Největší nabídka masivního nábytku! Nyní super ceny až -17%, téměř na všechno

Stůl masiv dub 140 x 90, Liam

Liam 140
Dodaci doba: 5 - 8 týdnu
8 682 Kč
vč. DPH (konečná cena včetně slevy)
rating Přečtěte si hodnocení zde 5 reviews
Průměrně hodnocení : 10/10 Počet hodnocení: 5

Na tento produkt garantujeme nejlepší cenu a výhodnou koupi !

Cena produktu je již včetně extra slevy!

O firme nábytek Mirek
Hodnicení firmy Nábytek Mirek
prodejna nábytku Nábytek Mirek

Produkt je zařazen v těchto kategoriích:

 

Stůl masiv dub 140 x 90, Liam

Nádherný dubový stůl vyrobený z čistého masivu. Stůl má minimalistický design, stůl tedy působí vzdušně. Je ošetřen naturálním olejem, stůl tedy lze kombinovat s kteroukoli židlí z naší nabídky. Jídelní stůl je také dostupný ve variantě pevného rozměr. Všechny dostupné verze stolu Liam naleznete zde.

Jídelní stůl LIAM  je k dispozici ve rozměrech vrchní desky:

140 x 90 cm 

Jídelní stůl LIAM je vyroben z dubového dřeva. Dubové dřeva je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC.

Rozkládací stůl dub masiv, Liam

Povrchová úprava přírodní olej značky Borma wachs hardwax parquet oil 1030 je zárukou dokonalého značkového dánského oleje. Tento výrobce se specializuje právě na dubový masivní nábytek. Olej umožňuje dubovému dřevo dýchat, rovněž vytváří na nábytku jedinečný matný efekt, kde při dotyku doslova nasáváte sílu přírody. Olejová povrchová úprava vyžaduje pozornost, tedy je nutné používat přípravky na olejovaný nábytek, které vytvářejí ochranné filmy na povrchu. Použijte a aplikace trvá 1-2 minuty no zaručí vám to zrající krásu dlouhá léta. Výhodou povrchové úpravy olej je také jeho snadná reparace kde na obnovu stačí použít olej na nábytek, a po letech používání deska stolu může vypadat jako nová. Celý proces obnovy trvá jen cca 15 min.

Povrchová úprava Olej - Právě na dubové dřevě je nejideálnější volbou olej, nakolik dubové dřeva potebuj dýchat co mu právě olejová povrchová úprava umožňuje. Právě dřevo ošetřené olejem získá nádherný matný efekt, s výrazným naturálním vzhledem. Pod vlhké předměty (sklenice talíře vázy) je třeba dávat podložky. V případě přímého kontaktu vody s dřevem vznikají kolečka na povrchu. To je jednoduché možné odstranit návodem níže. Pokud chcete na povrch docílít vyšší ochranu doporučuje se povrch olejovat několikrát do roka, případně používat přípravky na olejovaný nábytek.

stul masiv dub

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Tvar
Obdélníkové
Rozkládání stolu
bez rozkládání
Typ výrobku
Jídelní stůl
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
váha
37 kg
Nábytok je dodávany:
v demonte
Material
Dub divoký
Rozmer desky stola
140 x 90 cm
Barva
dub natural
Všechny recenze obchodů odpovídají SMĚRNICE (EU) 2019/2161. Jedná se o recenze skutečných zákazníků, kteří obdrželi zboží
stůl
rating 10
snadná montáž,kvalitní provedení,
Stůl masiv dub 140x90, Liam
rating 10
Stůl je pěkný, kvalitní. Montáž jednoduchá, avšak bylo nutné povolit zabudované šrouby v nohou, protože byly zašroubované moc do hloubky a tudíž nedosahovaly tak, aby šly nohy spojit s deskou. Manžel si naštěstí poradil.
Stůl masiv dub 140 x 90, Liam
rating 10
Dobra kvalita: pevny a hesky.
Stul masiv
rating 10
Krasne zabaleno , rychle dodání , nabytek krasny ?dekuji
super
rating 10
stůl je překrásný, kvalitní, montáž jednoduchá. Jsem moc spokojená, ještě uvažuji o objednání židlí.

Podobné produkty

Nepřehlédněte i tyto produkty

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.