Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Dubový stůl do jídelny z masivu, Košice 180 x 90 cm

Kosice 180
Dodaci doba: 4 - 7 týdnu
11 489 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Přečtěte si hodnocení zde 8 reviews
Průměrně hodnocení : 10/10 Počet hodnocení: 8

Na tento produkt garantujeme nejlepší cenu a výhodnou koupi !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Dubový stůl do jídelny z masivu, Košice 180 x 90 cm

Dubový jídelní stůl Košice je vyrobený z pravého masivu. Masivní dřevo pro vás bude zárukou dlouholeté životnosti. A nejen to, rovněž nabízí krásné kresby, díky nimž takový nábytek dokonale vynikne.

Pokud chcete být originální i při výběru nového nábytku, pak právě dubový masivní stůl do jídelny bude ideální volbou. K tomuto dubovému stolu si u nás můžete vybrat také vhodné židle, ideálně ve stejné barvě a ze stejného materiálu.

Krásný dubový stůl vyrobený z 100% dubového masivu, s nádhernou přírodní kresbou dřeva dub divoký, nyní v zaváděcí ceně. Dubový stůl Košice je dostupný v několika rozměrech, dodává se v demontu s velmi jednoduchou montáží. Povrchová úprava stolu je přírodní olej, který dokonalé chrání nábytek.Povrchová úprava je přírodní olej, který se na plotně leští a tak získáte dokonale nádhernou kresbu dřeva. Na běžnou údržbu se doporučuje používat prostředky vhodně ná olejovo-voskovaný nábytek. Rovněž pod horké a vlhké předměty doporučujeme podkládat podložky. Tloušťka nohou je až 8 x 8 cm, což zajišťuje mimořádně vysokou stabilitu stolu, vyuižte tuto otevírací nabídku.

Dubový stůl do jídelny z masivu,

Povrchová úprava Olej - Právě na dubové dřevě je nejideálnější volbou olej, nakolik dubové dřeva potebuj dýchat co mu právě olejová povrchová úprava umožňuje. Právě dřevo ošetřené olejem získá nádherný matný efekt, s výrazným naturálním vzhledem. Pod vlhké předměty (sklenice talíře vázy) je třeba dávat podložky. V případě přímého kontaktu vody s dřevem vznikají kolečka na povrchu. To je jednoduché možné odstranit návodem níže. Pokud chcete na povrch docílít vyšší ochranu doporučuje se povrch olejovat několikrát do roka, případně používat přípravky na olejovaný nábytek.

Dubové dřevo je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC

Dubový stůl do jídelny z masivu, Košice 120 x 80, 140 x 90 , 180 x 90 cm

K výrobě byl použit čistý dubový masiv. Nábytek byl povrchově ošetřen pouze olejem a voskem renomované značky, takže se chlubí dobrou odolností vůči všem drobným škrábancům a oděrkám. Jídelní stůl z masivu jsme dále nebělili ani nemořili, takže krása jeho přírodní textury zůstala plně zachována! Na desce stolu se můžete setkat se suky. Rozhodně se nejedná o vadu! Záměrně jsme zachovali všechna specifika dubového dřeva s cílem dosáhnout co nejpřírodnějšího vzhledu.

Masivní dubový stůl dokonale reprezentuje především precizní řemeslnou práci a poctivou výrobu. Díky svým mohutným proporcím zaručené odolá každému náporu. Dubové dřeva je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC

Výška: 76 cm,

Výška od země po spodní hranu je 64 cm, Tloušťka desky stolu je 2 cm, po okrajích je to 4 cm

120 x 80 cm

140 x 90 cm

180 x 90 cm

Dubový stůl do jídelny z masivu, Košice

stul do jidelni masiv dub

Dubový stůl do jídelny z masivu

stul masiv dub

Tvar
Obdélníkové
Rozkládání stolu
bez rozkládání
Typ výrobku
Jídelní stůl
Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
vrchní deska
Masív
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
Nábytok je dodávany:
v demonte
Material
Dub divoký
Rozmer desky stola
180 x 90 cm
Barva
dub natural
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží
Dubový stůl Košice
rating 10
Opět předčili...
Stůl je jedním slovem nádhera.
Krásné precizní zpracování,.
Komunikace na jedničku,doprava a jejich řidiči profesionální.
Velmi doporučuji ♥️
Naprosto perfektní !!!
rating 10
Hodnocení většinou vůbec nepíšu, ale zde musím udělat výjimku. Stůl je krásně zpracován a vypadá naprosto skvěle, musím ocenit řemeslné zpracování a je vidět že to dělá někdo kdo dřevu rozumí.
Dubový stůl
rating 10
Skvělé truhlářské provedení, jednochuchá montáž. Je až s podivem, že dnes někdo vyrábí nábytek klasickou technologií a v takové kvalitě. Nejen já, ale všichni, kdo to viděli, potvrdili, že je to opravdu nábytek, který by si také koupili. Opravdu kvělý kus nábytku, který tvoří dominandu jídelny.
Stůl Košice
rating 10
Prostě nádhera, krásně propracovaný.
Stůl Košice
rating 10
Velká spokojenost s kvalitou. Krásný kus nábytku. Komunikace s obchodem a doprava na jedničku! Mohu jen doporučit.
Jídelní stůl
rating 10
Pěkný jídelní stůl skvělých rozměrů pro 6 lidí. Výborný poměr kvalita/cena.
Stůl Košice
rating 10
Nádherný výrobek bez závad.
Doporučuji
rating 10
Stůl je nádherný...Celkově i z židlí jsem nadšená. Moc děkuji...Doporučuji

Podobné produkty

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.