Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Luxusní sekretář do jídelny, Helsinki 47

Helsinki 47
Dodaci doba: 1 - 4 týdnu
41 136 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
barva nábytku
  • Dub Olej
  • Dub páleny

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Luxusní sekretář do jídelny, Helsinki 47

Zaslouží si váš čajový servis a moderní nádobí důstojný prostor, v němž by naplno vynikla jeho krása? Dubový kredenc z kolekce Helsinki vyhoví přesně těmto účelům! V jídelně vám bude šikovným pomocníkem, do nějž uschováte utěrky a zároveň vystavíte pěkné nádobí. Díky tomu, že pochází z celé série nábytku, kredenc snadno zkombinujete s dalšími komponenty ve stejném designu, například s jídelním stolem nebo komodou.

Kredenc je dostatečně široký a jeho vnitřní část je důmyslně symetricky rozdělena, takže získáte opravdu plno úložného prostoru. Po bocích jsou dvířka, za nimiž se nachází jedna dřevěná a jedna prosklená police ze speciálního tvrzeného skla. Ve střední části jsou plná dřevěná dubová dvířka, za nimiž vám budou k dispozici dvě vnitřní police.

Kredenc si vás okamžitě získá pro nezaměnitelnou krásu divokého kartáčovaného dubu, špičkové řemeslné zpracování i charakteristickou vůni, jakou se chlubí dubový nábytek. Nechte si jím provonět celou místnost!

Renomovaný zahraniční designér vtiskl návrhu kredence vzdušný styl s minimalistickým pojetím, hladkými plochami a jemně zaoblenými hranami. Dojem vzdušnosti perfektně umocňuje systém bezúchytkového otevírání dvířekNábytek je dodáván bez osvětlení, za příplatek je možnost doobjednání.

dubový kredenc Typ 47

Pro výrobu kredence byly využity ty nejkvalitnější materiály, s jakými se v současné době při výrobě nábytku setkáte: masivní dub (vrchní deska a přední části), dubová dýha (korpus) a dřevěná překližka (záda). Dvířka jsou opatřena kvalitním německým kováním.

Dubový kredenc Typ 47 je jedním z prvků kolekce Helsinki. Dubový nábytek této série má vkusný design a moderní nádech. Rohy nábytku jsou mírně zaoblené. Masivní dub je pečlivě upraven metodou kartáčování, díky níž nábytek získá originální vzhled s nezaměnitelnou kresbou a vůní. Při každém dotyku ucítíte vystouplou strukturu masivu.

Díky povrchové úpravě olejem a voskem je nábytku dodána vyšší odolnost vůči mechanickému poškození a tudíž i delší životnost. Využíváme výhradně renomovaný olej, vosk a mořidlo německého výrobce Livos.

Kredenc nabízíme buď ve tmavém odstínu dub pálený, anebo ve světlém, přírodním provedení dub olej. Vyberte si dle svého vkusu ideální odstín! Tmavší varianta působí velmi elegantně, světlejší má zase ekologický nádech.

S montáží se nebudete muset zatěžovat. Dubový kredenc vám dodáme pečlivě zabalený a ve smontovaném stavu přímo domů!

Výška: 135 cm
Šířka: 157 cm
Hloubka: 41 cm

http://www.nabytekmirek.cz/136-kolekce-helsinki

Typ výrobku
Příborník
Kolekce
Helsinki
Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
váha
103 kg
Povrch nábytku
Kartáčovanie
zásuvky
Soft-close
Front (přední část)
Masív
Korpus
Přírodní dubová dýha
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
Výška
135 cm
Šířka
158 cm
Hloubka
41 cm
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Dub divoký
000018
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží

Produkty ze stejné série

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.