Dubová vitrina jednodveřová, Alexandra 11

Alexandra TYP 11
Dodame za 3 - 6 týdnu
22 690 Kč 34 035 Kč -11 345 Kč
S DPH
Dostupné na objednávku

Více než 100 000 spokojených zákazníků ( CZ, SK, HU, AT, FR ).
Garance nejlepší ceny ( na celou nabídku ).
Vlastní doprava kdekoli v ČR
 

Dubová vitrína z masivu jednodveřová - pravá

Nechte si zkrášlit svůj interiér elegantní luxusní vitrínou z dubového masivu! Získáte nejen šikovně členěný úložný prostor, ale především bytelný kus nábytku, který se díky svým špičkovým kvalitám a výjimečným vlastnostem stane dědictvím pro další generace.

Dubová vitrína je jedním z prvků nábytkové řady Alexandra, která svou inspiraci čerpala v prostředí švýcarských Alp. Přední švýcarští designéři vtiskli návrhu vitríny rustikální vzhled s moderním nádechem a elegantním parketovým vzorem, který se opakuje také u dalších prvků kolekce Alexandra. Celomasivní dubová konstrukce vitríně propůjčuje vynikající pevnost.

Vitrína z masivu dubu bude ve vašem interiéru působit jako nábytkářský klenot, ať už ji do prostoru umístíte samostatně, nebo se ji rozhodnete kombinovat s dalším dubovým nábytkem z naší nabídky. Pěkně ladí například s dubovou komodou nebo sekretářem.

Vitrína je opatřena kovovou úchytkou, jejíž podlouhlý tvar pěkně koresponduje s elegantním designem. Samozřejmostí je systém tichého dovírání dvířek soft-close. Vitrína má pravé otevírání, což znamená, že panty jsou umístěny na pravé straně vitríny a dvířka se otevírají směrem vpravo. V nabídce najdete také vitrínu s levým otevíráním. Za vrchní, prosklenou částí dvířek, najdete dvě skleněné police. Za spodní, krytou částí dvířek, je skříňka. Vitrína tak poskytuje prostor jak k vystavení nejrůznějších předmětů, tak k uložení věcí, které nemají být na první pohled vidět.

Dubový masiv je ošetřen speciálním olejem německé značky. Olej má za úkol jednak chránit masiv před případným poškozením a pak také zvýraznit krásu přírodní textury dřeva. Nábytek není dále upravován mořením ani bělením. Varianta dub olej působí ryze přírodním a ekologickým dojmem.

Vitrína je před odesláním pečlivě zkontrolována a důkladně zabalena, abychom předešli nežádoucímu poškození. S montáží si nebudete muset lámat hlavu. Vitrínu vám dodáme již smontovanou.

Výška: 204 cm , Šířka: 81 cm , Hloubka: 48 cm

Dubová vitrína z masivu jednodveřová - pravá

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
váha
80 kg
zásuvky
Soft-close
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
Výška
204 cm
Šířka
81 cm
Hloubka
48 cm
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Dub

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.