Dubová postel z masivu luxusní, marina 180 x 200 cm

Dubová postel z masivu luxusní dub, marina
Luxusní dubová postel Marina, novinka pro rok 2018 nyní v mimořádné zaváděcí ceně. Postel Marina je vyrobena z 100% dubového dřeva je navržena designérem Matúšem Mirek, kde se klade důraz na vzhled postele no v první řadě na její účelnost. Dubová postel je základem pro váš zdravý spánek, 100% přírodní materiálu, které vytvoří jedinečnou aur ve vaší ložnici. Pevné masivní spoje a poctivé provedení zaručí vysokou stabilitu i po letech používání. K posteli dáváme pevný dřevěný rošt zdarma!
Moderní, pevná a cenově výhodná dubová postel pro manžele - 100% masiv dub impregnované naturálním olejem. Na první pohled upoutá zadní čelo postele, které je mírně zaoblené směrem dozadu. Rošt je dodáván k posteli zdarma. Vnitřní rozměr postele 180 x 200.
Postele z masivu jsou známé svou kvalitou a designem. U dřevěných postelích objevíte jedinečné spojení krásy a účelnosti. Přeneste vůni dubového lesa do své loznice.
To že myslím na přírodu vám zaručí výhradně ekologické oleje, které jsou nezávadné rovněž dřevo je s certifikátem FSC.
Výška předního čela a boků: 42 cm
Výška zadního čela - celková výška: 82 cm
Celková šírka postele: 190 cm
Tloušťka předního čela: 2+2 cm
Výška od země po spodní hranu: 22 cm
Zadní čelo: 45 cm
Celková délka: 213 cm
- Povrchová úprava
- Olej + Vosk
- váha
- 79 kg
- Nábytok je dodávany:
- v demonte
- Material
- Dub
- Nosnosť
- do 230 kg ( osoba max 110 kg )
- Rozměr postele
- 180 x 200 cm
- Úložný prostor
- bez úložného prostoru










Co jsem nepochopila vubec- proc, kdyz je na rost 15 lati, je dodano pouze 26 vrutu.
To byl pri montazi problem.




PS: jednotlive dily v krabici by mohli byt lepe zabaleny / pripevneny - male kusy (nohy) byly na volno a litaly v krabici jako v chrastitku.

















Dobrý den, asi to pro Vás nebude zádné prekvapení. Za ty peníze je postel fajn, kdo nechce mít doma drevotrísku, lamina a podobné, udelá dobre, kdyz vezme postel u vás. Rezervy, které máte v obchodování a výrobe urcite také víte: - postel jsem dostal vcas, ale az po urgenci, jinak by ze 2 týdnu bylo 5. Mám radost, ze vyrábíte hodne, ale termíny je treba drzet na první dobrou. - zpracování: povrchová úprava je slabší, spoje nejsou ocištené od tmele, olej není rovnomerne nanesený, mám tam místa, kde není - materiál: lepší povrchova úprava by mu dala více vyniknout (hladší broušení, lepší nanesení oleje) drevo je ale zivé, fajn. - rošt: hoblovaný, ale jinak slabší, vypadané suky. 3 lamaly byly podstatne uzší, nez zbytek, ale nejak jsme to rozlozil. Stredová lat je ale vyšší, nez kraje a rošt je mírne prohnutý (jedna strana fixní pres stred je cca 1 cm na strane druhé nad kotvením. Snad to nemude neúmerne zatezovat stred ...a podlahu at se vám darí Pavel Tihelka
Dobrý den,
Pošlite nám prosim fotografie poškodenie, samozrejme vyriešíme to.
M. Mirek






