Šatní skříň provence III
Šatní skříň provence III
Šatní skříň provence III

Šatní skříň provence III

Provence Skrina 103/A
Dodame za 5 - 8 týdnu
24 490 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Počet hodnocení: 2
Přečtěte si hodnocení zde
Průměrně hodnocení : 10/10
Dostupné na objednávku
Barva Provence:
  • Bíla
  • Patina

 

Šatní skříň provence III

Prémiová kolekce nábytku vyvinutá pro náročný italský trh obsahuje knihovnu s dvířky do ložnice nebo obývacího pokoje z borovicového dřeva. Věšáková skříň vám přijde v monte - Netrap se s montáží, povrchová úprava kvalitní bílé barvy. Na přední části jsou charakteristické frézy a dekorativní vzory, masivní dřevo - můžete se spolehnout na kvalitu i po letech užívání. Rukojeti byly vybrány od italské společnosti Bosetti Marella. Panty jsou vofarbe staré mosazi. Vnitřní část tvoří poličky na levé straně a část na vešenie na straně pravé. Skříň má v 1/3 pouze police v 2/3 je ve spodní části police a ve vrchní části část na věšení. 

Rozměr: Š 160 cm x V 195 cm x H 60 cm - dodávane již smontované

Šatní skříň provence III

Nábytek je možný objednat i ve barevné variantě PATINA, který imituje nádech starého nábytku vyzrálého časem. Na bílé barvě je dodělána patina, která imituje zub času, na takový nábytek je příplatek v ceně 10%. Dodací doba pro barevnou variantu patina je 10 - 12 týdnů.

BARVÁ BÍLA

barva bila

BARVA PATINA - TERMÍN DODÁNÍ 10 - 12 TÝDNŮ

Barva bila


Provence nabytek

váha
Default empty value
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Borovice
000205
Moc pěkná sříň
rating 10
Moc pěkná skříň. Stálo za to si počkat (dodávka několik týdnů). Skříň je velmi rozměrná (to jsme chtěli) a dodává se jen vcelku. Dodavatel bych ochotný, část dodávky (menší skříně) složil u nás a tuto velkou skříň u truhláře. Truhlář má za úkol demontovat a smontovat u nás. Skříň je velmi kvalitně a bytelně provedena. Nelze rozebrat. Musíme tedy demontovat dveře, šuplíky, provést svislý řez skříně v polovině, připravit konstrukční spojení, dopravit do místnosti a na místě spojit. Bude to čistá práce, jediné, co potřebujeme je originál barva na začištění místa řezu na v profilovaných částech skříně. Dodavatel vyjádřil ochotu nám trochu originál barvy dopravit. Jsme spokojeni.
Skříň
rating 10
Velmi pěkná skříň, kvalitně zpracovaná

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

20 dalších produktů ve stejné kategorii:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.