Dubový stůl z masivu 160 x 90 cm, Emily

Emily
Dodame za 1 - 2 týdnu
10 391 Kč 12 989 Kč -20%
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
Dostupné vice jak 10 ks

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Dubový stůl z masivu 160 x 90 cm, Emily

Dubový stůl z masivu Emily, jedinečný kousek nábytku, který zcela promění váš jídelní prostor. Tento jídelní stůl je vyroben z poctivého dubového dřeva s charakteristickou strukturou, která dodává každému kousku osobitost a jedinečnost. Jeho přirozená zlatá barva a jednoduchý minimalistický design se snadno začlení do jakéhokoli interiéru a bude slušet každé domácnosti.

Dubový stůl z masivu Emily je ošetřen přírodním olejem v naturální barvě, což mu dodává odolnost proti škrábancům a skvrnám, aniž by byla narušena přirozená krása dřeva. Mírně zaoblené nohy dodávají stolu lehkost a eleganci, kterou oceníte zejména při slavnostních rodinných večeřích nebo pohodových víkendových brunchách.

Dodávka stolu je v demontovaném stavu s detailním návodem pro snadnou montáž. Během chvilky tak budete moci tento nádherný stůl zařadit do své jídelny a těšit se z jeho kvality a designu.

1. Kvalita materiálu: Dubové dřevo je trvanlivé, odolné a má nádhernou strukturu - perfektní volba pro jídelní stůl.
2. Nadčasový design: Minimalistický styl a zlatavá barva dřeva snadno zapadnou do jakéhokoli interiéru.
3. Odolnost proti poškození: Přírodním olejem ošetřený povrch chrání dřevo před škrábanci a skvrnami.
4. Jednoduchá montáž: Stůl se dodává v demontovaném stavu s detailním návodem, takže ho snadno smontujete sami.
5. Spokojenost zákazníků: Tisíce spokojených zákazníků si již tento stůl pořídili a jsou nadšeni z jeho krásy, kvality a funkčnosti.

Jídelní stůl vyrobený z poctivého masivního dřeva z krásnou přírodní strukturou. Vrchní deska je vyrobena z 100% dubového dřeva s plnou tloušťkou až 4 cm, tedy vrchní deska je skutečně masivní a zaručeně vydrží každý nápor. Jídelní stůl je mimořádně pevný, dodává se v demontu s velmi jednoduchou montáží. Vrchní deska stolu je ošetřena přírodním olejem, který dokonalé chrání nábytek je zároveň ekologicky a zdravotně nezávadný. Právě olejová povrchová úprava dokonale vynikne krásnou kresbu dubového dřeva a stůl získá matnou povrchovou úpravu. Při běžném používání doporučujeme pod vlhké předměty používat podložky, rovněž existuje množství přípravků, které vytvářejí tenký film na stůl, povrch je tak voděodolný (příklad Opti Mléko). Dubové dřevo je zárukou zdravého přírodního nábytku, samozřejmostí je certifikát FSC.

Dubový stůl z masivu 160 x 90 cm, Emily

Kombinací s jídelními židlemi z naší nabídky se vám z jídelny podaří vykouzlit skutečně luxusní prostor! 

Výška: 75 cm , Rozměry: 160 x 90 

Dubové stromy jsou jako lidé, každý má jiný charakter, jiné vnitřek a odlišný zevnějšek. I strom během svého života prochází vývojem během kterého se střídají lepší dny s horšími, tma se světlem a zima s teplem čeho přirozenou zákonitostí jsou drobné boule a nedokonalosti které nám příroda přináší. V naší nabídce naleznete dubový nábytek který je charismatický, okouzlující a 100% přírodní. 

Emily stul rozmery

Povrchová úprava Olej - Právě na dubové dřevě je nejideálnější volbou olej, nakolik dubové dřeva potebuj dýchat co mu právě olejová povrchová úprava umožňuje. Právě dřevo ošetřené olejem získá nádherný matný efekt, s výrazným naturálním vzhledem. Pod vlhké předměty (sklenice talíře vázy) je třeba dávat podložky. V případě přímého kontaktu vody s dřevem vznikají kolečka na povrchu. To je jednoduché možné odstranit návodem níže. Pokud chcete na povrch docílít vyšší ochranu doporučuje se povrch olejovat několikrát do roka, případně používat přípravky na olejovaný nábytek.

Dubové dřevo je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC

10882.jpg

jidleni stul z masivu dub

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Tvar
Obdélníkové
Rozkládání stolu
bez rozkládání
Typ výrobku
Jídelní stůl
Povrch nábytku
hladký povrch
vrchní deska
Masív
Nábytok je dodávany:
v demonte
Material
Dub divoký
Rozmer desky stola
160 x 90 cm
Barva
dub natural

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání