Stůl masiv dub 140 x 90, Liam

Liam 140
Dodame za 5 - 8 týdnu
9 790 Kč 14 790 Kč -5 000 Kč
S DPH
rating
10/10 z 5 hodnocení
Dostupné na objednávku

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Stůl masiv dub 140 x 90, Liam

Nádherný dubový stůl vyrobený z čistého masivu. Stůl má minimalistický design, stůl tedy působí vzdušně. Je ošetřen naturálním olejem, stůl tedy lze kombinovat s kteroukoli židlí z naší nabídky. Jídelní stůl je také dostupný ve variantě pevného rozměr. Všechny dostupné verze stolu Liam naleznete zde.

Jídelní stůl LIAM  je k dispozici ve rozměrech vrchní desky:

140 x 90 cm 

Jídelní stůl LIAM je vyroben z dubového dřeva. Dubové dřeva je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC.

Rozkládací stůl dub masiv, Liam

Povrchová úprava přírodní olej značky Borma wachs hardwax parquet oil 1030 je zárukou dokonalého značkového dánského oleje. Tento výrobce se specializuje právě na dubový masivní nábytek. Olej umožňuje dubovému dřevo dýchat, rovněž vytváří na nábytku jedinečný matný efekt, kde při dotyku doslova nasáváte sílu přírody. Olejová povrchová úprava vyžaduje pozornost, tedy je nutné používat přípravky na olejovaný nábytek, které vytvářejí ochranné filmy na povrchu. Použijte a aplikace trvá 1-2 minuty no zaručí vám to zrající krásu dlouhá léta. Výhodou povrchové úpravy olej je také jeho snadná reparace kde na obnovu stačí použít olej na nábytek, a po letech používání deska stolu může vypadat jako nová. Celý proces obnovy trvá jen cca 15 min.

Povrchová úprava Olej - Právě na dubové dřevě je nejideálnější volbou olej, nakolik dubové dřeva potebuj dýchat co mu právě olejová povrchová úprava umožňuje. Právě dřevo ošetřené olejem získá nádherný matný efekt, s výrazným naturálním vzhledem. Pod vlhké předměty (sklenice talíře vázy) je třeba dávat podložky. V případě přímého kontaktu vody s dřevem vznikají kolečka na povrchu. To je jednoduché možné odstranit návodem níže. Pokud chcete na povrch docílít vyšší ochranu doporučuje se povrch olejovat několikrát do roka, případně používat přípravky na olejovaný nábytek.

stul masiv dub

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
váha
37 kg
dodávány
v demonte
Material
Dub
Rozmer desky stola
140 x 90 cm
Barva
dub natural
Stul masiv
rating 10
Krasne zabaleno , rychle dodání , nabytek krasny ?dekuji
super
rating 10
stůl je překrásný, kvalitní, montáž jednoduchá. Jsem moc spokojená, ještě uvažuji o objednání židlí.
Martina
rating 10
Perfektni vzhled i kvalita.Jednoducha kompletace.
Marta
rating 10
stul je vyborny , zbozi neposkozene pri dodani
*****
rating 10
Krasny, moderni stul. Jde snadno rozkladat.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.