Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Dřevěná dubová komoda, helsinki 49

Helsinki 49
Dodaci doba: 1 - 4 týdnu
39 586 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
barva nábytku
  • Dub Olej
  • Dub páleny

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Dřevěná dubová komoda Typ 49

Elegantní dřevěná komoda z masivního dubu se stane dominantou vašeho interiéru. Díky nadčasovému designu a dokonalému opracování působí jako skutečný klenot mezi nábytkem.

Komoda Typ 49 je součástí kolekce Helsinki, kterou charakterizuje univerzální a vkusný design, díky němuž lze nábytek zakomponovat do každého interiéru. Produkty kolekce Helsinki se díky svému unikátnímu vzhledu, vysokému standardu zpracování a nejmodernější technologii výroby řadí mezi vysoce luxusní nábytek.

Námi zhmotněný návrh renomovaného zahraničního designéra působí opravdu stylově. Komoda z dubového dřeva zaujme svým vzdušným designem, jemuž vévodí zaoblené hrany a čisté linie. Masivní dřevo v celé své kráse doslova působí na všechny smysly!

dřevěná dubová komoda do ložnice

Luxusní dubová komoda z kolekce Helsinki je vyrobená z masivu, který je povrchově speciálně a důkladně upravený metodou kartáčování. Pomocí speciálních kartáčů je z povrchu odstraněno tzv. měkké (jarní) dřevo a vytvořena struktura s vystouplou, tvrdší složkou dřeva, která zvýrazňuje jeho kresbu. Právě tvrdší část dřeva, která zůstává na povrchu, propůjčuje výslednému produktu větší tvrdost, delší životnost a originální vzhled. Při každém dotyku ucítíte působivou strukturu přírodního dřeva. Nábytek z divokého dubu také příjemně provoní váš interiér charakteristickou vůní masivu, která vám bude po dlouhou dobu připomínat prostředí panenského dubového lesa.

Masivní komoda své místo najde jak v ložnici, tak v obýváku či předsíni. Její vnitřní prostor je rozdělen na vrchní a spodní část. Ve vrchní části vám budou k dispozici tři zásuvky se samo-dosouvacím mechanismem soft-stop, ve spodní části najdete tři prostorné skříňky, každou se samostatnými dvířky a vloženou policí. Pro výrobu šuplíků a dvířek byl zvolen dubový masiv, boky komody jsou zhotoveny z přírodní dřevěné dubové dýhy. Jedná se o kombinaci těch nejkvalitnějších materiálů, jaké se pro výrobu nábytku v současné době používají. Masivní dřevo z divokého dubu působí společně s povrchovou úpravou olejem a voskem skutečně přírodním dojmem. Vyberte si z nabízených odstínů dle vašich preferencí a vkusu ten pravý! Komoda je k dispozici buď ve světlejší přírodní ekologické variantě dub olej, anebo ve výjimečné povrchové úpravě dub pálený. Pro konečnou úpravu se používá výhradně renomovaný olej a mořidlo německé značky Livos.
Komodu vám dodáme již montovanou.

Typ výrobku
Komoda s dvířky
Kolekce
Helsinki
Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
váha
109 kg
Povrch nábytku
Kartáčovanie
zásuvky
Soft-close
Front (přední část)
Masív
Korpus
Přírodní dubová dýha
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
Výška
92 cm
Šířka
178 cm
Hloubka
47,3 cm
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Dub divoký
000274
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží

Produkty ze stejné série

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.