Šatní skříň provence III

Provence Skrina 103/A
Dodame za 5 - 8 týdnu
24 294 Kč 30 368 Kč -20%
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Počet hodnocení: 2
Přečtěte si hodnocení zde
Průměrně hodnocení : 10/10
Dostupné na objednávku
Barva Provence:
  • Bíla
  • Patina

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Šatní skříň provence III

Prémiová kolekce nábytku vyvinutá pro náročný italský trh obsahuje knihovnu s dvířky do ložnice nebo obývacího pokoje z borovicového dřeva. Věšáková skříň vám přijde v monte - Netrap se s montáží, povrchová úprava kvalitní bílé barvy. Na přední části jsou charakteristické frézy a dekorativní vzory, masivní dřevo - můžete se spolehnout na kvalitu i po letech užívání. Rukojeti byly vybrány od italské společnosti Bosetti Marella. Panty jsou vofarbe staré mosazi. Vnitřní část tvoří poličky na levé straně a část na vešenie na straně pravé. Skříň má v 1/3 pouze police v 2/3 je ve spodní části police a ve vrchní části část na věšení. 

Rozměr: Š 160 cm x V 195 cm x H 60 cm - dodávane již smontované

Šatní skříň provence III

Nábytek je možný objednat i ve barevné variantě PATINA, který imituje nádech starého nábytku vyzrálého časem. Na bílé barvě je dodělána patina, která imituje zub času, na takový nábytek je příplatek v ceně 10%. Dodací doba pro barevnou variantu patina je 10 - 12 týdnů.

BARVÁ BÍLA

barva bila

BARVA PATINA - TERMÍN DODÁNÍ 10 - 12 TÝDNŮ

Barva bila


Provence nabytek

Typ výrobku
Šatní skříň
Kolekce
Le baux
váha
Default empty value
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Borovice
000205
Moc pěkná sříň
rating 10
Moc pěkná skříň. Stálo za to si počkat (dodávka několik týdnů). Skříň je velmi rozměrná (to jsme chtěli) a dodává se jen vcelku. Dodavatel bych ochotný, část dodávky (menší skříně) složil u nás a tuto velkou skříň u truhláře. Truhlář má za úkol demontovat a smontovat u nás. Skříň je velmi kvalitně a bytelně provedena. Nelze rozebrat. Musíme tedy demontovat dveře, šuplíky, provést svislý řez skříně v polovině, připravit konstrukční spojení, dopravit do místnosti a na místě spojit. Bude to čistá práce, jediné, co potřebujeme je originál barva na začištění místa řezu na v profilovaných částech skříně. Dodavatel vyjádřil ochotu nám trochu originál barvy dopravit. Jsme spokojeni.
Skříň
rating 10
Velmi pěkná skříň, kvalitně zpracovaná

Produkty ze stejné série

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání