Dubový sekretář velký, Alexandra 47

Alexandra 47
Dodame za 1 - 4 týdnu
40 309 Kč 48 565 Kč -17%
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Počet hodnocení: 1
Přečtěte si hodnocení zde
Průměrně hodnocení : 10/10

Extra sleva 17% , platí jen do 25.02.2024

+ na tento produkt doprava zdarma !

Dostupné na objednávku

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Dubový sekretář velký z masivu

Není nad krásu přírodního nábytku, a pokud se i vy řadíte k těm, kteří v ní našli zalíbení, jistě vás zaujme velký dubový sekretář z kolekce Alexandra. K jeho výrobě byl použit čistý dubový masiv, a to jak pro vnitřní police, tak i pro dvířka, zásuvky a korpus. Jako celek sekretář disponuje perfektní pevností a výjimečnými kvalitami, díky nimž si získal ocenění Diamant nábytkářství. Pro jeho vlastnosti a bytelnost, o níž svědčí i váha dosahující 134 kg, se na něj vždy budete moci spolehnout nejen vy, ale i další generace.

Dubový sekretář se skvěle hodí do jídelny či obývacího pokoje. Dvě boční skříňky jsou opatřeny částečně prosklenými dvířky. Za prosklenou částí dvířek se nachází vždy jedna skleněná police, za krytou částí dvířek je jedna dřevěná police. V prostředním sektoru sekretáře se nachází vrchní skříňka a pod ní tři zásuvky se samo-dosouvacím mechanismem. Samozřejmostí je také tiché dovírání dvířek soft-stop. Podlouhlé kovové úchytky pěkně ladí s celkovým designem sekretáře.

K výrobě dubového sekretáře bylo zvoleno čistě výběrové dřevo, které podléhá přísnému kontrolnímu procesu. Výroba probíhá s využitím těch nejmodernějších technologií.

Povrch sekretáře je ošetřen pouze přírodním olejem renomované německé značky. Jeho úkolem je zvýraznit texturu masivu, zachovat jeho krásu a dodat mu vyšší odolnost vůči mechanickému poškození.

Barevné provedení dub olej působí přírodně a lze ho kombinovat s dalšími prvky v tomto provedení všech kolekcí dubového nábytku.

Dubový sekretář je součástí nábytkové řady Alexandra, na níž se podíleli přední švýcarští designéři, kteří se inspirovali jedinečným prostředím švýcarských Alp. Všechny prvky kolekce Alexandra si zakládají na kvalitě materiálu i zpracování. Charakteristickým prvkem celé řady je oblíbený parketový vzor na plochách nábytku.

Odbornou montáž nechte na nás! Dubový sekretář vám dodáme již smontovaný.  Doma ho stačí jen vybalit z ochranného obalu!

Výška: 130 cm , Šířka: 187 cm , Hloubka: 48 cm

Dubový sekretář velký z masivu

Typ výrobku
Příborník
Kolekce
Alexandra
Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
váha
130 kg
zásuvky
Soft-close
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
Výška
130 cm
Šířka
187 cm
Hloubka
48 cm
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Dub divoký
Dubovy sekretar
rating 10
Krasna prace

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání