Dubový nábytek 

Vyberte si i vy dubový nábytek, který je propracovaný do nejmenších detailů. Luxus, kvalita a elegance je jen několik vlastností, které vystihují dubový nábytek. Výjimečná kvalita, provedení a vysoká užitná hodnota jsou na prvních příčkách tohoto nábytku. Vyberte si některou z našich kolekcí dubového nábytku. Hlavní krásou na dubovém dřevě je tak jako při lidech jeho výjimečnost a různá charakteristika. Každý kus je mírné odlišný, jeden mě zabarvení do světlejší barvy. Jiný mě zas výrazný letokruh ve dřevě. Proto se je rozmanitý charakter snažíme harmonicky kombinovat v jednotlivých sestavách. Dřevo je vybírala s estetickým citem. Díky tomu každý díl a blok vytváří jedinečný celek. Vyberte si i vy tento exkluzivní nábytek, který vám bude sloužit dlouhá léta bez ztráty na kvalitě.

dubový nábytek mirek 

masivny obyvaci steny

dubový nábytek bozen

Každá kolekce vytváří celý koncept do vašeho obývacího pokoje, jídelny ale i ložnice. Tento nábytek se prodává převážně v Německu a Francii. Dopřejte si i vy tento luxusní a vkusný nábytek.

Dubové dřevo patří mezi tvrdé dřeviny s vysokou hustotou. Vzácnost dubového dřeva je také kvůli jeho dlouhověkosti, tedy i pomalému růstu. Náš nábytek je ošetřován výhradně přírodními prvotřídními oleji. Výroba vyžaduje vysoké technické znalosti a zkušenosti.

Nice kolekcia dub Alexandra kolekcia dub
New Line kolekcia Bozen
Dubový nábytek Helsinki

Proč koupit dubový nábytek na NabytekMirek.cz ?

 • Profesionální přístup a zkušenosti s výrobou a prodejem nábytku již od roku 1993
 • Specializujeme se výhradně na nábytek z masivu, a opravdu se vyznáme do toho co prodáváme.
 • Široka nabídka dubového nábytku více než 70 těch nejkvalitnějších kusů nábytku.
 • Výběr ze tří barevných provedení přírodní dub, dub bělený a dub ořech.
 • Doručení vlastní dopravou až na vaši adresu, Samozřejmostí je garance nejnižší ceny!
 • Množství nábytku z dubu i skladem.
 • Přesvědčte se o kvalitě i vy, a přidejte se k více než 10 000 spokojených zákazníků v celé Evropě.

sleva-dubovy

 • Kolekce Helsinki

  Akcni ceny

  Kolekce luxusního masivního nábytku Helsinki přináší jedinečný design, unikátní vzhled a vysoký standard zpracování těch nejkvalitnějších materiálů, s jakými se lze ve výrobě nábytku setkat.

  Pomocí kolekce Helsinki máte možnost vybavit svůj interiér skutečně špičkovým nábytkem z masivu. Kombinací jednotlivých prvků, anebo koupí celé sestavy získáte jednotě laděný prostor s množstvím úložných míst, výstavních i odkládacích ploch. Nábytkem z této kolekce snadno a zároveň stylově vybavíte ložnici, obývák i jídelnu.

  Masivní nábytek z kolekce Helsinki je charakteristický především výrobním materiálem, jímž je masiv divokého dubu. Ten je povrchově upraven olejem a voskem, takže se výsledný produkt může chlubit perfektní odolností vůči drobnému mechanickému poškození a tudíž i delší životností. Krása přírodní textury dřeva přitom zůstává plně zachována. Pro povrchovou úpravu jednotlivých komponentů kolekce Helsinki využíváme výlučně renomovaný olej a mořidlo německé značky Livos.

  hodnoceni

  Pro všechny prvky této kolekce jsou typické hladké plochymírně zaoblenými hranami. Minimalistický styl krásně podtrhuje bezúchytkový systém otevírání zásuvek a dvířek. Samozřejmostí je kvalitní německé kování a systém tichého dovírání soft-stop.

  Nábytek má vrchní desku, přední části, šuplíky a dvířka vyrobeny z dubového masivu. Korpus je z dřevěné dubové dýhy, jejíž vlastnosti se dají srovnat s vlastnostmi masivního dřeva. Kombinace těchto výrobních materiálů se řadí mezi ty nejkvalitnější, s jakými se lze v současném nábytkářství setkat. V případě správného zacházení vám dubový nábytek vydrží sloužit opravdu dlouhou řadu let.

  Povrch masivu divokého dubu je pečlivě upravený metodou „kartáčování“. Jedná se o proces, během nějž speciální kartáče odstraňují z povrchu dřeva jeho měkčí, jarní, strukturu. Díky tomu pak na povrch vystoupí tvrdší složka dřeva, která materiálu propůjčuje větší tvrdost a vyšší odolnost. Výsledkem je nábytek s dlouhodobým vzhledem, jedinečnou texturou a nezaměnitelnou kresbou dřeva. I při letmém dotyku cítíte vystouplou strukturu přírodního masivu, který navíc příjemně voní. Váš interiér bude díky jeho typické vůni dlouho připomínat panenský dubový les!

  Nespokojte se s málem a vsaďte na luxusní nábytekkolekce Helsinki

  Helsinki inspirace

  sleva

 • Kolekce New Line

  Akcni ceny

  Dubový nábytek z kolekce New line vyrobený v moderních liniích. Nábytek je mořený olejem, který dodává kolekce atraktivním designem, zároveň nábytek chrání a zvýrazňuje přírodní krásu dřeva. V kolekcí najdete dubové komody, dubové vitríny ale i celomasivní konferenční stolky z dubu. Dubový nábytek do obýváku a jídelny vyrobený v jedné z nejmodernějších výrobních hal na Světě. Pečlivě jsme hledali dokonalý nadčasový tvar a luxusní design. Dovolte nám představit kolekci nová linie která se stane ozdobou vašeho interiéru. Nábytek z kolekce Newline má šuplíky a vrchní desku z dubového dřeva, boky jsou vyrobeny z dubové dřevěné díhy. Samozřejmostí je dodání každého kusu už smontovaného týmem si profesionálně. Kvalitní kování a kovové ručky zaručují dlouholetou životnost.

  New Line inspirace

  sleva dubovy nabytek

 • Nábytek Alexandra

  Akcni ceny

  Exkluzivní dubový nábytekkolekce Alexandra je synonymem nábytkářského luxusu. Celo masivní provedeníčistého dubu a osobitá kontrola, kterou prochází každý kus nábytku této řady, dodává celé kolekci punc špičkové kvality.

   

  Renomovaní designéři se v návrzích nábytku kolekce Alexandra nechali inspirovat švýcarským prostředím s vysokým důrazem na kvalitu a styl. Vybavením interiéru nábytkem z kolekce Alexandra dosáhnete jednotného prostoru s nezaměnitelným půvabem ryze přírodního materiálu.

   

  Nábytek Alexandra je vyrobený z čistého dubového dřeva, a to včetně vnitřního korpusu a poliček. Vrchní desky nábytku mají oblíbený parketový vzor. Povrchová úprava je prováděna pomocí kvalitního přírodního oleje, který zdůrazňuje krásu textury přírodního dřeva a zároveň zachovává jeho přirozený vzhled bez dalších úprav mořením či bělením. Díky tomu máte možnost komponenty z řady Alexandra libovolně kombinovat s dalšími prvky naší nabídky dubového nábytku v barevném provedení „dub olej“.

   

  Zásuvky a dvířka skříněk jsou opatřeny podlouhlými kovovými úchytkami a systémem tichého dovírání soft-close, který je zárukou pohodlného zavírání a bezproblémového fungování i po letech používání.

   

  Lze rozhodně bez nadsázky říci, že nábytek Alexandra se dědí z generace na generaci. Nechybí mu totiž nadčasový design, který bude stále „in“ i pro další generace. Díky špičkové kvalitě zpracování těch nejlepších materiálů nepostrádá bytelnost, některé kousky dosahují hmotnosti až 160 kg. Za vysokou hodnotu nábytku pak rozhodně hovoří zvolený materiál, dubový masiv, který je oblíbenou stálicí a jedním z nejkvalitnějších materiálů, s jakým se v oblasti nábytkářství setkáte.

   

  Kromě jídelního stolu dodáváme všechny prvky kolekce Alexandra již odborně smontované, díky čemuž podstatně ušetříte čas i práci. Každý kus nábytku je pečlivě zabalený. Stačí jen vybalit z ochranného obalu a vybrat nejideálnější místo, kde bude tento luxusní nábytek zdobit váš interiér!

  Inspirace Kolekce Alexandra

  Sleva dubovy nabytek

 • Nábytek z dubu, NICE

  Akcni ceny

  Moderní nábytek z dubu, který se prodává v Německu kde jde o třetí najpreávanejšiu kolekci dubového nábytku. Přední strana dubového nábytku je z 100% masivu, také vrchní deska. Nábytek z Kolekce nice je vyroben v nadčasovém designu, navržený špičkovými dizajnérmy, kde se klade vysoký důraz na kvalitu. Je použijte výhradně výběrové dřeva a každý kus je pečlivě zkontrolován. Nábytek je ošetřen přírodním olejem, který nábytek bude chránit dlouhá léta bez ztráty na kráse a kvalitě. Boky jsou vyrobeny z dřevěné dubového díhy, která se rovněž považuje za masiv . Zasouvací mechanismus je samodosúvaci se systémem soft-stop. Dubový nábytek Nice se vyrábí až ve třech barevných provední.

  Nice inspirace

  Sleva dubový nábytek

 • Kolekce DUB BOZEN

  Dubový nábytek v sérii BOZEN vyrobený pro Německého zákazníka, nábytek je vyroben z dubového masiv. Všechny dvířka a šuplíky mají systém zavírání soft-close, nábytek je výjimečné díky svému robustnímu provední a prémiovje kvalitě zpracování. Vsaďte i vy na nábytek, který doslova můžete dědit. Nábytek pro české a slovenské zákazníky nyní v extra zvýhodněné ceně. Dubový nábytek BOZEN do obývacího pokoje a jídelny.

  Moderní a nadčasový design, pevná konstrukce a tradiční způsob povrchové úpravy masivního dřeva olejováním a voskováním dává naše výrobky do pozornosti zákazníkům v celé Evropě, kteří si mají v úmyslu koupit nábytek s vysokou užitnou hodnotou a dlouhou dobou užívání. Kolekce BOZEN je vrcholné dílo našeho dubového nábytku, je vyrobeno ze 100% dubového dřeva. Na dvířkách a šuplících je použito německé kování pro plynulý a tichý dosuv. Využijte otevírací akci na nábytek bozen a dopřejte si to nejlepší co je na současném trhu s nábytkem dostupné za velmi přijatelnou a rozumnou cenu.

  Již více než 20 let čerpáme vědomosti na Slovensku iv zahraničí, inspirujeme se trendem v Miláně, a Londýně a do nábytku dáváme naši Slovensku duši, již několik let patří Nábytek Mirek k nejvýznamnějším výrobcům a prodejcům masivního nábytku ve střední a západní Evropě.

 • Kolekce Monaco

  Akcni ceny

  Novinka pro rok 2016 dostupná již v předstihu. Sledujeme evropské trendy a proto jsme si připravili pro vás novou kolekci dubového nábytku z názvem MONACO. Stále více populární minimalistický styl, kde i velké kusy nábytku působí co nejútulnější dojmem. Hranta tvary to je základ pro jednotlivé elementy sestavy. Rovněž hranatými tvary se to nekončí, prosklené vitríny mají na zadní stěně nádherný cihličkový vzor z dubového dřeva. Všechny vrchní a boční desky mají parketový vzor. Nábytek je kombinovaný dubovým dřevem a přírodní dubovou dýhou. Nábytek je celo-masivní kombinovaný s výběrovým dubovým dřevem. Vnitřní korpus, vrchní, spodní a boční desky jsou vyrobeny z dubového dřeva z nádherným parketovým vzorem, který dokonalé zvýrazníme hranaté tvary kolekce. Přední dvířka a šuplíky jsou vyrobeny z dubového dřeva, kde viditelná část je vyroben z výběrové dubové dýhy s dokonalým vzrom tohoto luxusního nábytku. V prosklených vitrín je zadní stěna unikátní, protože mě vzor cihliček vyrobených z dubového dřeva. Nábytek tak působí Elegatní a zároveň dokonal přírodně. Nábytek působí moderním a elegantním dojmem, je určen do ložnice, obýváku a jídelny. Velkou výhodou je že nábytek se dodává již smontovaný kromě skříně, postele a jídelního stolu. Nábytek je dostupný v barvách přírodní olej a dub pálení. Samozřejmostí je ti dotváření šuplíků a dvířek SOFT-STOP.

  Fotogalerie dubova nabytek Monaco

  sleva

 • Kolekce Paris

  Designová kolekce dubového nábytku pod označením France. Svým charakterem připomíná vintage nábytek. V kolekci najdete Exkluzivní kousky oceněny za nadčasový design.

  Nábytek z kolekce Paris je Skladem!

  Kombinace dřeva a čalounění, která si vás získá už na první pohled. Přívlastky jako vysoká kvalita a prvotřídní výrobní proces jsou jen jedni z mála, které charakterizují kolekci Paris.

   

 • Dubové jídelní stoly

  Pokud hledáte opravdovou kvalitu vyberte si dubové stoly do vaší jídelny. Nabízíme vám dubové jídelní stoly z jedinečným charakterem moderního nábytku s přívlastkem kvalitní. V nabídce najdete i roztahovací dubový stůl, kde si můžete vybrat z několika barevných kombinací. Vyberte si dubové stoly z naší nabídky, které byly vyrobeny na území EU s vysokým prodejem v Německu a Francii.

  Masivní jídelní stoly z dubového dřeva

 • Konferenční stolky

  Vyberte si moderní konferenční stolek z dubu, a dopřejte si luxus. V nabídce máme dubové konfereční stolky z několika kolekcí nábytku. Dopřejte svému okolí kvalitní stolek z dubu. Naše konfereční stolky z dubu jsou vyrobeny v EU s zárukou nejnižší ceny.

 • Dubové tv stolky

  Vyberte si do své obývacího pokoje moderní tv stolek. Nabízíme vám kvalitní dubové tv stolky. Vyberte si až ze čtyř kolekcí dubového nábytku. Tv stolky vám ponúakmé v několika barevných provedeních.

 • Dubové židle

  Víte že posledním hitem su židle ve stylu vintage? Nabízíme Vám moderní židle vyrobené z dubového masivu. Navíc za vysokou kvalitu zpracování vam ručíme. Jídelní židle a křesla jsou kombinovány čalouněním a dřevem co, které jim dodávají elegatní vzhled. Židle, které najdete v prodejně Mirek jsou vyrobeny v EU, pro Vaše maximální pohodlí je dodáváme již smontované, pro okamžitě používání.

  Dubove zidle z masivu

  Výhody našich dubových jídelních židlí

  • Exkluzivní design, který sleduje nejnovější trendy z Milána, Kolína či Singapora.
  • Každá jedna dubová židle je projektována tak aby splňovala ten hlavní cíl a to je vysoký komfort.
  • Garance spokojenosti a možnost výběr z množství látek.
 • Dubové postele

  Pokud hledáte kvalitne postele, která vydrží desítky let, nabízíme vám přímo z naší výroby dubové postele. Naše postele pod modelovým označením Mirek jsou vyrobeny z přírodního 100% dubového masivu, ošetřeno ekologickým olejem. Dokomponujte si k vašemu dubovému nábytku nyní i naše postele a vytvořte si opravdovou oázu oddechu ve vaší ložnici.

 • Dubové jídelní sety

  Jako specialista na masiv vám nabízí exkluzivní dubové jídelní sestavy. Sestava vybíráme tak aby byly v nejvyšší kvalitě. Židle kombinujeme s pohodlným čalouněním, které je příjemné i při celovečerním sezení. Nabídne vám jídelní sety pro čtyři, pro šesti ale i pro osmi.

  Doporučujeme si také prohlédnout zvlášť kategorii dubové stoly a dubové židle, kde si můžete sestavu vyskládat podle vlastních představ.

  Celou nabídku dubových stolů najdete zde

  Celou nabídku dubových židlí najdete zde

 • Dubové police

  Tato podkategorie nabízí dubové police, s jejichž pomocí podtrhnete rustikální design interiéru. Masivní dub je zde zárukou té nejvyšší jakosti a také krásné kresby dřeva, která působí vždy dekorativně. Vyberte si u nás model dubové police do vašeho domu, na chatu i do kanceláře.

 • Dubové lavice

  Pohodlné a designové sezení i do vaší kuchyně, vyberte si z naší nabídky stylové kuchyňské lavice s nádherným čalouněním a krásnými farbamy. Vyberte si z několika modelů dubových lavic.

Zobrazují se 1 – 27 z 128 položek