Obývací sestavy 

Masivní obývací sestavy a stěny z naší nabídky se mohou podílet na inovaci vašeho obýváku. Vyberte si vhodný model právě v této kategorii. Je z čeho vybírat, tak například se jedná o moderní nebo klasické obývací sestavy a stěny. Tak třeba si můžete zvolit dubovou stěnu, která je vyrobena ze stoprocentní dřeviny a vykazuje ty nejlepší vlastnosti. Jednou z nich je také ekologičnost, která se dnes tolik probírá.

Obývací stěny z masivu toho ale nabízí mnohem více. Jejich design je velmi krásný, zde ovšem záleží na tom, z jaké jsou dřeviny. Oblíbený je například dub nebo břiza, což jsou dřeva disponující úchvatnými kresbami a zajisté i odolností, kterou od masivu očekáváme. Naše obývací stěny a sestavy z masivního dřeva se dají výborně zkombinovat s dalším masivním nábytkem, ideálně ale tak, aby byly materiály stejné a ladily spolu barevně. 

 • Moderní obývací stěny

  Exkluzivní nabídka moderních obývacích stěn. Nepreplácajte zbytečně a nakupujte s garancí nejnižší ceny. Vybíráme pro vás ty najkvalitenjšie obývací stěny z moderním vzhledem. Protože dřevo je teď in, nabízíme vám výhradně dřevěné obývací stěny. Nejprodávanější kusy s doručením již do 72 hodin. Možnost rozšířit o další kusy nábytku.

  Proč moderní obývací stěny u nás?

  • Jedinečný design a kvalitní provedení,
  • množství obývacích stěn s doručením do 1 týdne,
  • vysoká stabilita, kterou zajišťuje masivní dřevo,
  • každý kus nábytek se dodává již smontovaný,
  • nepreplácajte zbytečně, my vám nejnižší cenu garatujeme.
Zobrazují se 1 – 22 z 22 položek