Postele z masivu 

Uvažujete nad koupí postele? Nabízíme vám dřevěné postele z masivu s důrazem na vysokou kvalitu. V širokém sortimentu vyrábíme jednolůžkové postele, dvoulůžkové postele.  Pořiďte si vaši novu postele přímo u výrobce a nepreplácajte tak zbytečně. 

Věříme že jste tady správně ... Rodinná firma nábytek Mirek s historii a praxí ve výrobě a prodeji postelí již od roku 1993. Nabídka se neustále rozšiřuje no na prvním místě je u nás vždy kvalita a spokojenost zákazníka, kterou reprezentují naše ověřené dřevěné postele. V sortimentu najdete jednolůžkové postele, manželské postele ale i atypické rozměry 120 či 140 cm. Novinkou jsou čalouněné postele. Na prvním místě je spokojený zákazník, a kvalitní výrobek. Dřevo je materiál který ověřil čas. Používáme moderní výrobní technologie spojené s tradicí. Vyrábíme dřevěné postele který jsou pevné, funkční a budou spolehlivě sloužit dlouhé generace.

Kvalita postele je nesmírně důležitá. I proto při produkcí nových druhů posteli nejprve testuji její odolnosti životnost. Specializujeme se na postele z masivu (borovice, buk, dub, bříza). Ještě váháte? Zde je několik důvodů proč si vybrat právě nás:

Proč koupit dřevěné postele z masivu od nábytek mirek?

 • Zkušenosti s výrobou a prodejem nábytku se ložnice máme již více než 20 let. 
 • Za námi stoji množství realizovaných penzionů a hotelů. 
 • Množství posteli umíme upravit i na míru a to změnu šířky nebo výšky postele. 
 • Naše postele byly oceněny cenám za designu a kvalitu.
 • Manželské postele z...

  Nejdůležitějším nábytkem v ložnici je postel. Vyberte si manželské postele z masivu z naší široké nabídky. Již více než 15 let pro vás vyrábíme a prodáváme kvalitní manželské postele. Specializujeme se na moderní manželské postele výhradně ze dřeva. Rovněž u nás najdete i komplety manželské postele s úložným prostorem. Využijte nyní mega akci na březové masívní postele manželské. Naše postele slouží pro pohodlný spánek a poskytnou vám znamenitý relax. V případě potřeby umíme vyrobit moderní dubové manželské postele i na míru. Jako výrobce Vám dáme k posteli rošt ZDARMA.

  Proč manželské postele od nábytek mirek?

  • U nás nakupujte přímo u výrobce, nepreplácajte tak zbytečně,
  • každá postel je testována a ani po letech nevrže,
  • manželské postele z masivu si zachovávají stále ataraktívný vzhled,
  • některé modely jsme schopni vyrobit iv extra délce 210 a 210 cm,
  • postel vám doručíme vlastní přepravou kdekoli na území v ČR a SR,
  • tradice výroby a prodeje nábytku od roku 1993 je zárukou kvality.

  Každá manželská postel je jedinečný, ručně vyráběný a dokonalý výrobek. Naše postele jsou umělecká díla. Naši zkušení truhláři vybírají to nejkvalitnější dřevo z celého regionu a garantují jejich nejvyšší kvalitu. Zruční mistři svou precizní prací a přísným kontrolním procesem zaručují detailní zpracování té nejvyšší kvality. Vaše manželska postel tak bude dlouhá léta funkční a Vy si můžete užívat pohodlný a zdravý spánek. Jsme přesvědčeni, že jen poctivá ruční práce je zárukou výjimečné kvality.

  postele vyprodej

 • Jednolůžkové postele

  Nabízíme vám jednolůžkové postele z borovice či břízy. Jednolůžková postel za nejlepší cenu, kterou garantujeme kvalitní materiály a množstvím vyrobený postelí. V kategorie najdete postele jednolůžkové vhodné pro jednu osobu ve standardní vnitřní šířce 90 cm. K postelím vám nabízíme i matrace.

 • Postele - 140 cm

  Nabízíme postele všech typů a modelů. Kromě toho se specializujeme na postel 140. Najdete zde kvalitní a levné postele v rozměrech 140 x 200 cm či luxusní březové postele.

 • Čalouněné postele

  Pokud hledáte kontrast do vaší ložnice z masivu, připravili jsme si pro vás exklusivní čalouněné postele v té nejvyšší kvalitě. Naše manželské čalouněné postele su spojeným krásy, kvality a oceněného designu.
  Ponúkmé vám několik druhů postelí s možností výběru vlastní látky. Pro výrobu používáme pouze ověřené a ty nejkvalitnější látky, které vám budou sloužit dlouhá léta bez ztráty na kráse a kvalitě.

 • Patrové postele

  Nabízíme vám dřevěné patrové postele z masivu, v té nejvyšší kvalitě Ověřený zákazník. Naše postele patrové se dají časem i rozebrat, z čehož získáte 2 plnohodnotné postele. K patrovým postelím je možné zakoupit úložné prostory na míru. Součástí kompletu jsou i matrace.

 • Postele 200 x 200

  Vyberte si manželskou postel v nadstandardní šířce 200 cm. Postele tvoří dominantu všech ložnic a proto je důležité vybrat si tu správnou. Naše manželské postele jsou z masivu, kteří vám zajistí příjemný spánek a dokonalou relaxaci.

Zobrazují se 1 – 27 z 32 položek