Šuplík pod postel West

West-drawer
Dodame za 1 - 2 týdnu
3 661 Kč 4 577 Kč -20%
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
Dostupné vice jak 10 ks

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Šuplík pod postel West - 1 ks

Šuplíky pod postelí West jsou ideálním doplňkem k manželské posteli West, poskytujícím dodatečný úložný prostor pro peřiny, deky a jiné ložnicové potřeby. Cena je stanovena za jeden kompletní kus, který se hodí pod jednu polovinu postele. Pro úložný prostor na obou stranách postele je zapotřebí zakoupit dva kusy.

Tyto šuplíky jsou skvěle zkonstruovány, přičemž vnitřní konstrukce je vyrobena ze smrkového dřeva a spodní deska je z sololitu. Elegantní přední část zásuvky je vyrobena z dubového dřeva, čímž harmonicky doplňuje design postele West. S vnitřními rozměry 125 x 46 x 14 cm a celkovou šířkou 135 cm, poskytují šuplíky dostatek místa pro uložení různých předmětů.

Praktická a elegantní, každá zásuvka je dodávána plně smontovaná a snadno se přichytí k rámu postele dvěma šroubky. Každý šuplík má své vlastní kolejnice, což zajišťuje hladké a tiché otevírání a zavírání. Tento doplněk je tak nejen funkčním řešením úložného prostoru, ale také estetickým přínosem do vašeho ložnicového prostředí.

Moderní manželská postel 180 x 200 z masivu z látkovým čelem v šedé barvě

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Typ výrobku
Manželská postel - dřevená
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Dub divoký
Barva
dub natural

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání