Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Masivní jídelní stůl dub, Bratislava 140 x 90 cm

Bratislava Dub
Skladem poslední kusy
10 280 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Přečtěte si hodnocení zde 15 reviews
Průměrně hodnocení : 10/10 Počet hodnocení: 15

Na tento produkt garantujeme nejlepší cenu a výhodnou koupi !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Masivní jídelní stůl 100% dub, Bratislava 140 x 90 cm

Dubový jídelní stůl Bratislavaje vyrobený z pravého masivu. Masivní dřevo pro vás bude zárukou dlouholeté životnosti. A nejen to, rovněž nabízí krásné kresby, díky nimž takový nábytek dokonale vynikne. Tloušťka masivu je až 4 cm (po bocích 4 cm, uprostřed 2 cm). Výška od země po spodní hranu stolu je 64 cm. Krásný dubový stůl vyrobený z 100% dubového masivu, s nádhernou přírodní kresbou dřeva dub divoký.

Výška: 76 cm, 

140 x 90 cm

Pokud chcete být originální i při výběru nového nábytku, pak právě dubový masivní stůl do jídelny bude ideální volbou. K tomuto dubovému stolu si u nás můžete vybrat také vhodné židle, ideálně ve stejné barvě a ze stejného materiálu.

stul z masívu bratislava a židle ledder

Krásný dubový stůl vyrobený z 100% dubového masivu, s nádhernou přírodní kresbou dřeva nyní v zaváděcí ceně. Dubový stůl Bratislava je dostupný v několika rozměrech, dodává se v demontu s velmi jednoduchou montáží. Povrchová úprava stolu je přírodní olej, který dokonalé chrání nábytek.Povrchová úprava je přírodní olej, který se na plotně leští a tak získáte dokonale nádhernou kresbu dřeva. Na běžnou údržbu se doporučuje používat prostředky vhodně ná olejovo-voskovaný nábytek. Rovněž pod horké a vlhké předměty doporučujeme podkládat podložky. Tloušťka nohou je až 8 x 8 cm, což zajišťuje mimořádně vysokou stabilitu stolu, vyuižte tuto otevírací nabídku.

Masivní jídelní stůl 100% dub, Bratislava

Povrchová úprava Olej - Právě na dubové dřevě je nejideálnější volbou olej, nakolik dubové dřeva potebuj dýchat co mu právě olejová povrchová úprava umožňuje. Právě dřevo ošetřené olejem získá nádherný matný efekt, s výrazným naturálním vzhledem. Pod vlhké předměty (sklenice talíře vázy) je třeba dávat podložky. V případě přímého kontaktu vody s dřevem vznikají kolečka na povrchu. To je jednoduché možné odstranit návodem níže. Pokud chcete na povrch docílít vyšší ochranu doporučuje se povrch olejovat několikrát do roka, případně používat přípravky na olejovaný nábytek.

Dubové dřevo je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC

K výrobě byl použit čistý dubový masiv. Nábytek byl povrchově ošetřen pouze olejem a voskem renomované značky, takže se chlubí dobrou odolností vůči všem drobným škrábancům a oděrkám. Jídelní stůl z masivu jsme dále nebělili ani nemořili, takže krása jeho přírodní textury zůstala plně zachována! Na desce stolu se můžete setkat se suky. Rozhodně se nejedná o vadu! Záměrně jsme zachovali všechna specifika dubového dřeva s cílem dosáhnout co nejpřírodnějšího vzhledu.

Masivní dubový stůl dokonale reprezentuje především precizní řemeslnou práci a poctivou výrobu. Díky svým mohutným proporcím zaručené odolá každému náporu. Dubové dřeva je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC

Dubový stůl do jídelny z masivu, bratislava

jidelní stul masiv dub

Masivní jídelní stůl 100% dub, Bratislava pro čtyřech, sedmi, osm

Masivní jídelní stůl 100% dub, Bratislava

kresba dřeva dub

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Tvar
Obdélníkové
Rozkládání stolu
bez rozkládání
Typ výrobku
Jídelní stůl
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
vrchní deska
Masív
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
Nábytok je dodávany:
v demonte
Material
Dub divoký
Rozmer desky stola
140 x 90 cm
Barva
dub natural
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží
Stůl Bratislava
rating 10
Děkujeme za nádherný stůl, masivní, voní dřevem, je ozdobou naší kuchyně. Každý má u něj dostatek prostoru. Doporučuji.
Dřevěný stůl
rating 10
Velmi pěkné provedení povrchu nohou i stolu, opravdu příjemné na dotek. Dobře zabaleno, jednoduchá montáž. Nohy jsou opravdu masivní a i když jsem měl obavu i vrchní deska je dobrá- na krajích 4cm, pak výstuha a ještě výstuha uprostřed, takže tlouštka desky 2cm uprostřed stolu stačí. Nohy sice jsou slepované z x dílů, s přeplátováním tenkou deskou ale za tuto cenu je stůl opravdu pěkný.
Tento obchod všem vřele doporučuji.
rating 10
Objednali jsme si jídelní stůl. Je nádherný, velice dobře zpracovaný. Jsme nadšeni. Krásné zboží. Vše v naprostém pořádku. Můžeme jen poděkovat.
Čekací lhůta je delší, ale byli jsme na to upozorněni, takže s tím se prostě musí počítat. Komunukace výborná.
Vysoká spokojenost
rating 10
Stůl plně odpovídá fotografii a naší představě. Kvalitní provedení. Bezproblémové doručení.
Stůl
rating 10
Stůl je super, materiál masiv je moc hezký, bytelný
Výborný
rating 10
Krásný a kvalitně vyrobený stůl. Výborná cena.
stůl Bratislava
rating 10
krásný, pevný
Spokojení
rating 10
Tento stůl se stal ozdobou pokoje, je naprosto super. Složení snadné, zpracování na vysoké úrovni, bytelný a poctivý. Doporučuji
Stul
rating 10
Nadherna prace.
Supr
rating 10
První dojem vynikající, doufám, že ten dojem vydrží i nadále. Nábytek máme teprve pár dní.
Výborný
rating 10
Max spokojenost trochu mne zarazily duté nohy…??
Jídelní stůl
rating 10
Stůl je opravdu nádherný, kvalitní, precizní práce! Po rozbalení jsem byla nadšená. Je ještě hezčí, než na fotkách.
Hezky stul
rating 10
Stul je bytelni a kvalitni, v danej cenovej kategorii fakt supr! Hezci verzi by jiz urcite byla v jine cenove kategorii (tady jsou pouzity 2cm hrube lepe latky).
Stul
rating 10
Krásný stůl
MASIVNI JIDELNI STUL DUB, BRATISLAVA
rating 10
Stul je nadherny! Splnila jsem si prani.

Podobné produkty

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.