Nábytek LILLE

Kolekce
Lille
Povrch nábytku
hladký povrch
zásuvky
Bez samo dosuvu
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Borovice
Barva
bílá

Produkty ze stejné série

Produkt přidán do seznamu přání