Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Police krátká Typ 31 texas

Texas 31 Salon
Dodaci doba: 1 - 4 týdnu
4 260 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)

Na tento produkt garantujeme nejnižší cenu a dopravu zdarma kdekoli v ČR

Cena produktu je již včetně extra slevy! Sleva 16+5% jen do 15.04

barva nábytku
  • Dub Olej
  • Dub páleny

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Police krátká Typ 31 texas 

Šířka: 1200 mm
Výška: 220 mm
Hloubka: 220 mm

Více času stráveného u police, ať už při utírání prachu nebo urovnáváním věcí na ní, zaznamenáte potom, co si pořídíte dubovou polici z kolekce Texas. 100 % přírodní provedení a možnost vybrat si ze dvou barevných provedení - přírodní olej a dub pálení, vás bude neustále utvrzovat ve vašem dobrém rozhodnutí. A že polici Texas doma hojně využijete, o tom nemusí být ani řeč. Víte co je na policích obecně nejkouzelnější? No že si je do interiéru nemusíte pořizovat hned. Také police Texas trpělivě počká, až si váš obývací pokoj či jídelnu vybavíte přírodním nábytkem z kolekce Texas a pak přijde do pokoje už jen jako praktické doplnění.

Police Texas zvýrazní váš interiér. Přírodní dubové dřevo, na kterém jsou ponechány i jeho kazy bude dobře ladit s jakýmkoliv povrchem či barvou stěny. Hezky sedí k designovým tapetám, ale o nic méně atraktivnější není ani v případě, že si polici umístíte na čistou bílou stěnu. Ať tak či tak, vaše návštěvy si nového kousku u vás doma určitě všimnou.

Výjimečnost a nadčasovost se skrývá pod naší nejnovější kolekcí pro rok 2018. Dubový nábytek do obývacího pokoje a jídelny Texas Přináší jedinečný design s charismatem. Nábytek vytvoří s obývacího pokoje a jídelny skutečný domov, ve kterém budete chtít trávit vaše jedinečné okamžiky. Nábytek je dostupný v barvě přírodní olej a dub pálení. O nadstandardní kvalitě vás přesvědčí 100% masivní provední dubového dřeva. Dubový nábytek do obývacího pokoje si můžete libovolně vyskládat podle rozlohy vaší místnosti. V kolekce najdete Několik typu a druhu zboží.
Nábytek má krásnou přírodní strukturu včetně suků a kazů dřeva, které jsou pečlivě vybírání aby vytvořily jedinečnou harmonii přírodního nábytku.
Nebojte se nákupu přes internet jako jediný vám dáváme možnost vrácení zboží do 14 dnů přímo naší dopravou. Nábytek je vyroben nejmodernějšími CNC stroji, což zaručuje nejvyšší kvalitu. Nákupem u nás získáte kromě krásného nábytku i záruku spokojenosti a ocenění designu.

Police krátká Typ 31 texas

dubový nábytek do obávaku texas / dallas

Kolekce
Texas - obývak
Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
Šířka
120 cm
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Dub divoký
000637
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží

Produkty ze stejné série

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.