Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Luxusní dubová vitrina, Alexandra 12

Alexandra 12
Dodaci doba: 1 - 4 týdnu
35 408 Kč 42 660 Kč -17%
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Přečtěte si hodnocení zde
Průměrně hodnocení : 10/10 Počet hodnocení: 1

Na tento produkt garantujeme nejnižší cenu a dopravu zdarma kdekoli v ČR

Cena produktu je již včetně extra slevy! Aktuální sleva 17% od doporučených cen

Při koupi tohoto typu produktu nad 15 000 kč, dárek zdarma. Sada olejů LIVOS v hodnotě 1000 Kč.

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Luxusní dubová vitrína z masívu

Velká masivní vitrína z dubového dřeva bude v každém interiéru působit jako luxusní dominantní prvek a nábytkářský klenot. Její velkorysé a prakticky členěné vnitřní prostory využijete především v jídelně nebo obýváku. Pro váš jídelní servis po babičce poskytne vysoce důstojné místo k vystavení!

Vitrína je součástí nábytkové řady Alexandra, na níž se podíleli přední švýcarští designéři. Ti se inspirovali nábytkem z prostředí švýcarských Alp. Svým návrhům vtiskli rustikální design, přičemž zásadní důraz byl kladen na kvalitu materiálu i jeho zpracování. Dokoupením dalších prvků kolekce získáte jednotně vybavený prostor, který bude oplývat krásou masivu, a který příjemně provoní celou místnost charakteristickou vůní dubového dřeva.

Vitrína je celomasivní, vyrobená ze 100% dubového masivu, a to včetně korpusu, vnitřní police i dvířek. Plochy nábytku zdobí oblíbený parketový vzor, který se opakuje také u dalších prvků kolekce Alexandra. Díky dubovému masivu a jeho prvotřídnímu zpracování dosahuje vitrína opravdu výjimečných kvalit počínaje pevností, přes krásnou texturu až po dlouhou životnost. Zásluhou těchto vlastností se vitrína řadí mezi nábytek, který zdědí další generace. O bytelnosti vitríny svědčí mimo jiné také její váha, která dosahuje 123 kg.

Dubová vitrína není upravována mořením ani bělením. Povrchová úprava zahrnuje pouze ošetření speciálním olejem, který pěkně zvýrazní krásu přírodní textury dřeva. Kromě toho povrchová úprava olejem chrání masiv před nežádoucím poškozením, poškrábáním a oděrkami. Nábytek je proto více odolnější a disponuje také delší životností.

Ve vrchní části se nachází dvě skleněné police, umístěné za prosklenou částí dvířek. Ve spodním sektoru je prostorná skříňka rozdělená dřevěnou policí. Dvířka jsou opatřena podlouhlými kovovými úchytkami a systémem tichého dovírání soft-close, který je zárukou pohodlného zavírání a bezproblémového fungování i po letech.

Vitrína je pečlivě zabalená a smontovaná, takže se domácí montáží nebudete muset zdržovat. Doma ji stačí vybalit z ochranného obalu a pak už jen vybrat vhodný prostor pro její umístění!

Výška: 204 cm , Šířka: 133 cm , Hloubka: 48 cm

Luxusní dubová vitrína z masívu

Typ výrobku
Vitřina
Kolekce
Alexandra
Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
váha
122 kg
zásuvky
Soft-close
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
Výška
204 cm
Šířka
133 cm
Hloubka
48 cm
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Dub divoký
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží
Luxusní vitrína
rating 10
Krásná, kvalitně zpracovaná masivní vitrína se skleněnými policemi v horní části.

Produkty ze stejné série

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.