Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Retro konferenční stůl z dubu, Texas typ 66

Texas 66 Salon
Dodaci doba: 1 - 4 týdnu
11 686 Kč 14 080 Kč -17%
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)

Na tento produkt garantujeme nejnižší cenu a dopravu zdarma kdekoli v ČR

Cena produktu je již včetně extra slevy! Aktuální sleva 17% od doporučených cen

Při koupi tohoto typu produktu nad 15 000 kč, dárek zdarma. Sada olejů LIVOS v hodnotě 1000 Kč.
barva nábytku
  • Dub Olej
  • Dub páleny

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Retro konferenční stůl z dubu, Texas typ 66

Šířka: 700 mm
Výška: 450 mm
Hloubka: 700 mm

Bez konferenčního stolu si mnozí neumí svůj obývací pokoj ani představit. Co teprve, když okusí luxus dubového konferenčního stolu z kolekce Texas? Luxusní dubový materiál je zárukou kvality, jednoduchý design konferenčního stolu pak zaručuje, že stolek lehce zapadne do každého interiéru. Ponechaný přírodní vzhled je pak garancí toho, že se v onom interiéru stane konferenční stolek dominantou. Konferenční stolek Texas nabízí dostatečně velkou vrchní odkládací plochu a praktický úložný šuplík, na obsah, který návštěvy nemusí vidět. Právě díky onoho rafinovaného šuplíku může konferenční stolek zase a znovu budit dojem uklizenosti. Časopisy, noviny a vše ostatní stačí rychle smést z vrchní desky do šuplíku.

Konferenční stolek Texas je vyrobený z vybraného dubového dřeva. S ponechanými přírodními nedokonalostmi dřeva, jako jsou suky a praskliny působí tak sebevědomě. V interiéru se rozhodně neztratí ani mezi jiným nábytkem, punc dokonalé souhry mu však propůjčíte jen v případě, že do svého obýváku pozvete i jiné kusy nábytku z kolekce Texas.

Cena nábytku je bez osvětlení.

Výjimečnost a nadčasovost se skrývá pod naší nejnovější kolekcí pro rok 2018. Dubový nábytek do obývacího pokoje a jídelny Texas Přináší jedinečný design s charismatem. Nábytek vytvoří s obývacího pokoje a jídelny skutečný domov, ve kterém budete chtít trávit vaše jedinečné okamžiky. Nábytek je dostupný v barvě přírodní olej a dub pálení. O nadstandardní kvalitě vás přesvědčí 100% masivní provední dubového dřeva. Dubový nábytek do obývacího pokoje si můžete libovolně vyskládat podle rozlohy vaší místnosti. V kolekce najdete Několik typu a druhu zboží.
Nábytek má krásnou přírodní strukturu včetně suků a kazů dřeva, které jsou pečlivě vybírání aby vytvořily jedinečnou harmonii přírodního nábytku.
Nebojte se nákupu přes internet jako jediný vám dáváme možnost vrácení zboží do 14 dnů přímo naší dopravou. Nábytek je vyroben nejmodernějšími CNC stroji, což zaručuje nejvyšší kvalitu. Nákupem u nás získáte kromě krásného nábytku i záruku spokojenosti a ocenění designu.

Retro konferenční stul z dubu, Texas typ 66

dubový nábytek do obávaku texas / dallas

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Typ výrobku
Konferenční stůl
Kolekce
Texas - obývak
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
Výška
45 cm
Šířka
70 cm
Hloubka
70 cm
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Dub divoký
000668
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží

Produkty ze stejné série

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.