Provence židle, S26

Typ Sil 26
Dodame za 4 - 8 týdnu
2 290 Kč
S DPH
4 - 8 týdnu
Dostupné na objednávku
Barva Provence:
  • Bíla
  • Patina

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Provensálská židle do jídelny typ 26

Pevná, kvalitní dřevěná židle do jídelny nebo kuchyně vyrobená v Provensálském stylu. Sedací deska je v barvě hnědá ve výšce 47 cm. Nohy a opěradlo může být v barvě bílá, nebo bílá patina . Sedací část má rozměr 46 x 45 cm. Celková výška židle 97 cm. Židle je doručována již v montě – netrápíte se s montáží

Šířka: 46 cm , Výška: 97 cm , Hloubka: 51 cm

Charismatická a stylová jídelní židle z čistého dřeva, je tou správnou volbou pro lidi kteří mají rády vyšší standard nábytku. Provensálský nábytek je výjimečný nejen svým charismatem ale i designem či povrchovou úpravou, k výrobě nábytku používáme ekologické barvy nejvyšší kvalitní. Vrchní desku sezení provensálské židle z masivu jsme namořili na hnědou barvu a skelet a nohy dostaly elegantní bílou nebo bílou patinu. Nožičky a konstrukce židle jsou vyrobeny z čistého dřeva. Nábytek který vyrábíme se bude dědit z generace na generaci bez ztráty na hodnotě a kvalitě. Židle z masivu doporučujeme i pro restaurace a zařízení kde je zapotřebí nadměrné zatížení a vysoká kvalita po dlouhé období užívání.

Provensálský design představuje nadčasový kousek, který bude in dlouhá léta. Dokonalé opracování, extra tloušťka materiálu v porovnání s jídelními sety v podobné kategorii, dokonalá povrchová úprava a opracování… to je jen několik malých výhod proč si koupit provensalský jídelní set, nebo židle od nás.

Provensálská židle do jídelny typ 26

 

Nábytek je možný objednat i ve barevné variantě PATINA, který imituje nádech starého nábytku vyzrálého časem. Na bílé barvě je dodělána patina, která imituje zub času, na takový nábytek je příplatek v ceně 10%. Dodací doba pro barevnou variantu patina je 10 - 12 týdnů.

BARVÁ BÍLA

barva bila

BARVA PATINA - TERMÍN DODÁNÍ 10 - 12 TÝDNŮ

Barva bila


Provence nabytek

Povrchová úprava
Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na voskovaný nábytek (opti mléko, clou)
Front (přední část)
Masív
Korpus
Masív
vrchní deska
Masív
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Borovice

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.