Dubová komoda do ložnice, Texas 49

Texas 49 spalna
Dodame za 2 - 5 týdnu
39 178 Kč 47 202 Kč -17%
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)

Extra sleva 17% , platí do 3.03.2024

+ na tento produkt doprava zdarma !

Dostupné na objednávku

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Dubová komoda do ložnice, Texas 49

Dubová komoda ze série Texas je dokonalým spojením funkcionalitu a estetiky pro vaši ložnici. Vyrobená z kvalitního přírodního dubového dřeva, tato komoda nese silnou známku tradičí a řemeslné kvality. Dřevo je ošetřeno značkovým Německým olejem Livos, který zajišťuje jeho dlouhou životnost a zvýrazňuje jeho přirozenou krásu.

Komoda nabízí čtyři šuplíky s tichým zavíráním soft-close, což zajišťuje bezproblémovou a tichou manipulaci. Na obou stranách komody naleznete dvě dvířka, za kterými se skrývají po dvě police pro další úložné prostory. Co činí tuto komodu ještě atraktivnější je možnost zařídit celý interiér v jednotném stylu série Texas. Přidejte kouzlo přírodního dřeva a řemeslné dokonalosti do vaší ložnice s touto dubovou komodou.

Komoda Texas 49 ( šířka 150 cm , výška 90 cm , hloubka 39 cm ) - dodáváne již smontované

Komoda šuplíková masiv dub, Denver 49

 Dřevo použijte na výrobu je pro skutečné milovníky přírodního nábytku, obsahuje schválně vypadlé suky a uměle dotvořeny praskliny na dřeva, které jsou důsledně vybírány aby působily autenticky. Postel je ošetřené značkovým Německým olejem LIVOS . Dřevo použijte na výrobu je z obnovitelných lesů s certifikátem FSC. Povrch dřeva je mírně strukturovaný. Nábytek Texas do ložnice je vyroben z dubového dřeva. V kolekcí najdete postel, skříně, či komody. Pokud vám chybí určitý kousek můžete klidně kombinovat z nábytku Jánošík případně kolekce Texas. Na ošetření je použit značkový Německý olej LIVOS . Výroba kde je nábytek vyráběn představuje jednu z nejmodernějších linek v Evropě, kde se používají špičkové CNC stroje. Nábytek je vyroben ve spolupráci s naší firmou nábytek Mirek a Polskou firmou. Vsaďte tak na naše více než 25 leté zkušenosti v oblasti masivního nábytku.

Nábytek Texas do ložnice
Nábytek z masivu dub do ložnice - Denver

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Typ výrobku
Komoda se šuplíky
Kolekce
Texas - ložnice
váha
Default empty value
zásuvky
Soft-close
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
zadní stěna
Dřevěná překližka
Nábytok je dodávany:
v monte (poskládané)
Material
Dub divoký

Produkty ze stejné série

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání