Stůl masiv dub 180 x 100, tloušťka 4 cm, Petra

Petra
Skladem méně než 10 ks
14 879 Kč 18 599 Kč -20%
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Počet hodnocení: 1
Přečtěte si hodnocení zde
Průměrně hodnocení : 8/10
Dodáme za 1 - 2 týdnu Po vyprodání skladových kusu je termín dodání 6 - 9 týdnu

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Stůl masiv dub 180 x 100,včetně černé kovové nohy -  tloušťka 4 cm, Petra

Dubový stůl Petra je novinka roku 2022. Design stůl je nadčasový, masivní dubová deska o tloušťce až 4 cm s nádhernou strukturou dřeva dub sukatý. Jídelní stůl je v kombinaci s černýma kovovými nohama. Každý jeden kus je unikátní - zakupte si i vy umělecké dílo z tvorby Mirek Design a staňte se i vy majitelem nadčasového nábytku pro náročné.

Jídelní stůl vyrobený z poctivého masivního dřeva z krásnou přírodní strukturou. Vrchní deska je vyrobena z 100% dubového dřeva s plnou tloušťkou až 4 cm, tedy vrchní deska je skutečně masivní a zaručeně vydrží každý nápor. Jídelní stůl je mimořádně pevný, dodává se v demontu s velmi jednoduchou montáží. Vrchní deska stolu je ošetřena přírodním olejem, který dokonalé chrání nábytek je zároveň ekologicky a zdravotně nezávadný. Právě olejová povrchová úprava dokonale vynikne krásnou kresbu dubového dřeva a stůl získá matnou povrchovou úpravu. Při běžném používání doporučujeme pod vlhké předměty používat podložky, rovněž existuje množství přípravků, které vytvářejí tenký film na stůl, povrch je tak voděodolný (příklad Opti Mléko). Dubové dřevo je zárukou zdravého přírodního nábytku, samozřejmostí je certifikát FSC.

Stůl masiv dub 180 x 100,včetně černé kovové nohy -  tloušťka 4 cm, Petra

Kombinací s jídelními židlemi z naší nabídky se vám z jídelny podaří vykouzlit skutečně luxusní prostor! 

Výška: 76 cm , Rozměry: 180 x 100 

Dubové stromy jsou jako lidé, každý má jiný charakter, jiné vnitřek a odlišný zevnějšek. I strom během svého života prochází vývojem během kterého se střídají lepší dny s horšími, tma se světlem a zima s teplem čeho přirozenou zákonitostí jsou drobné boule a nedokonalosti které nám příroda přináší. V naší nabídce naleznete dubový nábytek který je charismatický, okouzlující a 100% přírodní. 

Petra stul rozmery

Povrchová úprava Olej - Právě na dubové dřevě je nejideálnější volbou olej, nakolik dubové dřeva potebuj dýchat co mu právě olejová povrchová úprava umožňuje. Právě dřevo ošetřené olejem získá nádherný matný efekt, s výrazným naturálním vzhledem. Pod vlhké předměty (sklenice talíře vázy) je třeba dávat podložky. V případě přímého kontaktu vody s dřevem vznikají kolečka na povrchu. To je jednoduché možné odstranit návodem níže. Pokud chcete na povrch docílít vyšší ochranu doporučuje se povrch olejovat několikrát do roka, případně používat přípravky na olejovaný nábytek.

Dubové dřevo je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC

10882.jpg

stul petra a židle maja

jidleni stul z masivu dub - ocelové nohy

stul petra a židle

Tvar
Obdélníkové
Rozkládání stolu
bez rozkládání
Typ výrobku
Jídelní stůl
Povrchová úprava
Olej + Vosk
tloušťka stolu
4 cm
Povrch nábytku
hladký povrch
vrchní deska
Masív
Nábytok je dodávany:
v demonte
Material
Dub divoký
Rozmer desky stola
180 x 100 cm
Barva
dub natural
Kvalitní stůl
rating 8
Stůl vypadá dobře, jen prkna k sobě úplně nelícují - jsou vůči sobě o cca 1 mm různě vertikálně posunutá. Není to ale velký problém a spíš to cítíte než vidíte.

Podobné produkty

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání