Dubový Tv stolek na nohou, Praha typ 25

Praha typ 25
Dodame za 6 - 9 týdnu
15 367 Kč 19 209 Kč -20%
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
Dostupné na objednávku

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Dubový Tv stolek na nohou ve skandinávském designu

Výška: 58 cm, Šířka: 160 cm, Hloubka: 40 cm

Tv komoda, která se stane centrálním prvkem Vašeho obývacího pokoje, díky své přírodní kráse a elegantnímu skandinávskému stylu. Vyrobeno z autentického dubového dřeva, tento nábytek nejen přidává hodnotu a teplý, přirozený vzhled do Vašeho prostoru, ale také slouží jako vytrvalá investice do kvality Vašeho obytného prostoru. Ošetření ekologickým olejem v barvě dub natural zdůrazňuje přirozenou texturu dřeva a přidává komodě autentický výraz a ochranu.

S ohledem na Váš komfort a pohodlí, tato televizní komoda je dodávána smontovaná, kde jediným úkolem zákazníka je montáž nohou, čímž Vám umožňuje snadno a rychle začlenit tento kousek nábytku do Vašeho domova. Funkcionalita komody je zajištěna  soft-close zásuvkami a dvířky, které přidávají na pohodlí při každodenním používání, a současně šetří váš nábytek před případnými poškozeními, zabezpečujíc jeho dlouhověkost a zachování krásy na dlouhá léta.

tv komoda praha dub

Popis kolekce nábytku Praha, >> Prohlédněte si celou nabídku nábytku zde <<

Dubový nábytek Praha vyrobený v moderním skandinávském stylu. Tento nábytek představuje jednoduché tvary a vzdušný design, který na první pohled zapůsobí svojí elegancí a minimalismem. Štíhlé dřevěné nožičky nábytku nejen přidávají vizuální lehkost, ale také zajišťují, že nábytek je stabilní a odolný. Každý kousku z této kolekce je vyroben z dubového dřeva, ošetřeného italským ekologickým olejem značky Borma wachs, který nejen chrání dřevo, ale také zdůrazňuje jeho přirozenou krásu a texturu. Zvláštností kolekce jsou uchytky, které jsou zafrezovány přímo do dřeva, vytvářejíc tak plynulý a integrální vzhled, a zároveň poskytují funkčnost.

dubový náybtek Praha

Typ výrobku
Tv stolek
Kolekce
Praha
Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
váha
70 kg
Povrch nábytku
hladký povrch
zásuvky
Soft Close
Front (přední část)
Masív dub
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Dub divoký
Barva
dub natural

Produkty ze stejné série

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání