Kolekce Helsinki 

Akcni ceny

Kolekce luxusního masivního nábytku Helsinki přináší jedinečný design, unikátní vzhled a vysoký standard zpracování těch nejkvalitnějších materiálů, s jakými se lze ve výrobě nábytku setkat.

Pomocí kolekce Helsinki máte možnost vybavit svůj interiér skutečně špičkovým nábytkem z masivu. Kombinací jednotlivých prvků, anebo koupí celé sestavy získáte jednotě laděný prostor s množstvím úložných míst, výstavních i odkládacích ploch. Nábytkem z této kolekce snadno a zároveň stylově vybavíte ložnici, obývák i jídelnu.

Masivní nábytek z kolekce Helsinki je charakteristický především výrobním materiálem, jímž je masiv divokého dubu. Ten je povrchově upraven olejem a voskem, takže se výsledný produkt může chlubit perfektní odolností vůči drobnému mechanickému poškození a tudíž i delší životností. Krása přírodní textury dřeva přitom zůstává plně zachována. Pro povrchovou úpravu jednotlivých komponentů kolekce Helsinki využíváme výlučně renomovaný olej a mořidlo německé značky Livos. Nábytek je dodáván bez osvětlení, za příplatek je možnost doobjednání.

hodnoceni

Pro všechny prvky této kolekce jsou typické hladké plochymírně zaoblenými hranami. Minimalistický styl krásně podtrhuje bezúchytkový systém otevírání zásuvek a dvířek. Samozřejmostí je kvalitní německé kování a systém tichého dovírání soft-stop.

Nábytek má vrchní desku, přední části, šuplíky a dvířka vyrobeny z dubového masivu. Korpus je z dřevěné dubové dýhy, jejíž vlastnosti se dají srovnat s vlastnostmi masivního dřeva. Kombinace těchto výrobních materiálů se řadí mezi ty nejkvalitnější, s jakými se lze v současném nábytkářství setkat. V případě správného zacházení vám dubový nábytek vydrží sloužit opravdu dlouhou řadu let.

Povrch masivu divokého dubu je pečlivě upravený metodou „kartáčování“. Jedná se o proces, během nějž speciální kartáče odstraňují z povrchu dřeva jeho měkčí, jarní, strukturu. Díky tomu pak na povrch vystoupí tvrdší složka dřeva, která materiálu propůjčuje větší tvrdost a vyšší odolnost. Výsledkem je nábytek s dlouhodobým vzhledem, jedinečnou texturou a nezaměnitelnou kresbou dřeva. I při letmém dotyku cítíte vystouplou strukturu přírodního masivu, který navíc příjemně voní. Váš interiér bude díky jeho typické vůni dlouho připomínat panenský dubový les!

Nespokojte se s málem a vsaďte na luxusní nábytekkolekce Helsinki

Helsinki inspirace

sleva

Zobrazují se 1 – 27 z 33 položek