Postel z masivu dub s úložným prostorem , Denver 140 cm

Denver 14 loznice
Dodame za 2 - 5 týdnu
35 410 Kč
S DPH
Dostupné na objednávku

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Postel z masivu dub s úložným prostorem , Denver 140 x 200 cm

Luxusní kousek do ložnice, dubová postel Denver s úložným prostorem vyklápěcím zepředu. Postel Denver je dostupná v šířce matrace 140, 160 a 180 cm. Výhodou je velký úložný prostor, který se otevírá zepředu postele, ideálně tak i do menších ložnici. Manželská postel se dodává v demontu s podrobným montážním návodem, součástí ceny je už i lamelový rošt, skládající se s 32 lamel vhodný k jakémukoliv typu matrací.

Cena postele nezahrnuje noční stolky ani matraci.

Celková šířka postele 140 x 200: 154 cm

Celková délka postele: 216 cm
Výška čela u hlavy: 98 cm
Výška čela u nohou: 45 cm

Postel z masivu dub s úložným prostorem , Denver

Samotná postel Denver ma elegantní a vzdušný design, mimořádně pohodlné je čelo postele, které je v krásné tmavé barvě. Látka imituje broušenou kůži, čištění látky pomocí mýdla PH0. Dřevo použijte na výrobu je pro skutečné milovníky přírodního nábytku, obsahuje schválně vypadlé suky a uměle dotvořeny praskliny na dřeva, které jsou důsledně vybírány aby působily autenticky.

postel z masívu denver

Postel je vyrobena z poctivého dubového dřeva, ošetřené značkovým Německým olejem LIVOS . Dřevo použijte na výrobu je z obnovitelných lesů s certifikátem FSC. Povrch dřeva je mírně strukturovaný. Nábytek Denver do ložnice je vyroben z dubového dřeva. V kolekcí najdete postel, skříně, či komody. Pokud vám chybí určitý kousek můžete klidně kombinovat z nábytku Jánošík případně kolekce Texas. Na ošetření je použit značkový Německý olej LIVOS . Výroba kde je nábytek vyráběn představuje jednu z nejmodernějších linek v Evropě, kde se používají špičkové CNC stroje. Nábytek je vyroben ve spolupráci s naší firmou nábytek Mirek a Polskou firmou. Vsaďte tak na naše více než 25 leté zkušenosti v oblasti masivního nábytku.

Postel doporučuje také Slovenská herečka Dominika Kavaschová

doporučeni postele

Nábytek Denver do ložnice
Nábytek z masivu dub do ložnice - Denver

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Korpus
Přírodní dubová dýha
dodávány
v demonte
Material
Dub
Rozměr
140 x 200 cm
Úložný prostor
s úložným prostorem
Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.