Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Luxusní komoda z dubu do obýváku, Texas Typ 49

Texas 49 Salon
Dodaci doba: 1 - 4 týdnu
37 290 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)

Na tento produkt garantujeme nejnižší cenu a dopravu zdarma kdekoli v ČR

Cena produktu je již včetně extra slevy! Sleva 16+5% jen do 15.04

barva nábytku
  • Dub Olej
  • Dub páleny

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Luxusní komoda z dubu do obýváku,  TYP 49 Texas 

Šířka: 1752 mm
Výška: 895  mm
Hloubka: 390 mm

Masivní a velmi bytelná komoda se šuplíky a skříňkovou částí a prosklenými dvířky s osvětlením, taková je komoda Texas. Vyrobená pod taktovkou společnosti Mirek, která se výrobě nábytku věnuje už pěknou řádku let. Komoda Texas je vyrobená z dubového dřeva s ponechanými přírodními nedokonalostmi, jako jsou suky a jiné praskliny. Tvoří součást kolekce Texas - novinky pro rok 2018, kterou si domácnost můžete rozzářit i vy.

Komoda Texas vyzařuje punc luxusu, přitom je velice praktická a dlouho, opravdu dlouho vám bude sloužit. Protože jsou komody potřebné snad v každé místnosti, je docela jedno, kde si tuto komodu Texas nakonec umístíte. Důležité je, abyste maximálně využili její potenciál. To ostatně nebude problém. Komoda nabízí velkou odkládací plochu a spoustu úložného prostoru. Komoda Texas vašemu obývacímu pokoji propůjčí kouzlo luxusu a dokonalosti. Bude v něm působit velmi skvostně.

Cena nábytku je bez osvětlení.

Luxusní komoda z dubu do obýváku, TYP 49 Texas

Výjimečnost a nadčasovost se skrývá pod naší nejnovější kolekcí pro rok 2018. Dubový nábytek do obývacího pokoje a jídelny Texas Přináší jedinečný design s charismatem. Nábytek vytvoří s obývacího pokoje a jídelny skutečný domov, ve kterém budete chtít trávit vaše jedinečné okamžiky. Nábytek je dostupný v barvě přírodní olej a dub pálení. O nadstandardní kvalitě vás přesvědčí 100% masivní provední dubového dřeva. Dubový nábytek do obývacího pokoje si můžete libovolně vyskládat podle rozlohy vaší místnosti. V kolekce najdete Několik typu a druhu zboží.
Nábytek má krásnou přírodní strukturu včetně suků a kazů dřeva, které jsou pečlivě vybírání aby vytvořily jedinečnou harmonii přírodního nábytku.
Nebojte se nákupu přes internet jako jediný vám dáváme možnost vrácení zboží do 14 dnů přímo naší dopravou. Nábytek je vyroben nejmodernějšími CNC stroji, což zaručuje nejvyšší kvalitu. Nákupem u nás získáte kromě krásného nábytku i záruku spokojenosti a ocenění designu.

dubový nábytek do obávaku texas / dallas

Typ výrobku
Komoda s dvířky
Kolekce
Texas - obývak
Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
Výška
89,5 cm
Šířka
175 cm
Hloubka
45 cm
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Dub divoký
000555
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží

Produkty ze stejné série

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.