Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Dřevěný provence konferenční stolek, Lille

Lille 607
Dodaci doba: 4 - 8 týdnu
9 890 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Přečtěte si hodnocení zde
Průměrně hodnocení : 10/10 Počet hodnocení: 1

Na tento produkt garantujeme nejlepší cenu a výhodnou koupi !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Dřevěný provence konferenční stolek bílo hnědý, Lille

Přírodní konferenční stolek do obývacího pokoje vyrobený z přírodního dřeva v provensálském stylu bydlení. Konferenční stolek je v bílo hnědé kombinaci, výhodou je úložný prostor a šuplíky na odkládání. Vrchní deska stolek je v hnědé barvě. Na výrobu je použijte borová dřeva. Konferenční stolek ze série Lille se dodává již smontovaný. Doplňte do svého obývacího pokoje i další kousky z této kolekce a nasávejte každý den atmosféru francouzského venkovského stylu. Rozšiřte svůj interiér o tento atraktivní kousek a prožívejte denně sílu přírodního nábytku. Ekologie přírodního produktu a harmonie nádherného designu jsou vlastnosti, které jsme spojili při výrobě konferenčního stolku LILLE.

Celková šířka: 120 cm
Celková hloubka: 60 cm
Celková výška: 50 cm

Dřevěna provence konferenční stolek bílo hnědý, Lille

Popis kolekce LILLE 

PRESTIGE BELLISSIMI MOBILE - LILLE nábytek ze dřeva, pro náročné inspirovaný a vyvíjený v milanu. Naše dlouholeté zkušenosti s výrobou, prodejem a designem v nábytkářství jsme zúročili při vývoji a výrobě kolekce prestige bellissimi. Nábytek je vyráběn truhláři, kteří mají dlouholeté zkušenosti a praxi. Zároveň nábytek je dělaný ručně ve stylu venkovského nábytku, kde každý kus je jedinečný. Na přední části jsou charakteristické frézy a dekorativní vzory, masivní dřevo jako garant spolehlivosti – můžete se spolehnout na kvalitu i po letech užívání. Rukojeti byly vybrány od italské společnosti Bosetti Marella. Panty jsou v barvě staré mosazi. Nábytek je bez dojezdů na šuplících a mě imitovat starožitný nábytek. Provensálský nábytek je velmi populární jeho základem je masivní dřevo se zachovanou strukturou – vrchní desky jsou hladké a cítíte při doteku příjemnou krasu a dotek přírody. 

Hnědé části na nábytku jsou ošetřeny přírodním včelím voskem výborným pro údržbu. Bílé části nábytku jsou ošetřeny barvou na vodní bázi, kde je jemně vidět struktura dřeva.

Nábytek LILLE

Typ výrobku
Konferenční stůl
Kolekce
Lille
Povrch nábytku
hladký povrch
zásuvky
Bez samo dosuvu
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Borovice
Barva
bílá
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží
100%
rating 10
Výborný

Produkty ze stejné série

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.