Jídelní stůl z masivu dub , Zlatko 160 x 90 cm

zlatko
Dodame za 1 - 2 týdnu
12 790 Kč 20 790 Kč -8 000 Kč
S DPH
rating
10/10 z 3 hodnocení
Dostupné vice jak 10 ks

vlastni bezpečná preprava
Hodnoceni Mirek
 

Jídelní stůl z masivu dub , Zlatko 160 x 90 cm

Velký jídelní stůl z masivu až pro 6-8 osob vyrobený z 100% dubového masivu. Jídelní stůl zlatko je v rozměru 160 x 90 cm, je tedy vhodný až pro až 6-8 dospělých lidí při použití standardní židle s šířkou cca 45 - 55 cm. Jídelní stůl je vyroben z kvalitního dubového dřeva. Vrchní deska má tloušťku 2 + 2 cm. Po obvodu tedy až 4 cm. Stůl je velmi pevný a vhodný do rodinného domu s velkou jídelnou. Dodává se v demontu, nohy se montují na místě. Nohy jsou v rozměru 14 x 7 cm.

Vrchní deska stolu je ošetřeno přírodním olejem rakouské značky. Pro dlouhou a trvanlivou výdrž stolu používejte pod horké a vlhké předměty podložky. Doporučujeme také používat přípravky na olejovaný nábytek z obsahem vosku, tím dosáhnete vodě odolný povrch.

Jídelní stůl je stavěn na to aby vám sloužil generace na výrobu je použijte poctivé dubové dřevo s certifikátem FSC. Dopřejte si tento luxusní jídelní stůl nyní v mimořádně atraktivní ceně.

K jídelnímu stolu si můžete zakoupit kteroukoli jídelní židli z naší nabídky.

Výška: 76 cm, Rozměry: 90 x 160 cm 

Jídelní stůl z masivu dub , Zlatko a židle almondo

Povrchová úprava Olej - Právě na dubové dřevě je nejideálnější volbou olej, nakolik dubové dřeva potebuj dýchat co mu právě olejová povrchová úprava umožňuje. Právě dřevo ošetřené olejem získá nádherný matný efekt, s výrazným naturálním vzhledem. Pod vlhké předměty (sklenice talíře vázy) je třeba dávat podložky. V případě přímého kontaktu vody s dřevem vznikají kolečka na povrchu. To je jednoduché možné odstranit návodem níže. Pokud chcete na povrch docílít vyšší ochranu doporučuje se povrch olejovat několikrát do roka, případně používat přípravky na olejovaný nábytek.

Dubové dřevo je královský materiál ma vynikající vlastnosti a je zárukou dokonalého přírodního nábytku. Nádherná přírodní struktura, která lety dozrává do jedinečné krásy. Dřevo je pečlivě sušené, vybíráme z dřeva dub divoký, což zaručuj skutečné autentický kus přírody ve vaší jídelně. Samotné dřevo je tvrdá dřevina, takže do dřeva je obtížné vytvořit rýhy či jiné škrábance. Máme zájem starat se o naše životní prostředí proto veškeré dřevo je s certifikátem FSC

Povrchová úprava
Olej + Vosk
Ošetřování nábytku
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
Přípravky na olejovo-voskovaný nábytek (Opti mléko, Clou ...)
čištění čalounění
handričkou + mydlo ph0
dodávány
v monte (poskládané)
Material
Dub
Rozmer desky stola
160 x 90 cm
Barva
dub natural
Super
rating 10
Krásný stabilní stůl
stůl zlatko
rating 10
Velice stabilní stůl, pěkná barva dřeva, barevně se dá sladit s židlemi York, Virginia a spol. Doporučuji
velmi spokojená
rating 10
Příjemná povrchová úprava. Při smontování nebyl problém. Stůl je velmi pěkný, výškově ideální s židlemi - dubová židle Country - Masiv.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Produkt přidán do seznamu přání
Product added to compare.