Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Jídelní stůl Provence 140 x 80 cm - masiv

Provence stol 140
Skladem poslední kusy
7 892 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)

Na tento produkt garantujeme nejlepší cenu a výhodnou koupi !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Jídelní stůl Provence masív 140 x 80 cm , výška 76 cm

Našli jste zalíbení v bydlení ve stylu francouzského venkova? Pak vás jistě nadchne naše jedinečná kolekce Provence, která tento styl dokonale imituje, a jejíž součástí je také tento jídelní stůl.

Jídelní stůl Provence představuje originální nábytek, který se chlubí jedinečným charakterem. Pokud jste se ve stylu Provence rozhodli vybavit celou jídelnu, není nic jednoduššího, než zkombinovat jídelní stůl s dalšími prvky naší série! Nezbytným doplňkem jsou židle v provensálském stylu! Dominantu jídelny vytvoří luxusní příborník a hodit se jistě bude také dřevěný regál. Načerpejte inspiraci a vytvořte si pomocí kolekce Provence nádherný interiér vybavený ve stylu francouzského venkovského bydlení!

Jídelní stůl Provence 140 x 80 masív

Jídelní stůl Provence je k dispozici ve čtyřech různých rozměrech, takže můžete zvolit ten nejideálnější podle prostorových dispozic vaší jídelny i počtu strávníků. Na výběr máte tyto rozměry stolu: Stůl do jídelny je vyrobený z kvalitního borovicového masivu, který si získal oblibu zejména pro svou pružnost a charakteristickou kresbu. Jídelní stůl disponuje perfektní pevností a robustní konstrukcí. Nohy o tloušťce až 8 x 8 cm zabezpečují vysokou stabilitu a pevnost. Vrchní deska má tloušťku až 4 cm, a je ošetřena metodou kartáčování. Díky této metodě je odstraněna měkčí část dřeva, takže vynikne jeho tvrdší složka. Výsledkem je 3D struktura dřeva, která je velice příjemná na dotek a zajímavá pro oko. Prémiové provedení dokonale imituje styl Provence!

Jídelní stůl Provence je dostupný ve dvou barevných variantách:

  •         bílá – nábytek je ošetřený bílou ekologickou barvou.
  •         patina – imitace starého nábytku, v němž zanechal otisk zub času. Patina je provedena voskem na bílé barvě. Za patinovaný nábytek je příplatek 10%.

Každou objednávkou se zabývají vyškolení profesionálové. Jídelní stůl k vám dorazí pečlivě zabalený, v demontovaném stavu. Domácí montáže se však nemusíte obávat! Stůl se vám díky podrobnému návodu podaří smontovat během několika málo minut!

Nábytek je možný objednat i ve barevné variantě PATINA, který imituje nádech starého nábytku vyzrálého časem. Na bílé barvě je dodělána patina, která imituje zub času, na takový nábytek je příplatek v ceně 10%. Dodací doba pro barevnou variantu patina je 10 - 12 týdnů.

BARVA PATINA - TERMÍN DODÁNÍ 10 - 12 TÝDNŮ - prosím o poznámku do objednávky , cena + 10 %

Barva bila 

BARVÁ BÍLA

barva bila


Provence nabytek

Povrchová úprava
Vosk
Tvar
Obdélníkové
Rozkládání stolu
bez rozkládání
Typ výrobku
Jídelní stůl
Kolekce
Le baux
Ošetřování nábytku
Přípravky na voskovaný nábytek (opti mléko, clou)
tloušťka stolu
4 cm
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
Nábytok je dodávany:
v demonte
Material
Borovice
Rozmer desky stola
140 x 80 cm
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží

Podobné produkty

Produkty ze stejné série

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.