Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Jídelní stůl DUB masív, nohy kovové Delta 200 x 100 cm

Delta 200
Skladem poslední kusy
13 890 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Přečtěte si hodnocení zde
Průměrně hodnocení : 10/10 Počet hodnocení: 1

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Jídelní stůl DUB olej masív, nohy kovové Delta 200 x 100 cm

Moderní jídelní stůl vyrobený z přírodního dubového dřeva v kombinaci s ocelovými kovovými nohami. Nádherná přírodní struktura desky stolu. Jídelní stůl Delta je dostupný ve více rozměrech. Dodává se v demontu s jednoduchou montáží. Silnou stránkou stolu je jeho vzdušný a designový vzhled přesto je zachována vysoká stabilita celého stolu. Krásný dubový stůl vyrobený z 100% dubového masivu, s nádhernou přírodní kresbou dřeva dub divoký.

Dostupné rozměry: (výška 76 cm) , 200 x 100 cm

Jídelní stůl DUB olej masív, nohy kovové New YORK

Povrchová úprava Olej - Právě na dubové dřevě je nejideálnější volbou olej, nakolik dubové dřeva potebuj dýchat co mu právě olejová povrchová úprava umožňuje. Právě dřevo ošetřené olejem získá nádherný matný efekt, s výrazným naturálním vzhledem. Pod vlhké předměty (sklenice talíře vázy) je třeba dávat podložky. V případě přímého kontaktu vody s dřevem vznikají kolečka na povrchu. To je jednoduché možné odstranit návodem níže. Pokud chcete na povrch docílít vyšší ochranu doporučuje se povrch olejovat několikrát do roka, případně používat přípravky na olejovaný nábytek.

Dubové dřevo je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC

Povrchová úprava přírodní olej značky Borma wachs hardwax parquet oil 1030 je zárukou dokonalého značkového dánského oleje. Tento výrobce se specializuje právě na dubový masivní nábytek. Olej umožňuje dubovému dřevo dýchat, rovněž vytváří na nábytku jedinečný matný efekt, kde při dotyku doslova nasáváte sílu přírody. Olejová povrchová úprava vyžaduje pozornost, tedy je nutné používat přípravky na olejovaný nábytek, které vytvářejí ochranné filmy na povrchu. Použijte a aplikace trvá 1-2 minuty no zaručí vám to zrající krásu dlouhá léta. Výhodou povrchové úpravy olej je také jeho snadná reparace kde na obnovu stačí použít olej na nábytek, a po letech používání deska stolu může vypadat jako nová. Celý proces obnovy trvá jen cca 15 min.

Povrchová úprava
Olej
Tvar
Obdélníkové
Rozkládání stolu
bez rozkládání
Typ výrobku
Jídelní stůl
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
tloušťka stolu
2 + 2 cm
Povrch nábytku
hladký povrch
Nábytok je dodávany:
v demonte
Material
Dub divoký
Rozmer desky stola
200 x 100 cm
Barva
dub natural
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží
Stůl
rating 10
Skvěle! Design dokonalý a sestavení jednoduché.

Podobné produkty

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.