Dřevěný nábytek 

Nábytek z masivu Do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. Nábytek Mirek dlouholetá tradice, historie a zkušenosti s realizací vašeho pěkného bydlení. Prioritou naší firmy je vysoká kvalita a jedinečnost našich výrobků. Vždycky jsme věděli že chci vyrábět kvalitní nábytek z masivu do kterého se vyplatí investovat a bude sloužit dlouhá léta bez ztráty kvality. Ekologický čistý s moderním a nadčasovým designem.

Proč dřevěný nábytek z masivu?

Nábytek z masivu pro celou rodinu. Náš sortiment dřevěného nábytku obsahuje širokou nabídku, kterou lze zařídit téměř všechny pokoje ve vašem bytě. Nebo domě. Nepřetržité sledujeme nejnovější trendy o oblasti bydlení a osobně se účastníme na tematických veletrzích po celém světě - zaručujeme Vám moderní nadčasový design z prvotřídního materiálu.


Ekologicky nezávadný nábytek
 

Nábytek je ošetřen kvalitními, ekologicky šetrnými laky, které zvýrazní kresbu dřeva a umocní pocit z krásy přírody. Přinášíme Vám ideální kombinaci zaručující příjemné, teplé a zdraví prospěšné bydlení. Ekologické aspekty, zdraví a bezpečnost zákazníka jsou top-prioritou při výrobě našeho dřevěného nábytku.


Test kvality masivního nábytku

Nábytek, který vyrábíme zdobí mnoho domácností, penzionů a hotelů nejen v České republice ale i ve Francii, Německu, Švýcarsku a Rakousku. Dřevěný nábytek ma patřičné vysokou hustotu, robustnost a tedy i váha nábytku se pohybuje ve vyšších číslech, proto každý kus nábytku který opustí výrobny haly naší firmy je 2 krát kontrolován pokud zákazníkovi přijde jen dokonalý produkt bez chyb, který potěší vaše oči i srdce - výrobou kvalitního produktu šetříme náš i Váš čas. Zaměstnáváme nejlepší tím truhláře nejen na Slovensku.


Odpovědné a rychlé doručení nábytku

V současnosti naše provoz funguje 6 dní v týdnu v 24 hodinovém pracovním čase na 3 výrobní směny, náš sklad má plochu více než 1200 m 2. Děláme vše proto aby váš nový nábytek byl doručen v co nejkratším možném čase. Doručení provádíme výhradně naší vlastní dopravou. Zkušení a vyškolený personál je samozřejmostí. Vždy informujeme klienta minimálně 2 dní před doručením - doručen nábytku Vám přijde s přesností doručení +/- 30 minut.


Dřevěný nábytek se vyznačuje vysokou odolností proti mechanickému poškození je vhodný u malých dětí a bude Vám dlouhá léta sloužit bez ztráty kvality s minimální údržbou. Dřevěný nábytek velmi dobře odolává slunci nebo vlhkost a je vhodný do každého pokoje. Jedinečná přírodní struktura dodává rozmanitost materiálu, každý nábytek vyrobený ze dřeva je unikátní a jedinečný. V případě dohody Vám umíme vyrobit i nábytek z masivu na míru

 • Rustikální nábytek

  sleva na nábytek

  Pouze u nás najdete originální rustikální nábytek přímo do výrobce. Jsme pyšní, že se můžeme prezentovat vysokou kvalitou, kterou si ověřilo tisíce spokojených zákazníků včetně množství realizovaných hotelů a restaurací. V naší nabídce dřevěného rustikálního nábytku naleznete komplet zařízení do celého domu.  Nábytek se charakterizuje nádherným vzhledem a hlavně speciální povrchovou úpravou, která dokonale zdůrazní přírodní strukturu dřeva. Rustikální nábytek má nádherně ručně kute kování, které imituje zrezivělý kov.  Povrchová úprava je nanášena ručně a konečná vrstva může být vosk. Bonsuom každého kousku nábytku jsou ruční kované úchytky. Vsaďte i vy na originál!

  Vsaďte i vy na kvalitu originálu!
  Originální rustikální nábytek se zkušenostmi ve výrobě již více než 20 let.

  Fotogalerie nabyteku

  Proč rustikální nábytek od nábytek mirek?

  • Tradice ve výrobě již více než 20 let, kterou si ověřilo téměř 20 000 zákazníků.
  • Vyberte si stylový nábytek, přímo od výrobce, od nás. Vsaďte i vy na dřevěný nábytek, který každý kus mě jedinečnou strukturu a originální vzhled.
  • Váš objednané rustikální nábytek vám doručíme vlastní dopravou přímo na vaši adresu.
  • Platba za objednané zboží je při přebírání nábytku.
  • Originální úchytky, které imitují zrezivělý kov. Povrchová úprava vosk je ekologické a příjemná na dotek.

 • Dubový nábytek

  Vyberte si i vy dubový nábytek, který je propracovaný do nejmenších detailů. Luxus, kvalita a elegance je jen několik vlastností, které vystihují dubový nábytek. Výjimečná kvalita, provedení a vysoká užitná hodnota jsou na prvních příčkách tohoto nábytku. Vyberte si některou z našich kolekcí dubového nábytku. Hlavní krásou na dubovém dřevě je tak jako při lidech jeho výjimečnost a různá charakteristika. Každý kus je mírné odlišný, jeden mě zabarvení do světlejší barvy. Jiný mě zas výrazný letokruh ve dřevě. Proto se je rozmanitý charakter snažíme harmonicky kombinovat v jednotlivých sestavách. Dřevo je vybírala s estetickým citem. Díky tomu každý díl a blok vytváří jedinečný celek. Vyberte si i vy tento exkluzivní nábytek, který vám bude sloužit dlouhá léta bez ztráty na kvalitě.

  dubový nábytek mirek 

  masivny obyvaci steny

  dubový nábytek bozen

  Každá kolekce vytváří celý koncept do vašeho obývacího pokoje, jídelny ale i ložnice. Tento nábytek se prodává převážně v Německu a Francii. Dopřejte si i vy tento luxusní a vkusný nábytek. Dubové dřevo patří mezi tvrdé dřeviny s vysokou hustotou. Vzácnost dubového dřeva je také kvůli jeho dlouhověkosti, tedy i pomalému růstu. Náš nábytek je ošetřován výhradně přírodními prvotřídními oleji. Výroba vyžaduje vysoké technické znalosti a zkušenosti.

  Nice kolekcia dub Alexandra kolekcia dub
  New Line kolekcia Bozen
  Dubový nábytek Helsinki

  Proč koupit dubový nábytek na NabytekMirek.cz ?

  • Profesionální přístup a zkušenosti s výrobou a prodejem nábytku již od roku 1993
  • Specializujeme se výhradně na nábytek z masivu, a opravdu se vyznáme do toho co prodáváme.
  • Široka nabídka dubového nábytku více než 70 těch nejkvalitnějších kusů nábytku.
  • Výběr ze tří barevných provedení přírodní dub, dub bělený a dub ořech.
  • Doručení vlastní dopravou až na vaši adresu, Samozřejmostí je garance nejnižší ceny!
  • Množství nábytku z dubu i skladem.
  • Přesvědčte se o kvalitě i vy, a přidejte se k více než 10 000 spokojených zákazníků v celé Evropě.

  sleva-dubovy

 • Provence nábytek

  sleva na provence nábytek

  Styl bydlení francouzského venkova si oblíbilo nesmírné množství lidí. Právě pro tyto zákazníky jsme vytvořili speciální kolekci Provence, která ducha bydlení ve stylu Provence a zdejší starožitný nábytek imituje. Díky této nábytkové sérii máte jedinečnou možnost vybavit svůj interiér stylově a zároveň kvalitně. Nábytek imitující starý vzhled venkovského vybavení ve Francii působí nadčasově a kromě toho vám díky své vysoké kvalitně vydrží sloužit opravdu dlouhou řadu let bez ztráty na jakosti či kráse.

   

  Kombinace elegantního designu, masivního provedení a nádherných jemných detailů vás vrátí zpátky v čase! Originální nábytek s jedinečným šarmem dodá styl každému prostoru, do kterého se ho rozhodnete umístit.

   

  Pro výrobu nábytku z kolekce Provence využíváme čistý borovicový masiv. Jedná se o vysoce jakostní dřevo s dobrou pružností a krásnou texturou.

   

  Většina prvků série Provence je dvoubarevná. Nábytek natíráme kvalitní bílou ekologickou barvou. Zákazníci mají na výběr také variantu bílého nábytku s patinou, kdy využíváme speciální vosk k tomu, abychom docílili přirozeně omšelého vzhledu dřeva, na něž zapůsobil zub času. Vrchní desky u stolů a komod jsou v kontrastní hnědé barvě. Jejich povrch je navíc upraven kartáčováním, kdy je pomocí speciálních kartáčů ze dřeva odstraněna měkčí část, takže navrch vystoupne tvrdší složka masivu a vytvoří okouzlující 3D strukturu.

   

  Provensálský nábytek členíme do několika kategorií v závislosti na umístění nábytku. Pomocí kolekce Provence snadno vybavíte například ložnici, jídelnu či obývák. Naše nabídka zahrnuje také sestavu do jídelny, jejíž součástí je jídelní stůl a provensálské židle. Tato sestava se hodí nejenom do domácností, ale také do restaurací a podobných zařízení. Jídelní sestavu jsme dodali již tisícům soukromých zákazníků, ale také právě do velkého množství penzionů a hotelů.

   

  Kromě jídelního stolu a postele Provence dodáváme nábytek této kolekce již smontovaný, takže vám odpadá starost s domácí montáži.

   

  Proč koupit nábytek Provence u nás?

   

  •          výrobu nábytku Provence jsme odstartovali již v roce 2010 a od té doby se můžeme chlubit obrovským množstvím spokojených zákazníků
  •          vyrábíme kvalitní masivní nábytek s jedinečným stylem
  •          nabízíme možnost výběru mezi klasickou bílou variantou a vzhledem s patinou
  •          kolekci neustále rozšiřujeme o další modely
  •          většinu nábytku kolekce Provence dodáváme již smontovanou
  •          rychlá dodací lhůta do 1-5 týdnů

  galerie

 • Březový nábytek

  Moderní kolekce dřevěného nábytku vyrobena z tvrdého dřeva bříza. Vlastnosti dřeva bříza jsou velmi podobné dubovému masivu. Nábytek mě hranaté tvary a základem su hranoly o rozměru až 7 x 7 cm. Celá kolekce působí tedy mohutně a zároveň Elegatní. Připravili jsme pro Vás moderní a designově nadčasovou kolekci nábytku. Moderní nábytek z masivu vyroben z březového dřeva splňuje vysoká kritéria náročného klienta. Používáme jen materiál první třídy a pracujeme s vyspělou technologií. Dle potřeby jsme schopni přizpůsobit nábytek podle vašich představ. Čí už se to týká výšky komody, délky postele hloubky skříně nebo počtu šuplíků. Využijte naší bezpečnou dopravu - a platbu až při přebírání zboží.

  Nábytek z této řady vám umíme vyrobit i na míru. Na požádání umíme komody vyrobit i se samodosúvacími šuplíkamy. Standardem každého kusu je vyoská kvalita a hlavně přírodní vzhled a struktura dřeva.

  Brizovy nabytek

  Proč koupit březový nábytek od nábytek mirek?

  • Vlastní výroba, na požádání umíme upravit rozměry nábytku.
  • Více než 20 leté zkušenosti, kterou si ověřilo téměř 20 000 spokojených zákazníků.
  • Výběr ze 6 nejpopulárnějších barev (ořech, dub, eben bříza, mahagon, kaštan)
  • Doručení nábytku vlastní dopravou přímo na vaši adresu

 • Borovicový nábytek

  Kvalitní borovicový nábytek z kolekce Mirek, kteří pro vás vyrábíme již více než 20 let. Nábytek z borovice je svými vlastnostmi považován za nejatraktivnější nábytek. Z kolekce borovicového nábytku pro vás nabízíme borovicové postele, skříně, komody či vybavení do jídelny. Stoly a židle z borovice. Borovicové regály a vitríny. Také v nabídce borovicového nábytku najdete komplet nábytek do ložnice a to borovicové komody. Novinkou v roce 2013 pro nábytek z borovice jsou borovicové dveře.

 • Venkovský nábytek

  Venkovský nábytek ve francouzském stylu

  Nábytek je vyroben v rustikálním venkovským stylu vyrobený z kvalitního borovicového dřeva. Nábytek se dodává již smontovaný našim profesionálním týmem, kromě jídelní stolů a postelí. Nábytek má nádhernou barvu vosk medový, který je unikátní pro tuto kolekci. Rovněž unikátním prvkem su ruční kuté kování a madla, které dokonalé vyniknou na tomto nábytku. Rádi vámi poradíme a zařídíme vaši jídelnu, obývací pokoj či celý hotel. Vsaďte i vy na ověření kvality profesionály. Nábytek z této řady prodáváme hlavně ve Francii, Španělsku a Itálii.

  Venkovský nábytek - selský

 • Nábytek ve slevě

  Dubový nábytek z kolekce Monako nyní v mimořádné slevě platné pouze na tyto kusy, které jsou připraveny iheď k odeslání. Ceny jsou platné pouze na produkty níže!

  Nabytek ve sleve

 • Obývací stěny z masivu

  Mimořádně kvalitní obývací stěny z masivu, vyberte si dubové obývací stěny, které jsou na generace. Moderní dizajn a prvotřídní kvalita. Na výběr máte množství variantě včetně výběru barvy. Rychlá dodací lhůta na obývací stěny z masivu. Nábytek do obývacího pokoje, kteří vám bude sloužit dlouhá léta bez ztráty na kráse či kvalitě. Investuje i vy do nábtyku z masivu a získejte tak ekologický produkt s jedinčeným charakterem.

Zobrazují se 1 – 27 z 73 položek