Dubová vitrina typ 48 Helsinki

Helsinki 48
Dodame za 1 - 4 týdnu
24 234 Kč 29 197 Kč -17%
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)

Extra sleva 17% , platí do 3.03.2024

+ na tento produkt doprava zdarma !

Dostupné na objednávku
barva nábytku
  • Dub Olej
  • Dub páleny

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Luxusní vitrina z dubu Typ 48

Hledáte skutečně elegantní výstavní prostor pro své suvenýry z cest či porcelánový servis po babičce? Pak vás jistě nadchne luxusní dubová vitrína z kolekce Helsinki. Za prosklenými dvířky budete mít k dispozici dvě skleněné police z tvrzeného skla, které představuje mimořádně pevný a odolný materiál. Za krytými dvířky ve spodní části se nachází dřevěné police.

Díky své šířce 119 cm ji snadno zakomponujete i do méně prostorných interiérů. Nižší výšku 135 cm můžete zase využít jako výstavní prostor pro stylové dekorace nebo coby barový pult při oslavě.

Přední část a vrchní deska vitríny je vyrobena z dubového masivu, pro korpus byla použita dubová dýha. Zadní stěna je z překližkyNábytek je dodáván bez osvětlení, za příplatek je možnost doobjednání.

V naší nabídce vitrínu najdete coby součást kolekce Helsinki, kterou charakterizuje univerzální a vkusný design, díky němuž lze nábytek zakomponovat do každého interiéru. Produkty kolekce Helsinki se díky svému unikátnímu vzhledu, vysokému standardu zpracování a nejmodernější technologii výroby řadí mezi vysoce luxusní nábytek. Dubová vitrína má, stejně jako ostatní komponenty kolekce Helsinki, elegantně zaoblené hrany, minimalistický styl a vzdušný design.

Luxusní vitrina z dubu Typ 48

Masiv divokého dubu je povrchově speciálně a důkladně upravený metodou kartáčování. Pomocí speciálních kartáčů je z povrchu odstraněno tzv. měkké (jarní) dřevo a vytvořena struktura s vystouplou, tvrdší složkou dřeva, která zvýrazňuje jeho kresbu. Právě tvrdší část dřeva, která zůstává na povrchu, propůjčuje výslednému produktu větší tvrdost, delší životnost a originální vzhled. Při každém dotyku ucítíte působivou strukturu přírodního dřeva. Nábytek z divokého dubu také příjemně provoní váš interiér charakteristickou vůní masivu, která vám bude po dlouhou dobu připomínat prostředí panenského dubového lesa.

Masivní dřevo z divokého dubu působí společně s povrchovou úpravou olejem a voskem skutečně přírodním dojmem. Vyberte si z nabízených odstínů dle vašich preferencí a vkusu ten pravý! Dubová vitrína je k dispozici buď ve světlejší přírodní ekologické variantě dub olej, anebo ve výjimečné povrchové úpravě dub pálený. Pro konečnou úpravu se používá výhradně renomovaný olej a mořidlo německé značky Livos.

Dubovou vitrínu vám dodáme již smontovanou.

Výška: 135 cm
Šířka: 119 cm
Hloubka: 41 cm

Kolekcie Helsinki

Typ výrobku
Příborník
Kolekce
Helsinki
Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
váha
77 kg
Povrch nábytku
Kartáčovanie
zásuvky
Soft-close
Front (přední část)
Masív
Korpus
Přírodní dubová dýha
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
Výška
135 cm
Šířka
119 cm
Hloubka
41 cm
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Dub divoký
000149

Produkty ze stejné série

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání