Postele z masivu 

V naší pestré nabídce najdete také postele z masivu, které disponují vysokou odolností a jejichž styl pozvedne vaši ložnici na vyšší úroveň. Ideální bude, když vybavíte celou ložnici v masivním stylu, pokud vám to samozřejmě dovolují prostorové dispozice, ale také třeba vaše peněženka. My ovšem nabízíme masivní postele za výborné ceny, což jim nic neubírá na přírodní kvalitě.

Nejčastěji dodáváme postele z masivu, které jsou vyrobené z dubu nebo borovice, oblíbených to, při tom cenově dostupných materiálů. Až se v takové masivní posteli poprvé vyspíte, uvěříte a pochopíte. Ta krásná vůně dřeva vám bude připomínat les a pohodu, kterou v něm můžete prožívat. V této kategorii si můžete vybrat manželské postele z masivu, ale také menší provedení v podobě jednolůžka, nechybí ani patrové nebo čalouněné postele. 

Proč koupit dřevěné postele z masivu od nábytek mirek?

 • Zkušenosti s výrobou a prodejem nábytku se ložnice máme již více než 20 let. 
 • Za námi stoji množství realizovaných penzionů a hotelů. 
 • Množství posteli umíme upravit i na míru a to změnu šířky nebo výšky postele. 
 • Naše postele byly oceněny cenám za designu a kvalitu.
 • Manželské postele z...

  Nejdůležitějším nábytkem v ložnici je postel. Vyberte si manželské postele z masivu z naší široké nabídky. Již více než 15 let pro vás vyrábíme a prodáváme kvalitní manželské postele. Specializujeme se na moderní manželské postele výhradně ze dřeva. Rovněž u nás najdete i komplety manželské postele s úložným prostorem. Využijte nyní mega akci na březové masívní postele manželské. Naše postele slouží pro pohodlný spánek a poskytnou vám znamenitý relax. V případě potřeby umíme vyrobit moderní dubové manželské postele i na míru. Jako výrobce Vám dáme k posteli rošt ZDARMA.

  Proč manželské postele od nábytek mirek?

  • U nás nakupujte přímo u výrobce, nepreplácajte tak zbytečně,
  • každá postel je testována a ani po letech nevrže,
  • manželské postele z masivu si zachovávají stále ataraktívný vzhled,
  • některé modely jsme schopni vyrobit iv extra délce 210 a 210 cm,
  • postel vám doručíme vlastní přepravou kdekoli na území v ČR a SR,
  • tradice výroby a prodeje nábytku od roku 1993 je zárukou kvality.

  Každá manželská postel je jedinečný, ručně vyráběný a dokonalý výrobek. Naše postele jsou umělecká díla. Naši zkušení truhláři vybírají to nejkvalitnější dřevo z celého regionu a garantují jejich nejvyšší kvalitu. Zruční mistři svou precizní prací a přísným kontrolním procesem zaručují detailní zpracování té nejvyšší kvality. Vaše manželska postel tak bude dlouhá léta funkční a Vy si můžete užívat pohodlný a zdravý spánek. Jsme přesvědčeni, že jen poctivá ruční práce je zárukou výjimečné kvality.

  postele vyprodej

 • Jednolůžkové postele

  Nabízíme vám jednolůžkové postele z borovice či břízy. Jednolůžková postel za nejlepší cenu, kterou garantujeme kvalitní materiály a množstvím vyrobený postelí. V kategorie najdete postele jednolůžkové vhodné pro jednu osobu ve standardní vnitřní šířce 90 cm. K postelím vám nabízíme i matrace.

 • Postele - 140 cm

  Nabízíme postele všech typů a modelů. Kromě toho se specializujeme na postel 140. Najdete zde kvalitní a levné postele v rozměrech 140 x 200 cm či luxusní březové postele.

 • Čalouněné postele

  Pokud hledáte kontrast do vaší ložnice z masivu, připravili jsme si pro vás exklusivní čalouněné postele v té nejvyšší kvalitě. Naše manželské čalouněné postele su spojeným krásy, kvality a oceněného designu.
  Ponúkmé vám několik druhů postelí s možností výběru vlastní látky. Pro výrobu používáme pouze ověřené a ty nejkvalitnější látky, které vám budou sloužit dlouhá léta bez ztráty na kráse a kvalitě.

 • Patrové postele

  Nabízíme vám dřevěné patrové postele z masivu, v té nejvyšší kvalitě Ověřený zákazník. Naše postele patrové se dají časem i rozebrat, z čehož získáte 2 plnohodnotné postele. K patrovým postelím je možné zakoupit úložné prostory na míru. Součástí kompletu jsou i matrace.

 • Postele 200 x 200

  Vyberte si manželskou postel v nadstandardní šířce 200 cm. Postele tvoří dominantu všech ložnic a proto je důležité vybrat si tu správnou. Naše manželské postele jsou z masivu, kteří vám zajistí příjemný spánek a dokonalou relaxaci.

Zobrazují se 1 – 27 z 29 položek