Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Dubový noční stolek, Helsinki 82 dub pálený

Helsinki 82 DP
Skladem poslední kusy
7 721 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Dubový noční stolek Helsinki - dub pálený

Mějte vše potřebné vždy po ruce a nenechte se během relaxace či spánku rušit neustálým vstáváním pro nezbytnosti! Dubový noční stolek vám pro tyto účely perfektně poslouží. Díky němu budete mít nadosah postele sklenici s vodou, rozečtenou knihu i brýle.

Dubový noční stolek je součástí kolekce Helsinki, kterou charakterizuje univerzální a vkusný design, díky němuž lze nábytek zakomponovat do každého interiéru. Produkty kolekce Helsinki se díky svému unikátnímu vzhledu, vysokému standardu zpracování a nejmodernější technologii výroby řadí mezi vysoce luxusní nábytek.

Noční stolek je vyrobený z masivu divokého dubu a vytváří krásný doplněk k manželské posteli Helsinki. Stejně jako ostatní komponenty kolekce Helsinki má elegantně zaoblené hrany a vzdušný design. Minimalistický styl nočního stolku dokonale podtrhuje bezúchytkový systém otevírání zásuvek.

Vnitřní prostor nočního stolku je rozdělen do dvou zásuvek se samo-dosouvacím mechanismem soft-stop.

Pro výrobu čel šuplíků a vrchní desky byl zvolen dubový masiv, korpus stolku je zhotoven z přírodní dřevěné dubové dýhy, zadní stěna je z dřevěné překližky. Jedná se o kombinaci těch nejkvalitnějších materiálů, jaké se pro výrobu nábytku v současné době používají.

Šířka: 55 cm
Výška: 42,5 cm
Hloubka: 38 cm

Dubový noční stolek Helsinki

Masiv divokého dubu je povrchově speciálně a důkladně upravený metodou kartáčování. Pomocí speciálních kartáčů je z povrchu odstraněno tzv. měkké (jarní) dřevo a vytvořena struktura s vystouplou, tvrdší složkou dřeva, která zvýrazňuje jeho kresbu. Právě tvrdší část dřeva, která zůstává na povrchu, propůjčuje výslednému produktu větší tvrdost, delší životnost a originální vzhled. Při každém dotyku ucítíte působivou strukturu přírodního dřeva. Nábytek z divokého dubu také příjemně provoní váš interiér charakteristickou vůní masivu, která vám bude po dlouhou dobu připomínat prostředí panenského dubového lesa.

Masivní dřevo z divokého dubu působí společně s povrchovou úpravou olejem a voskem skutečně přírodním dojmem. Vyberte si z nabízených odstínů dle vašich preferencí a vkusu ten pravý! Noční stolek je k dispozici buď ve světlejší přírodní ekologické variantě dub olej, anebo ve výjimečné povrchové úpravě dub pálený. Pro konečnou úpravu se používá výhradně renomovaný olej a mořidlo německé značky Livos.

 Zalíbil se vám design nočního stolku? Zakoupit ho můžete také v rámci ložnicové sestavy a vytvořit tak jednotně sladěný prostor!


Noční stolek vám dodáme již smontovaný.

Typ výrobku
Noční stolek
Kolekce
Helsinki
Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
Povrch nábytku
Kartáčovanie
zásuvky
Soft-close
Front (přední část)
Masív
Korpus
Přírodní dubová dýha
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
Výška
42,5 cm
Šířka
55 cm
Hloubka
38 cm
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Dub divoký
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží

Produkty ze stejné série

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.