Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Televizní stolek z masivu dub, Alexandra 21

Alexandra 21
Dodaci doba: 1 - 4 týdnu
29 220 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Televizní stolek z masivu dub, Alexandra 21

Hledáte tradiční provedení, precizní kvalita a výrobek vyrobený z přírodních materiálů? To vše splní dubová komoda ze série nábytku Alexandra. Dubová televizní komoda Alexandra je vyrobena z poctivého dubového dřeva. Nádherný design a hlavně opravdu luxusní zpracování. Komoda má otevřený prostor a ve spodní části 2 šuplíky s tychím zavíráním soft-close Dokonalé ošetření značkovým německým olejem LIVOS, vytváří ideální ochranu pro dubový nábytek. Netrapte se se zdlouhavou montáží, tv stolek vám přijde již smontovaný.

Výška: 60,6 cm , Šířka: 142 cm , Hloubka: 48 cm

Tv Komoda je celomasivní, vyrobená ze  dubového masivu, a to včetně korpusu, vnitřní police i dvířek. Plochy nábytku zdobí oblíbený parketový vzor, který se opakuje také u dalších prvků kolekce Alexandra. Díky dubovému masivu a jeho prvotřídnímu zpracování dosahuje nábytek opravdu výjimečných kvalit počínaje pevností, přes krásnou texturu až po dlouhou životnost. Zásluhou těchto vlastností se vitrína řadí mezi nábytek, který zdědí další generace. 

Televizní stolek z masivu dub, Alexandra 21

Dubový nábytek ze série nábytku Alexandra je skutečně ověřen časem. Série nábytku se vyrábí již více než 20 let, kdy postupně byly přidávány nové modely. V kolekcí Alexandra naleznete nábytek do obývacího pokoje, kuchyně, jídelny a nově i pracovny. Zařiďte si i vy váš interiér poctivým dubovým nábytkem, který je vyroben výhradně z dubového dřeva. Víme, že Váš čas je cenný, proto se nábytek dodává již smontovaný. Všechny šuplíky a dvířky disponují německým kováním s tlumením soft-close. Nábytek je ošetřen špičkovým Německým olejem LIVOS, který je přímo určen pro dubová dřeva. Nasávejte každý den vůni přírodního nábytku ve svém interiéru. K výrobě je použijte dřevo výhradně z obnovitelných lesů. Nábytek je vytvořen ve spolupráci s naší a Polskou firmou. Samotný design je inspirován prostředím luxusních Švýcarských chaletů. Samotná výroba probíhá v nejmodernější lince v EU, kde se vyrábějí i tradiční Německé produkty. Samozřejmostí je denně kontrolovaná vlhkost dřeva, nejmodernější CNC stroje, kontrolovaná vlhkost ve výrobě. Dopřejte si i vy tak nejvyšší kvalitu se dostupnou cenu!

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Typ výrobku
Tv stolek
Kolekce
Alexandra
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
váha
52 kg
zásuvky
Soft-close
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
Výška
60,6 cm
Šířka
142 cm
Hloubka
48 cm
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Dub divoký
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží

Produkty ze stejné série

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.