Moderní televizní komoda dub, Santa

Santa SA1-RTVD
Skladem méně než 10 ks
21 319 Kč 26 649 Kč -20%
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
Dodáme za 1 - 2 týdnu Po vyprodání skladových kusu je termín dodání 5 - 8 týdnu

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Moderní televizní komoda dub, Santa

Výška: 65 cm
Šířka: 185 cm
Hloubka: 40 cm

Získat pro svůj obývací pokoj prvek elegance a praktičnosti není vždy snadné. Tato luxusně vypadající televizní komoda je mistrovským řešením, které nabízí jak vkusný design, tak i funkčnost. Komoda Santa s nádechem luxusu vyniká jedinečným designem, kde přední část nábytku imituje tenké dřevěné lamely, dodávající celkovému vzhledu na originalitě. Nohy z oceli zase dodávají tomuto módnímu kousku nadčasový vzhled a stabilitu. S obrovským vnitřním prostorem, který obsahuje dvě boční dvířka a velký středový šuplík, je to místo, kde můžete uskladnit vše, co potřebujete pro perfektní televizní zážitek. Navíc, všechny zásuvky a dvířka mají soft-close zavírání, takže se nemusíte bát náhlých rázů či hlučného zavírání.

Televizní komoda Santa se dodává již smontovaná, takže nebudete muset trávit hodiny skládáním. 

Moderní televizní komoda dub, Santa

Popis kolekce nábytku Santa, >> Prohlédněte si celou nabídku nábytku zde <<

Tento elegantní, vysoce kvalitní nábytek přináší na scénu nový standard designu a luxusu pro váš obývací pokoj. Kolekce Santa je dokonalou kombinací kvalitního nábytku a moderního designu - přesně to, co potřebujete pro přeměnu vašeho obývacího pokoje v útulné, stylové a elegantní prostory.

Santa vás okouzlí svými zaoblenými hranami, které dodávají celkovému vzhledu nábytku sofistikovaný dotyk. Unikátní vzor na čelní straně, který připomíná tenké lamely, přidává na exkluzivitě a vytváří dojem luxusu. 

Čelní strana je vyrobena z dubového dřeva kombinovaného z dubovou dýhou. Boky a vrchní desky jsou přírodní dubová dýha. Vnitřní korpus je vyroben z laminované desky. Pro perfektní povrchovou úpravu se používá matný lak. Barva je tak přírodní dub.

nábytek Santa

Povrchová úprava
Lak
Typ výrobku
Tv stolek
Kolekce
Santa
Front (přední část)
Přirodní dubová dýha
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání