Dlouhý televizní stolek masív dub, Typ 25

Texas typ 25
Dodame za 1 - 4 týdnu
21 030 Kč 28 420 Kč -26%
S DPH
rating
10/10 z 1 hodnocení
Cena Black week platí
Dostupné na objednávku
barva nábytku
  • Dub Olej
  • Dub páleny

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Dlouhý televizní stolek masív dub, Typ 25

Šířka: 1802 mm
Výška: 545 mm
Hloubka: 480 mm

V nedílnou součást vašeho obývacího pokoje se promění krásný dubový televizní stolek Texas se spoustou úložného prostoru. Do obýváku si jej můžete pořídit samostatně, zejména v případě malého prostoru, nebo společně s dalšími luxusními kusy nábytku. Stoprocentní dubové dřevo se zanechanými přírodními nedokonalostmi, jako jsou suky a praskliny okouzlí vás i všechny, které k vám domů pozvete.

Televizní stolek Texas se ve světě nábytku rozhodně neztratí. Má to nejlepší, co si jen kus nábytku může přát - pečlivě vybraný dubový materiál i kvalitně odvedenou práci těch, kteří nábytku rozumí. Kromě toho je televizní stolek Texas součástí výjimečné dubové kolekce Texas, která může propůjčit kouzlo luxusu celé vaší domácnosti. Televizní stolek si můžete vybrat ze dvou přírodních barev. Nabízí dostatečně velký odkládací prostor na televizi a další elektroniku. Praktičnost mu propůjčuje spoustu úložného prostoru - dva šuplíky a dvě úložné skřínky.

Výjimečnost a nadčasovost se skrývá pod naší nejnovější kolekcí pro rok 2018. Dubový nábytek do obývacího pokoje a jídelny Texas Přináší jedinečný design s charismatem. Nábytek vytvoří s obývacího pokoje a jídelny skutečný domov, ve kterém budete chtít trávit vaše jedinečné okamžiky. Nábytek je dostupný v barvě přírodní olej a dub pálení. O nadstandardní kvalitě vás přesvědčí 100% masivní provední dubového dřeva. Dubový nábytek do obývacího pokoje si můžete libovolně vyskládat podle rozlohy vaší místnosti. V kolekce najdete Několik typu a druhu zboží.
Nábytek má krásnou přírodní strukturu včetně suků a kazů dřeva, které jsou pečlivě vybírání aby vytvořily jedinečnou harmonii přírodního nábytku.
Nebojte se nákupu přes internet jako jediný vám dáváme možnost vrácení zboží do 14 dnů přímo naší dopravou. Nábytek je vyroben nejmodernějšími CNC stroji, což zaručuje nejvyšší kvalitu. Nákupem u nás získáte kromě krásného nábytku i záruku spokojenosti a ocenění designu.

Dlouhý televizní stolek masív dub, Typ 25

dubový nábytek do obávaku texas / dallas

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
Výška
54,5 cm
Šířka
180 cm
Hloubka
48 cm
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Dub
kvalita aj design
rating 10
Nabytok stojí za to. Chvália ho všetci, čo k nám prídu a pýtaju sa odkiaľ ho máme :)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.