Postele z masivu 

V naší pestré nabídce najdete také postele z masivu, které disponují vysokou odolností a jejichž styl pozvedne vaši ložnici na vyšší úroveň. Ideální bude, když vybavíte celou ložnici v masivním stylu, pokud vám to samozřejmě dovolují prostorové dispozice, ale také třeba vaše peněženka. My ovšem nabízíme masivní postele za výborné ceny, což jim nic neubírá na přírodní kvalitě.

Masivní dřevěné postele z naší nabídky jsou jednak designově krásné, ale také zaručují velice dlouhou životnost. Výrobním materiálem je poctivé dřevo z přírody, které také krásně voní, je příjemné na dotek. Pro výrobu masivních postelí je dřevo doslova dokonalým materiálem. Již více než 20 let se zabýváme prodejem toho nejkvalitnějšího nábytku z masivního dřeva a také postele jsou ukázkou téměř dokonalosti. 

Nejčastěji dodáváme postele z masivu, které jsou vyrobené z dubu nebo borovice, oblíbených to, při tom cenově dostupných materiálů. Až se v takové masivní posteli poprvé vyspíte, uvěříte a pochopíte. Ta krásná vůně dřeva vám bude připomínat les a pohodu, kterou v něm můžete prožívat. V této kategorii si můžete vybrat manželské postele z masivu, ale také menší provedení v podobě jednolůžka, nechybí ani patrové nebo čalouněné postele. 

Proč koupit dřevěné postele z masivu od nábytek mirek?

 • Zkušenosti s výrobou a prodejem nábytku se ložnice máme již více než 20 let. 
 • Za námi stoji množství realizovaných penzionů a hotelů. 
 • Množství posteli umíme upravit i na míru a to změnu šířky nebo výšky postele. 
 • Naše postele byly oceněny cenám za designu a kvalitu.
 • Manželské postele z masivu

  Nejdůležitějším nábytkem v ložnici je postel. Vyberte si manželské postele z masivu z naší široké nabídky. Již více než 15 let pro vás vyrábíme a prodáváme kvalitní manželské postele. Specializujeme se na moderní manželské postele výhradně ze dřeva. Rovněž u nás najdete i komplety manželské postele s úložným prostorem. Využijte nyní mega akci na březové masívní postele manželské. Naše postele slouží pro pohodlný spánek a poskytnou vám znamenitý relax. V případě potřeby umíme vyrobit moderní dubové manželské postele i na míru. Jako výrobce Vám dáme k posteli rošt ZDARMA.

  Proč manželské postele od nábytek mirek?

  • U nás nakupujte přímo u výrobce, nepreplácajte tak zbytečně,
  • každá postel je testována a ani po letech nevrže,
  • manželské postele z masivu si zachovávají stále ataraktívný vzhled,
  • některé modely jsme schopni vyrobit iv extra délce 210 a 210 cm,
  • postel vám doručíme vlastní přepravou kdekoli na území v ČR a SR,
  • tradice výroby a prodeje nábytku od roku 1993 je zárukou kvality.

  Každá manželská postel je jedinečný, ručně vyráběný a dokonalý výrobek. Naše postele jsou umělecká díla. Naši zkušení truhláři vybírají to nejkvalitnější dřevo z celého regionu a garantují jejich nejvyšší kvalitu. Zruční mistři svou precizní prací a přísným kontrolním procesem zaručují detailní zpracování té nejvyšší kvality. Vaše manželska postel tak bude dlouhá léta funkční a Vy si můžete užívat pohodlný a zdravý spánek. Jsme přesvědčeni, že jen poctivá ruční práce je zárukou výjimečné kvality.

  postele vyprodej

 • Jednolůžkové postele

  Představujeme vám jednolůžkové postele z poctivých přírodních dřevin, jako je například bříza nebo borovice. Jednolůžkové postele se dají použít v podstatě v každé místnosti domu, hodí se také do dětských pokojů. Pokud vsadíte na poctivé přírodní materiály, zajistíte sobě a celé rodině příjemný spánek. Díky vůni přírodního dřeva se vám bude dobře spát a budou se vám zdát ty nejčistější sny.

  Naše jednolůžkové postele jsou moderní, při tom je to klasika, vynikající svou ergonomií a pěkným vzhledem. Máte rádi přírodní materiály a rádi byste doplnili své bydlení v naturálním stylu? Je to jednoduché, stačí, když se trochu rozhlédnete v této sekci. Nechybí samozřejmě standardní rozměry o šířce 90 centimetrů, naše postele jsou určeny pro jednu osobu. K masivním jednolůžkovým postelím nabízíme rovněž pohodlné matrace. 

 • Postele - 140 cm

  Masivní postele nabízí hned několik plusů, díky nimž si jich mnozí velmi cení a nedají na ně dopustit. Tak především hovoříme o přírodním provedení dřeva, díky němuž budou masivní postele vynikat v každé ložnici a samozřejmě také v dětském pokoji. V této sekci ovšem najdete postele z masivu určené zejména pro dospělé. Umístěte je tak, aby byly v dokonalém souladu s prostorovými dispozicemi dané místnosti.

  Dalším nesporným plusem je takřka nekonečná trvanlivost masivních postelí. Jinak řečeno, tento nábytek vám může sloužit bez potíží několik generací a později se z něj stane kousek s historickou hodnotou. Investovat do kvalitního masivního nábytku se rozhodně vyplatí, váš interiér může hodně pozdvihnout. V této kategorii najdete postele z masivního dřeva široké 140 cm v různých barevných odstínech. 

 • Čalouněné postele

  Pokud hledáte kontrast do vaší ložnice z masivu, připravili jsme si pro vás exklusivní čalouněné postele v té nejvyšší kvalitě. Naše manželské čalouněné postele su spojeným krásy, kvality a oceněného designu.
  Ponúkmé vám několik druhů postelí s možností výběru vlastní látky. Pro výrobu používáme pouze ověřené a ty nejkvalitnější látky, které vám budou sloužit dlouhá léta bez ztráty na kráse a kvalitě.

 • Patrové postele

  Výhodou číslo jedna u masivních patrových postelí z naší nabídky je značná odolnost, ale můžeme si zmínit také variabilitu a krásné provedení dřeva. Pokud jste zařídili dětem pokoj v rustikálním dřevěném stylu, pak budou patrové postele skvělou volbou, kdy ušetříte spoustu místa. Patrové postele z masivu si velmi záhy oblíbíte vy, ale také vaši potomci, kteří v nich budou trávit noci, si je zamilují.

  Masivní patrové postele od nás jsou poctivé, ale také zábavné, pro děti se můžou stát dokonce jakousi atrakcí. Tento typ postele se bude výborně vyjímat v dětském pokoji, nebo třeba v rekreačním objektu. Do dřevěných roubenek a podobných typů bydlení patří nepochybně masivní dřevo, stejně jako do zděných staveb. A co je u našich patrových postelí skvělé, můžete je snadno rozdělit na dvě samostatná lůžka. 

 • Postele 200 x 200

  Masivní manželská postel o velikosti 200x200 cm je skvělou volbou do větší ložnice. Chcete mít při spánku a odpočinku co nejvíce prostoru? Pak si zvolte vskutku širokou postel, vhodnou i pro větší osoby. Manželské postele vyrobené z masivního dřeva se pak mohou stát skutečnou dominantou místnosti. Dřevěný materiál je příjemný na dotek, disponuje krásnými kresbami, ale také hezky voní.

  S masivní manželskou postelí si zajistíte příjemnou atmosféru a můžete ji dokonale sladit s dalším použitým nábytkem v ložnici, jako jsou například komody, skříně a noční stolky. Chcete skutečně kvalitní postel nadstandardního rozměru? Vyberte si v této sekci našeho obchodu masivní postel velikosti 200x200, nebudete litovat. A co je skvělé, nabízíme veliké slevy na všechny naše produkty, tedy i na tyto postele. 

 • Manželské postele s úložným prostorem

  Postele s úložným prostorem vyrobené z masivu nebo látkové postele s označením made for switzerland. Všechny naše manželské postele s úložným prostorem su vyrobené s důrazem a precizností na vysokou kvalitu. Samozřejmostí je mimořádně vysoké pohodlí. Postele jsou také vyznačovala nejen designem ale hlavně kvalitou made for Switzerland, kam směřuje až 80% produkce. V nabídce najdete postele s úložným prostorem v šířce 140, 160 a 180 cm.

  Manželské postele s úložným prostorem od nábytek mirek

  Postele s uloznym prostorem

 • Postele z trámů

  V dnešních moderních trendech bydlení určitě převládají přírodní materiály. Při výběru postele do vaší ložnice je nesmírně důležitý výběr typu a druhu konkrétní postele. Právě přírodní materiály jako je dřevo vám z vašeho spánku dokáží načerpat obrovské množství energie. Právě postele z trámů působí opticky mimořádně mohutně no jejich vlastnosti pro zdravý spánek su to hlavní pro co si je vybíráte.

  Postele z trámů z masivu

  V našem obchodě vám ručíme pokud si zvolíte trámové postele z masivního dřeva tak dostanete nejvyšší kvalitu za nejnižší cenu. U nás není mottem kvantita ale právě kvalita. Na výběr máte dubové postele z hranolů, cenově výhodnější jsou pak smrkové postele z trámů. Každá postel je vyráběna z láskou k přírodní, každé dřevo má certifikát FSC což je zárukou že si vážíme životní prostředí. Pro váš zdravý spánek jsou postele ošetřeny výhradně přírodními oleji a barvy, které jsou zdraví a životnímu prostředí neškodlivé.

  Proč kupovat postele z trámů u nás?

  Výhodou nákup postele je u nás je že jako jediný vám dávám už pevný dřevěný rošt k posteli zdarma, na požádání je možné si zakoupit i lamelový rošt. Každá postel je kontrolována a ke vám se dostane tak prvotřídní výrobek, připravený k okamžitému použití. Postele z hranolů jsou stavěny na generace a dlouhá životnost je zárukou. Výhodou je rychlé doručení a vlastní doprava, kde víte předem přesný čas a den doručení.
  Přidejte se i vy k více než 100 000 spokojeným zákazníkem naší firmy.

Zobrazují se 1 – 27 z 41 položek