Kolekce Helsinki 

Kolekce luxusního masivního nábytku Helsinki přináší jedinečný design, unikátní vzhled a vysoký standard zpracování těch nejkvalitnějších materiálů, s jakými se lze ve výrobě nábytku setkat. Pomocí kolekce Helsinki máte možnost vybavit svůj interiér skutečně špičkovým nábytkem z masivu. Kombinací jednotlivých prvků, anebo koupí celé sestavy získáte jednotě laděný prostor s množstvím úložných míst, výstavních i odkládacích ploch. Nábytkem z této kolekce snadno a zároveň stylově vybavíte ložnici, obývák i jídelnu. Masivní nábytek z kolekce Helsinki je charakteristický především výrobním materiálem, jímž je masiv divokého dubu. Ten je povrchově upraven olejem a voskem, takže se výsledný produkt může chlubit perfektní odolností vůči drobnému mechanickému poškození a tudíž i delší životností. Krása přírodní textury dřeva přitom zůstává plně zachována. Pro povrchovou úpravu jednotlivých komponentů kolekce Helsinki využíváme výlučně renomovaný olej a mořidlo německé značky Livos. Nábytek je dodáván bez osvětlení, za příplatek je možnost doobjednání.

dubový nábytek heslinki - atlanta
dubový nábytek heslinki - atlanta
dubový nábytek heslinki - atlanta

Pro všechny prvky této kolekce jsou typické hladké plochymírně zaoblenými hranami. Minimalistický styl krásně podtrhuje bezúchytkový systém otevírání zásuvek a dvířek. Samozřejmostí je kvalitní německé kování a systém tichého dovírání soft-stop. Nábytek má vrchní desku, přední části, šuplíky a dvířka vyrobeny z dubového masivu. Korpus je z dřevěné dubové dýhy, jejíž vlastnosti se dají srovnat s vlastnostmi masivního dřeva. Kombinace těchto výrobních materiálů se řadí mezi ty nejkvalitnější, s jakými se lze v současném nábytkářství setkat. V případě správného zacházení vám dubový nábytek vydrží sloužit opravdu dlouhou řadu let.

Povrch masivu divokého dubu je pečlivě upravený metodou „kartáčování“. Jedná se o proces, během nějž speciální kartáče odstraňují z povrchu dřeva jeho měkčí, jarní, strukturu. Díky tomu pak na povrch vystoupí tvrdší složka dřeva, která materiálu propůjčuje větší tvrdost a vyšší odolnost. Výsledkem je nábytek s dlouhodobým vzhledem, jedinečnou texturou a nezaměnitelnou kresbou dřeva. I při letmém dotyku cítíte vystouplou strukturu přírodního masivu, který navíc příjemně voní. Váš interiér bude díky jeho typické vůni dlouho připomínat panenský dubový les! Nespokojte se s málem a vsaďte na luxusní nábytekkolekce Helsinki

Helsinki inspirace

sleva

Zobrazují se 1 – 27 z 35 položek